Recept na úspešnú plodnosť, otehotnenie a pôrod

mimusiacik
25. júl 2008

🙂 Mozno by viacerym pomohol suhrn cennych informacii o tom ako zlepsit svoje sexualne zdravie a co podla Vas zabralo a sposobilo,ze ste nakoniec donosili a porodili dietatko...
Co podla Vas snad najviac zabralo z mnozstva toho co ste vyskusali?Comu pripisujete najvacsiu vahu Vasho uspechu?
Alternativne metody,bylinky,caje,masaze,kury,liecitelia,brusne tance,akupunktura,liecenia - kde a ake procedury,ake lieky na podporu coho,ake vysetrenia ste podsupili...?
Dakujem.

zuzka56
28. apr 2015

@lina129
ved to, ze keby sme vedeli co na to zaberie :-/ v roku 2013 mal 85% patologiu a teraz az taketo vysoke cislo.
ja idem v maji na reprodukcnu imunologiu a asi skusime opat IUI dalsi pokus.

vlcimaky
29. apr 2015

Ahoj všetkým, som po 2 neúspešných IVF a neviem ako ďalej...17.5 budem mať už 39, tak by som mohla ešte ísť na nativ, ale aj tak s cudzím darcom, manžel je neplodný...Najhoršie na tom je, že viem, že som úplne hotová z práce, 3 smeny s ľuďmi mentálným postihnutím. Neviete ako to je, keby som dala výpoveď a otehotnela, dostala by som materskú. Viem, že pokiaľ v tej práci zostanem, neotehotniem....Prosím, poraďte 😢.Žijem v Prahe..Táňa

lina129
29. apr 2015

@vlcimaky a keby si sa dala na pn-ku? aspon pokial pojdes na ten nativ, nech ta lekar vypise na pn a keby ostanes tehotna, tak sa daj hned na rizikove... vzhladom na tvoj vek by to nemal byt problem 🙂 inak neviem poradit, ale stres je svina, na to treba mysliet...

zuzka56
30. apr 2015

Kočky, pomohol Vám Agnucaston, včelia materská kašička pripadne spirulina pripadne iné vychytávky otehu ?

janaochi
4. máj 2015

@dubka79 ahoj, kde zoženiem to DHEA? Vďaka

snehulienka82
13. máj 2015

@vlcimaky na SR sa materska pocita z prijmov roku pred rokom porodu, takze keby si dala vypoved a otehotnela, tak budes rodit urcite v r 2016 a matersku ti vyrataju z prijmu 2014/2015, teda rok predtym. Teda neviem ako to je v CR, v SR by to tak bolo.

branislavn
20. máj 2015

Portál Otehotnenie.sk je komplexný zdroj informácií, rád, tipov a produktov, ktoré Vám pomôžu na Vašej ceste za vytúženým dieťatkom. Stránka zameraná na neinvazívnu liečbu neplodnosti a problémy s otehotnením je najväčšia svojho druhu v Európe. Už od roku 2009 pomáhame párom v celej Európe pri problémoch s mužskou či ženskou neplodnosťou a pri problémoch s otehotnením. Naša stránka Vám pomôže zvýšiť šance na úspešné počatie. Nájdete u nás množstvo rád ako zvýšiť plodnosť, čomu sa vyvarovať, a na aké hlavné veci je potrebné zamerať svoje snaženie. Vysoké percento tých, ktorý podstúpia túto extra cestu k počatiu je úspešných. Spôsobov ako uspieť je veľa. Niektoré sú jednoduché, iné menej. Každý z nich Vás však prinesie bližšie k cieľu a pomôže Vám zvýšiť šance otehotnieť. Najdôležitejšie však je, aby ste túto cestu podstúpili spolu s Vašim partnerom. Keď narazíte na problém, mali by ste spolu nájť jeho riešenie. Pamätajte, že len vy určujete smer, ktorým sa vyberiete!

https://www.facebook.com/pages/Otehotnenie-teho...

janikajanka
10. jún 2015

@janaochi ja mam DHEA cele balenie od swansonu ak je to aktuálne napíš IP

ivec16
10. jún 2015

@snehulienka82 ale sucasne musis byt poistena... Cize ak da vypoved na matersku narok nema, musela by sa dobrovolne pripoistit... Jednoduchsie by to bolo s tou PN, a keby zodtala tehu je v ochrannej lehote, potom uz moze aj prist o zamestnanie

siska3
27. jún 2015

Ahojte predam DVD cvicenie podla L. Mojzisovej su tam okrem cvikov pre zeny cviky aj pre muzov pre zlepsenie spermiogramu

snehulienka82
29. jún 2015

@janikajanka ahoj, tebe pomohla ta DHEA na zvysenie AMH?

zuzicek88
3. aug 2015

@vlcimaky Ahoj Tana prepac,ze ta rusim citala som,ze si po neuspesnom druhom Ivf a to aj ja,ak by si chcela rada s tebou o tom popisem

reiva
6. aug 2015

Ahojte. Chcela by som vám len poradiť. Ja odporúčam vyskúšať aj niečo alternatívne 😉 napríklad Foreverliving a jeho produkty - máme výborné skúsenosti u zákazníčiek 😉 všetkým vám držím palce 😉 nech sa to podarííí

maria.vinea
6. aug 2015

jedinym receptom na oplodnenie je dobra psychika a pravidelny sex !!!!!!!!
( pri tomto postupe pomdvoch neuspesnych rokoch treba hladat pomoc odbornikov)

1234lubka
6. aug 2015

@maria.vinea suhlasim, vezmi nasich "ciganov" od zdraveho zivotneho stylu maju daleko, zato ich nic netrapi, sexuju na vsade a ciganky plodne ako jablone...

labajka
6. aug 2015

skúste obaja partneri užívať Gynex kvapky(bylinky).........my sme otehotneli takto po prvý raz.............a po druhý raz som otehotnela počas užívania Ašvagandy............tiež sme to brali obaja..........určite sa oplatí naštudovať .-) veľa zdaru

zuzaa35
21. nov 2015

Nam sa podarilo otehotniet pocas uzivania Inofolicu a partner bral Folandrol. Cca pol roka sme to brali. Odporuca sa brat minimalne 3 mesiace.
Samozrejme vela robi aj psychika.

meca
18. apr 2016

Úžasné rady len to všetko preštudovať...

mirka2305
1. aug 2016

@dubka79 kde sa da objednat dhea?

mariannamk
10. aug 2016

@mirka2305 skus od Swansonu http://swanson.sk/search?q=dhea
ja som si od nich parkrat nejake ine doplnky objednavala, zatial som bola spokojna

dziacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzim1976
23. nov 2016

Ja na plodnost viem odporucat iba cistu a cerstvu matersku kasicku, upravila ma menses po 2 mesiacoch, a po 4. mesiacoch som ostala tehotna 🙂 🙂 🙂 🙂 odvtedy ju kupim celej rodine, je vyborna na imunitu tiez. A hlavne je prirodny produkt!!! www.vceliamaterskakasicka.sk

eliska1986
23. nov 2016
gabiii22
27. jan 2017

Ahojte, prosím vás myslite,ze možem piť bylinkové čaje na podporu sliznice zároveň s hormónmi estrimaxom (tabletami na podporu rastu sliznice)??? Nebude sa to bit dokopy?

butterfly333
27. jan 2017

@gabiii22 a aky je to čaj prosim ta?

gabiii22
27. jan 2017

@butterfly333 je to gotukola nať a ešte si dávam aj prášok Maca

maximma
19. feb 2017

Ahojte, urcite je dobre podstupit kompletnu liecbu podla Ludmily Mojzisovej, ktorá neobsahuje len cviky, ale aj mobilizaciu rebier, bedrovo-krizoveho spojenia, driekovej chrbtice...a taktiez manualne osetrenie svalov panvoveho dna. Sucastou celej terapie je aj odporucanie pitia bylinných cajov. Su tri a piju sa postupne. Je dobre, skusat najprv takto konzervatívnou liecbou a ak sa aj tak nedari a podstupi sa medicinska liecba, je metodou Mojzisovej zenske telo aspon dobre predprípraene. Drzim palce a urcite odporucam

tanietqaa
22. feb 2017

Ahojte mam na predaj Inofolic 16ks (exp 5/2019 bez krabicky) spolu s ovu. testami 13ks a tehu testami 2ks za 20€. Ak ma niektora záujem IPcko 🙂 ja uz nepotrebujem ;) pomohlo ..

nmnicka
1. mar 2017

@tanietqaa ahojky ja sa len chcem spýtať či aj tvoj muž alebo priateľ b.-ral folandrol, čiže partnerský balíček a ty teda inofolic a po akom case vam to pomohlo 🙂 ja som to objednala včera a dneskajším dňom sme začali.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre