• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
lopezka..podľa toho ako sa to vezme..na niečo mladé, a na niečo zase staré... :sweat_smile: ...a u Vás je to ako?...ako dlho skúšate?
4. jan 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka dik, zajtra prestudujem, idem uz hajat, bo som nevyspata, pa pa zajtra
4. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky.
ACE selezin je nejaký komplex vitamínov a minerálov pre mužov, podporuje to aj spermie a tak, tak uvidíme :wink:
4. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, ja mam uz na krku 35-ku :wink: HAK som vysadila pred rokom v novembri :angry: no a zatial sa nedari :frowning2: medzitym som si preliecila ureaplazmu ....na tu mi lekar prisiel az ked sa 1 rok nedarilo :frowning2:
4. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka, ja som tiež liečila ureaplazmu pred pár rokmi, ale ani netuším, čo to je :confounded:
4. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, môžem sa pridať?
4. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, samozrejme vitaj :slight_smile:
4. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nateraz sa s vami lúčim, idem do hajan, lebo ráno nevstanem :grinning: . Zajtra po práci ideme na návštevu, tak sem nakuknem až niekedy večer. Budete mi chýbať :wink:
4. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,asi sa na páer dní obmlčím,ideme prerábať kúpelku a som vysťahovaná k sestre,tak neviem ako budem mať prístup na pc.
ahojte a držte sa :grinning:
4. jan 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika, tak sa maj krásne a aj ty sa drž :slight_smile:

Kočky, chystám sa do práce, ozvem sa večer :wink: . Všetkým krásny deň :slight_smile:
5. jan 2009 o 04:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :sweat_smile:
tak ja uz v praci a budem tu dnes a cely tento tyzden az donevidim :angry: mame uzavierku :unamused:

pekny den vsetkym, ak by som sa uz neozvala :sweat_smile: :wink:
5. jan 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. mozem sa pridat? zachvilu aj my zaciname opat snazilkovat :slight_smile:
5. jan 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby tak som späť bola som v práci ale ešte mi nefunguje dobre hlas a tak som ho zasa stratila a nemôžem rozprávať :unamused: Ale mám buď dobré alebo zle správy to ešte neviem :unamused: Hcg mám 106 000 (tie ktoré nevedia čo to je tak to je hormón, ktorým sa zisťuje tehotenstvo) totiž bola som na krv ešte pred sviatkami a tak som dostala až teraz výsledky ale je tu jeden problém ja mám normálne menštruáciu a keď som to povedal lekárovi tak vravel, že je to buď tehu s menštruáciou alebo mám dodrbané hormóny zas a znova tak neviem :confounded: Ale ak by to bola pravda tak skáčem 2 a 20 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishelines drzim teda palce nech je to pohodove tehu a hlavne nech ti dr. urobi ultrazvuk :wink:
5. jan 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky :wink:
tak aj ja vam prajem, nech to tento rok vyjde a dufam, ze aj mne :wink:
Ak mozem, tak sem tam nakuknem :dizzy_face:
5. jan 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj peti, idem si dnes akurat pre femigard, tak sa tesim :wink: urcite nam to tento rok skor ci neskor vyjde :wink:
5. jan 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky skybaby - ja teraz ten femigard nepijem. Nejako mi blbne cyklus, tak cakam na ms a potom HP :sweat_smile:
Ale hadam nam to cim skor vyjde :wink:
5. jan 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dokonca vcera aj mojzisku cvicila, skusim ten femigard a listovku a davam si cas tak do oktobra a ked sa dovtedy nepodari, tak nabehnem znovu k dr.
jooj by bolo super keby sme spolu tehulkovali :wink:
5. jan 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja budem rada tehulkovat s Tebou :dizzy_face:
Len necakajme do oktobra, ok :grinning:
5. jan 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, ze si to ty nebudeme cakat do oktobra :slight_smile: tak nech je to cim skor :wink:
5. jan 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak sa opat ozyvam a opat este z prace :angry: aky mate den ? :sweat_smile:
5. jan 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja konecne po mrsulde.
5. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka, tak aby rychlo dosla ovulka, co ? :grinning: ja neznasam to obdobie od ms po ovu :sweat_smile:
5. jan 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som konečne tu..po pracovnom záťahu a ešte nejakých vybavovačkách v banke...akurát som sa napchala obedo-večerou a chvíľočku tu s vami pobudnem ak teda môžem..chcem sa spýtať čo je to tenfemigard..je to čaj?alebo?
5. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky.
No ja som z práce letela rovno k svokrovcom, svokor mal narodeniny, tak sme trošku oslavovali :grinning:

Všetky nové snažilky vítam a prajem, nech sa rýchlo zadarí :slight_smile: . Skybaby, čo znamená, že opať začínate snažlkovať? Museli ste mať pauzu?

mishelines, a to ťa lekár ani neobjednal u sono alebo niečo? Inak, keď ma mamka čakala, tak mala normálnu a pravidelnú mrchu do 4. mesiaca :wink:
5. jan 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj govi...
5. jan 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, čo takto večer porábaš?
Ja som totálne zničená prišla z oslavy :grinning: . Asi len hodím sprchu a zaľahnem :wink:
5. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky ako sa mate? co nove ja som noc prepdela na WCasi z tej chriipky hnusnej ale uz je to ovela lepsie :wink:
5. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi..bola som v práci, niečo sme s manželom vybavovali v banke a ešte eme zašli do optim... stretli sme kamoša a tak sme dali kávu..a už bolo 19:30...dorazili sme domov...natlačila som obed s večerou ..a dostala som "dovolenie " od manžela, že tu možem písmenkovať..tak blúdim a občas niečím prispejem..tiež budem o chvíľku končiť a prenechám miestečko manželovi..
5. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, jéj, aj ty si z košíc? Aj ja som bola dnes v optime, ale len v potravinách kúpiť niečo na oslavu svokrovi :grinning:

emily, ahojky. Tak hlavne že ti je už lepšie. Niekedy aj nepríjemné procedúry pomôžu :grinning:
5. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok