Recept na úspešnú plodnosť, otehotnenie a pôrod

mimusiacik
25. júl 2008

🙂 Mozno by viacerym pomohol suhrn cennych informacii o tom ako zlepsit svoje sexualne zdravie a co podla Vas zabralo a sposobilo,ze ste nakoniec donosili a porodili dietatko...
Co podla Vas snad najviac zabralo z mnozstva toho co ste vyskusali?Comu pripisujete najvacsiu vahu Vasho uspechu?
Alternativne metody,bylinky,caje,masaze,kury,liecitelia,brusne tance,akupunktura,liecenia - kde a ake procedury,ake lieky na podporu coho,ake vysetrenia ste podsupili...?
Dakujem.

tinka1211
13. jan 2012

Ahojte, mozem sa k Vam pridat?🙂 My sa s manzelom pokusame o baby asi tak rok a zatial nic:( Lekar tvrdi, ze som v poriadku, aj ked popravde za posledny pol rok mam rozne vykyvy v menstruacii a tak ani neviem urcit kedy mam ovulku. Nejakou chemiou sa velmi dopovat nechcem, tak som si tu precitala zopar vasich rad🙂 Dufam, ze nieco z toho zaberie. Skusali ste cviky od Mojzisovej? Zabrali?

katyxq
14. jan 2012

@tinka1211 Pokud nevíš díky nepravidelnému cyklu, kdy a jestli vůbec budeš mít ovulaci, tak doporučuju měřit si bazální teplotu a symptotermální metodu celkově, ovulační testy jsou naprd, neb jen předpovídají, že se ovulace asi blíží, ale nepotvrdí ti, že opravdu proběhla. U nás to zabralo, prostě problém byl ve špatném načasování 😉 a předtím taky díky pár cystičkám na vaječníkách a nízké děložní sliznici po vysazení HA (tam nevím, jestli něco zabralo, nebo jsem měli štěstí, ale brala jsem vždy pár dní po ovulaci enzym bromelain, kapsle se dají koupit v lékárně bez předpisu, prý je to dobrě i na hubnutí).

jabluncanka
14. jan 2012

@tinka1211 podívej se na tyto stránky a ev.pošli dotaz... www.cenap tecka cz

susulienkaa
18. júl 2012

ahoj.snazime sa s manzelom uz 4 roky o dieta,doktory povedali,ze je vsetko ok,no stale nic. skusali sme uz uplne vsetko,co nas napadlo. Mate nejake rady pre mna???

radkakros
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radkakros
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aleninocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanabs
5. okt 2012

@susulienkaa Ahoj, skusila si aj fertilitycoaching? Viem, ze pani Korcekova ma uspechy so snazilkami.
Pekny den.

vejavika
20. okt 2012

Na ovplyvnenie optimalnej hladiny prolaktinu je vyborny studeny extrakt z pakostu lucneho.2 polievkove lyzice susenej bylinky .treba ju nechat vyluhovat v 3 dcl studenej vody na 8 hodin,pit pocas dna.Bylinka rastie cele leto.odporuca sa 2 mesacna kura,mne hodnoty klesly.velmi si prajem aby to uz vyslo

zora256
28. nov 2012

@susulienkaa Ahoj!
My s manželom sme sa snažili takmer 4roky,proste ale mi sme mali ťažkosti,ja z nepravidelnými cyklami,anovulačné cykly a muž mal len 50% životaschopných spermií,už nás posielal gyndoš na umelé,ke´ˇd sme to vzdali a rozhodli sa,že začneme od januára 2011 z adopciou,to bol október a v novembri som zistila,že som tehotná.Rada znie:" odpútať myseľod bábätka".Mysli na niečo iné,rob niečo čo ťa baví a skús vôbec nemyslieť na plodenie a užívať si svojho muža,len tak pre radosť,a ono to príde ani sa nenazdáš,lebo myseľ a podvedomie blokujú plodnosť,tým,že veľmi túžiš po dieťatku. 😉 Veľa šťastia v dobrodružstve🙂

spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlaticaduro
22. apr 2013

ahojki bola bi som rada kebi mi niekto poradil ako otehotniet ,,,zijem us z mandzelom us 1 rok a stale niesom tehotna ☹ ☹ ak mi niekto moze poradit ako nato dakujem . 😢

heiny
3. máj 2013

Caute babi. Viem ze oproti vasim snaham je moja situacia slabim odvarom, ale pred pol rokom som prestala brat anti.a 4 mesiace sa naplno snazime s priatelom a nic. V hlave uz vychovavam babo a realne este niesom ani tehotna. Srasne ma to nici ked tu citam ze je mozne cakat aj niekolko rokov. Drahemu som slubilaze do jeho 33jky bude tatko a darcek som mu nepriniesla. Co mam urobit pre to aby som zistila kde je problem. Ja som na vysetreniach bola a vsetko je v poriadku. Dakujem za rady

marienocka89
30. júl 2014

ja som mala tiez problem - prve tehu sa skoncilo v 6 tt. tak som patrala po uprave stravy, po bylinkach (alchemilka, vitex jahnací), zacala som cvicit. ci nahodou, alebo vdaka tomuto, sa to podarilo, zatial klopem na drevo, na čelo, na zuby a dufam, ze to dotiahneme do uspesneho konca 🙂

nuttelka
6. dec 2014

Baby nemáte s týmto skúsenosti? Mne to minule ponúkala lekárnička, vraj je to nejaká novinka z Ameriky či skade...volá sa to Fertility Blend - je pre ženy aj pre mužov. Na mojalekaren.sk som ho našla v akcii a bolo tam napísané, že je to prípravok, ktorý prispieva k prirodzenej plodnosti, reprodukciu a na regulovanie hormonálnej aktivity.

evittam
6. dec 2014

@nuttelka Prosím ťa, nekupuj žiadne voloviny a hlavne nie z Ameriky. A že ti to lekárnička odporučila?! Sa jej spýtaj koľko má z toho províziu. Nič v zlom, chápem ak sa vám nedarí a hľadáš možnosti, ale určite len prírodné nie nejaké farmaceutické prípravky.... 😉 🙂

nuttelka
6. dec 2014

@evittam ďakujem, ale už som zúfalá...vyskúšala som takmer všetko - inofolic, nosifol, gs mimistar, alchelmilku - po ktorej mám asi jediná silné a nezastaviteľné krvácania, maliník, takže na mňa má opačný účinok ako na ostatné ženy, femi kvapky...ja viem som ako pokusný králik, ale tak veľmi veľmi chcem otehotnieť, beriem prenatal jamieson...topiaci sa aj slamky chytá...ešte rozmýšľam nad femigardom alebo gynexom...

zora256
6. dec 2014

@nuttelka Lekári a aj ja som názoru,že menej je viac 🙂SKús Inofolic samotný len brať mne ten pomohol po troch potratoch mi zabral hneď po poslednom potrate na 1,5 mesiaca po som otehotnela a už mi má drobček 7 mesiacov 🙂

nuttelka
7. dec 2014

@zora256 rada by som, keď čítam koľkým babám pomohol, ale po inofolicu aj po nosifole mám hnačky a bolí ma brucho, jednoducho moje telo ho nevie spracovať a prijať, aj keď som ho brala len po jednom vrecku ale úplne skvelé, že tebe tak pomohol, kiežby konečne niečo zabralo aj na mňa....

zora256
7. dec 2014

@nuttelka Moc vám držím päste,a ďalšia vec je nemysli na bábo užívaj si život popri nejakom to prípravku na folíky a príde to vtedy keď budeš najmenej čakať alebo chcieť,mne to tiež veľmi pomohlo že som psychicky bola v harmónií. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre