Recept na úspešnú plodnosť, otehotnenie a pôrod

mimusiacik
25. júl 2008

🙂 Mozno by viacerym pomohol suhrn cennych informacii o tom ako zlepsit svoje sexualne zdravie a co podla Vas zabralo a sposobilo,ze ste nakoniec donosili a porodili dietatko...
Co podla Vas snad najviac zabralo z mnozstva toho co ste vyskusali?Comu pripisujete najvacsiu vahu Vasho uspechu?
Alternativne metody,bylinky,caje,masaze,kury,liecitelia,brusne tance,akupunktura,liecenia - kde a ake procedury,ake lieky na podporu coho,ake vysetrenia ste podsupili...?
Dakujem.

mimusiacik
autor
8. nov 2008

Ahojte,
gulicka55 - myslim si,ze u nas zabralo to,ze som pred a po ejakulacii mala orgazmus (prvy dobry na dobre premazanie 😀 😉 ,druhy po istej dobe od ejakulacie cca 20-30min(spermie skvapalneju do 1 hod od vyronu),
poloha na siroko s vylozenymi nohami o celo manzelskej postele,po vyrone s podlozenymi krizami (nech gravitaciou steka ku krcku),potom som asi 15min lezala na tej strane,kde som citila ovulacnu bolest vajecnika -t.j.v ten mesiac pravy vajecnik,po dalsich 15min som sa postupne gulala 😀 😉 tak aby sa zivotodarna tekutina roztiekla po vsetkych stranach,uhly cipku i maternice pri vzruseni a po nom su rozne...

Prstikovu metodu som nepouzivala

Su jedinci,kt.nepotrebuju ziadne specialne polohy,ani premastenia ci orgazmy (napr.znasilnenia) a zivot aj tak pocne...ale tato doba priniesla spomalene zbludene chvostiky,tak sa im oplati trochu gravitaciou a optimalnym prostredim na rychlejsi prienik pomôct...

Urobte spolocne vsetko,co sa neprieci Vasmu naturelu...

Vela stastia!
Hlavne "nerobit"...ale "s laskou,nehou,vasnou,zmyselnostou "milovat" 😉

jankabo - duphaston mi dr.predpisal,ale nikdy som ho neuzivala,zostal v sufliku nepouzity po precitani odb.clankov a neziaducich ucinkoch na buduci plod,v tomto poradit vlastne skusenosti neviem,gynex som ja tiez neuzivala...
mala som anovulacne cykly,v case lietania po dr.,usg.,vys.,nocnych mor,strachu,uzkosti a depresii som mala cyklus totalne rozbombardovany z pôvodne 35 dnoveho bol tusim i 56 dnovy...zvyseny prolaktin je automaticky v strese a pri nespavosti - dr.mi predpisal multivitaminy,horcik,vit.C,vit.E,agnucaston - na znizenie prolaktinu a o 6 tyzdnov bola ovulacia i pocatie!

Sytit hlavku pozit.zazitkami z vyletov,umenia,tvorby bytiku,hudby,pohybu
1 negat.ciernu skusenost(trebars vyrok dr.) eliminovat 5 pozit.zazitkami,aby bola harmonia dusi i v tele 😉

Pokojny vikend!

zaenab
12. nov 2008

Ahoj, všechny zdravím.
Chci se jen podělit o čerstvé zkušenosti: jdu pozítří na IUI, přítel měl hodně pomalé spermie a po cca dvouměsíčním braní L-carnitarginu je zlepšení pohyblivosti o 37%! No a já jsem brala hormony na více folikulů (clostylbegyt) a to pak podpořila kontryhelem/alchemilkou na růst děložní sliznice. Dnešní UZT potvrdil, že je hezky narostlá. Brala jsem k tomu i podpůrné hormony, ale ty prý někdy samy nestačí. Nechtěla jsem nic ponechat náhodě 😉

Jen nevím s tím Duphastonem, mám ho předepsaný - pokud by se zadařilo, mám ho brát a k tomu vkládat Utrogestan.

mimusiacik
autor
19. nov 2008

Ako sa Vam dariiiii????

zaenab
19. nov 2008

Ahojky, mám 6. den po IUI, tak zatím nic nevím 🙂

Splasklo mi břicho, nemám bolesti v podbřišku jako po injekci Pregnylu.
Jen nevím, jestli se může po IUI cvičit - já byla krátce běhat, ale pár snažilek mě varuje, prý má být klidový režim jako po IVF.

mimusiacik
autor
2. dec 2008

Turne plodnosti s OZ BOCIAN

http://www.bocianoviny.sk/

Vyborna sanca napisat na listok svoju otazku na diagnozy a sledovat Dr.odbornikov na plodnost ako zareaguju v roznych centrach...pritomni dr.z centier,urolog,embryolog,neonatolog...

Ucast zadarmo,nemate co stratit ,len ziskat

zaenab - hmmm...ja by som teda nebehala...drzte sa!tfuj,tfuj,tfuj - pre stastie! 😉

mimusiacik
autor
24. dec 2008

Letia malí anjelici z neba priamo k Vám,

s prianím šťastia, zdravia, lásky, k bielym Vianociam...

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia,

svetlo sviečok mihotavé,

Vianoce k nám prišli pravé.

Preto sviatky krásne majte,

v pohode ich prežívajte !!!

mimusiacik
autor
13. mar 2009

😀 😉

sylvia21
13. mar 2009

tato tema mi mimusiacik dost chybala 😉 Ako sa Ti dari?

lia
20. mar 2009

ahojte,

berie niekto chlorellu??pomoze mi niekto?? ☹

mamartinka
20. mar 2009

to je co a naco chlorellu?

mimusiacik
autor
5. júl 2009

ahoj sylvika,
nestihla som toto vyskusat, ale lauritka mozno ano 😉
ako sa Vam vsetkym dari?

http://www.chlorella.sk/chlorella.php?co_je_chl...

http://www.strava.sk/showdoc.do?docid=2894

mimusiacik
autor
6. sep 2009
ixi
26. okt 2009

ahoj 😔

katka444
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
23. nov 2009

lulu19 • Včera o 10:11
ahojte baby vopred sa ospravedlnujem ak je tu nejaka podobna alebo taka ista tema.
velmi by ma zaujimalo ako co ake vitaminy ci ake cajiky ste pili pred tym ako ste sa snazili obabatko ale aj pocas snazenia
len aby ste vedeli s komu odpovedate :volam sa lucia mam 21 zijem s priatellom s ktorzm velmi tuzime mat babatko
dakujem za rady

lauritka • Včera o 10:14
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php recept na plodnost

wera • Včera o 10:14
Ahoj lulu určite nie je na škodu brať vitamíninky, ja beriem femibion 800, prípadne v lekárni Ti určite radi poradia
skús si mkrnúť aj túto tému, určite tam nájdeš veľa zaujímavého
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lauritka • Včera o 10:15
aha sorry zly link som dala. lulu klikni si do vyhladavca a daj recept na uspesnu plodnnost..tam je vela dobrych rad od babuliek.
ale osobne si myslim, ze v tvojom veku taketo veci riesit nemusis, proste sa milujte podla chuti a pride to samo

lulu19 • Včera o 10:20
dakujem va velmiste late ani ja mam 21a drahy ma 26 tak by sme aj chceli snad sa uz podari

lauritka • Včera o 10:21
lulu ak ste obidvaja v poriadku , tak pockaj do roka, malo by sa zadarit.
preventivne mozes brat kyselinu listovu.

lulu19 • Včera o 10:22
baby a este pocula som ze alchemiikovy caj je dobrre pit alebo nie .raz som citl ze anopotom zenie ako nemate niektora s tymskusenosti

iinuska • Včera o 10:23
hlavne, aby si bola v pohode, nic netreba silit, tak ako pise lauritka.

lauritka • Včera o 10:23
lulu baby to zvykli pit do ovulacie a potom vysadit. nemalo by sa to pit v tehu.

lulu19 • Včera o 10:26
dakujem velmi pekne

prahaxx • Včera o 16:06
ahojte, vo viacerych temach sa vyskytuje to, co sa potvrdilo mne, na podporenie funkcie vajecnikov je dobre mat kapky valoflur alebo femi, mala som ich 4 mesiace, sice som ich musela na mesiac vysadit, lebo som mala moc prekrvene vajecniky a kedze boli oba operovane, radsej som ich setrila, ale aj tak ucinok byliniek asi trval, mam pozitivny test..
dalej je dobre brat acidofolan - co su vitaminy zelezo, B6 a kyselina listova
no a zabudnite na ibalgin, to sa potvrdilo u sestry, sestra je zdravotna sestra a niekde to vykoumala, ze z ibaca sa na maternici tvori taka skrupinka, a babatka sa potom tazko usadzaju
odporucam meranie bazalnej teploty, je to sice trosku zvezujuce sledovat sa, ale poznat svoj cyklus ako hodinky by mala kazda zena, ja som mala ovulaciu napr. v deviaty den cyklu, co by som bez toho teplotneho grafu nie velmi dobre odhadla.. a snazit sa po ovulke je skoro zbytocne

kacarina • Včera o 18:15
praha, ten ibalgin ma zaujima, mas viac info o tom? prip. mi napis do IP, dakujem 🙂

lulu19 • Včera o 19:06
no ten ibalgin zaujima aj mna prosim napis viac ak vies dakujem

irsina83 • Dnes o 08:49
lulu
mne pomohol femibion 800 metafolin v kombinacii so zdravou stravou a rano som pila aloe vera a prestala som fajcit. ak chces nejake info tak najdes na www.femibion.sk
alebo
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=co-m...
drzim palce

zuzulatko
1. feb 2010

dievky tak ja tu teda pokracujem.... 😀 bola som presmerovana sem 😀

zuzanockamt
1. feb 2010

zuzu ... a ty sa snazis o dieta? ... ci nie? ... a kolko mas rokov?

zuzulatko
1. feb 2010

joooj ja sa nesnazim o dieta, ja mam len skusenosti s detmi. Ja som este na to mlada, resp. mam dost casu na skveleho partnera, kt. zabezpeci rodinu a potom moze byt aj babenko.
Mam 17 pre info 🙂

zuzanockamt
1. feb 2010

zuzu ... no 17 😀 ... tak to je este ozaj doooost casu na dieta a na vsetko ostatne, len pekne studuj ... aj som si myslela podla tych reakcii, ze budes hooodne mlady rocnik

zuzulatko
1. feb 2010

neboj sa studujem, ale popr tom citam a citam o malych babencoch 🙂 xixix 🙂

zuzanockamt
1. feb 2010

tak aspon budes mat vela vedomosti aj v tejto oblasti ... ja uz teraz az tak necitam, ako pred tehu, predtym som bola zazrata do clankov o BT a ovu a aj o tehu samozrejme

zuzulatko
1. feb 2010

😀 joj ja mam take skusenosti, vies mama mala teraz babo, mam 7 mesacneho brata, tak to je hotove zlaticko nasej rodiny. Mam kurzy neskusenych mamiciek kazdy den 🙂 hihi

zuzanockamt
1. feb 2010

no tak to mate vesele doma, tomu verim ... ja mam dvoch malych synovcov, ale o vlastne dieta sa vie kazda zena postarat aj bez predchadzajucich skusenosti a nepotrebuje k tomu ziadne skolenie

zuzulatko
1. feb 2010

No neviem neviem, postarat sa vie, ale po porode da take male babo kazdej zene zabrat, ja uz som taketo porody zazila dva krat, chvalabohu nie na sebe.
Ale doma je veselo, cim dalej tym dalej je maly zivsi a neposedny uz by len sedel a v behaku skackal 🙂

zuzanockamt
1. feb 2010

ja sa toho nejako nebojim, jasne, ze da to zabrat, ale da sa to zvladnut, moja sestra uz na druhy den po porode chodila bez problemov a citila sa fajn ... ked je zena na dieta pripravena, tak sa to zvlada lahsie a je to samozrejme aj o veku

zuzulatko
1. feb 2010

jj presne presne 🙂 cim je zena mladsia tym viac vladze 🙂 Tvoja sestra asi rodila normalne, nie cisarskym, lebo mama ma 35 a rodila mna sestru a teraz aj brata cisarskym,....my sme kazdych 8 rokov 😀

zuzanockamt
1. feb 2010

no to je pravda, ze cim je mladsia, tym viac vladze, ale zase ked ma viac rokov, tak je uz zrelsia a skutocne pripravena na dieta ... sestra rodila normalne, to je jasne, ze po cisarskom ta rekonvalescencia trva dlhsie

zuzulatko
1. feb 2010

presne tak 🙂
a uz vies co cakas? dievcatko, chlapceka? ci to je tajomstvo? :-P

zuzanockamt
1. feb 2010

zuzu ... to nemyslis vazne s tou otazkou 😀 😀 😀 ... ved som len 7tt+5 dni ...

zuzulatko
3. feb 2010

😀 😀 😀 jaaaaaj 😀 ja som nevedela 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre