Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

drobec
4. jan 2009

lopezka..podľa toho ako sa to vezme..na niečo mladé, a na niečo zase staré... 😅 ...a u Vás je to ako?...ako dlho skúšate?

pondelok
4. jan 2009

lopezka dik, zajtra prestudujem, idem uz hajat, bo som nevyspata, pa pa zajtra

govinda
4. jan 2009

ahojte kočky.
ACE selezin je nejaký komplex vitamínov a minerálov pre mužov, podporuje to aj spermie a tak, tak uvidíme 😉

lopezka
4. jan 2009

drobec, ja mam uz na krku 35-ku 😉 HAK som vysadila pred rokom v novembri 😠 no a zatial sa nedari ☹ medzitym som si preliecila ureaplazmu ....na tu mi lekar prisiel az ked sa 1 rok nedarilo ☹

govinda
4. jan 2009

lopezka, ja som tiež liečila ureaplazmu pred pár rokmi, ale ani netuším, čo to je 😖

mima263
4. jan 2009

ahojte baby, môžem sa pridať?

govinda
4. jan 2009

mima, samozrejme vitaj 🙂

govinda
4. jan 2009

ale nateraz sa s vami lúčim, idem do hajan, lebo ráno nevstanem 😀 . Zajtra po práci ideme na návštevu, tak sem nakuknem až niekedy večer. Budete mi chýbať 😉

vika34
4. jan 2009

ahojte,asi sa na páer dní obmlčím,ideme prerábať kúpelku a som vysťahovaná k sestre,tak neviem ako budem mať prístup na pc.
ahojte a držte sa 😀

govinda
5. jan 2009

vika, tak sa maj krásne a aj ty sa drž 🙂

Kočky, chystám sa do práce, ozvem sa večer 😉 . Všetkým krásny deň 🙂

lopezka
5. jan 2009

dobre ranko baby 😅
tak ja uz v praci a budem tu dnes a cely tento tyzden az donevidim 😠 mame uzavierku 😒

pekny den vsetkym, ak by som sa uz neozvala 😅 😉

skybaby
5. jan 2009

ahojte kocky. mozem sa pridat? zachvilu aj my zaciname opat snazilkovat 🙂

mishelines
autor
5. jan 2009

ahojte baby tak som späť bola som v práci ale ešte mi nefunguje dobre hlas a tak som ho zasa stratila a nemôžem rozprávať 😒 Ale mám buď dobré alebo zle správy to ešte neviem 😒 Hcg mám 106 000 (tie ktoré nevedia čo to je tak to je hormón, ktorým sa zisťuje tehotenstvo) totiž bola som na krv ešte pred sviatkami a tak som dostala až teraz výsledky ale je tu jeden problém ja mám normálne menštruáciu a keď som to povedal lekárovi tak vravel, že je to buď tehu s menštruáciou alebo mám dodrbané hormóny zas a znova tak neviem 😖 Ale ak by to bola pravda tak skáčem 2 a 20 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

skybaby
5. jan 2009

mishelines drzim teda palce nech je to pohodove tehu a hlavne nech ti dr. urobi ultrazvuk 😉

sisipetka
5. jan 2009

ahojky kocky 😉
tak aj ja vam prajem, nech to tento rok vyjde a dufam, ze aj mne 😉
Ak mozem, tak sem tam nakuknem 😵

skybaby
5. jan 2009

ahoj peti, idem si dnes akurat pre femigard, tak sa tesim 😉 urcite nam to tento rok skor ci neskor vyjde 😉

sisipetka
5. jan 2009

ahojky skybaby - ja teraz ten femigard nepijem. Nejako mi blbne cyklus, tak cakam na ms a potom HP 😅
Ale hadam nam to cim skor vyjde 😉

skybaby
5. jan 2009

ja som dokonca vcera aj mojzisku cvicila, skusim ten femigard a listovku a davam si cas tak do oktobra a ked sa dovtedy nepodari, tak nabehnem znovu k dr.
jooj by bolo super keby sme spolu tehulkovali 😉

sisipetka
5. jan 2009

No ja budem rada tehulkovat s Tebou 😵
Len necakajme do oktobra, ok 😀

skybaby
5. jan 2009

ok, ze si to ty nebudeme cakat do oktobra 🙂 tak nech je to cim skor 😉

lopezka
5. jan 2009

ahojte,
tak sa opat ozyvam a opat este z prace 😠 aky mate den ? 😅

mamartinka
5. jan 2009

no ja konecne po mrsulde.

lopezka
5. jan 2009

mamartinka, tak aby rychlo dosla ovulka, co ? 😀 ja neznasam to obdobie od ms po ovu 😅

drobec
5. jan 2009

ahojte, tak som konečne tu..po pracovnom záťahu a ešte nejakých vybavovačkách v banke...akurát som sa napchala obedo-večerou a chvíľočku tu s vami pobudnem ak teda môžem..chcem sa spýtať čo je to tenfemigard..je to čaj?alebo?

govinda
5. jan 2009

ahojte kočky.
No ja som z práce letela rovno k svokrovcom, svokor mal narodeniny, tak sme trošku oslavovali 😀

Všetky nové snažilky vítam a prajem, nech sa rýchlo zadarí 🙂 . Skybaby, čo znamená, že opať začínate snažlkovať? Museli ste mať pauzu?

mishelines, a to ťa lekár ani neobjednal u sono alebo niečo? Inak, keď ma mamka čakala, tak mala normálnu a pravidelnú mrchu do 4. mesiaca 😉

drobec
5. jan 2009

ahoj govi...

govinda
5. jan 2009

drobec, čo takto večer porábaš?
Ja som totálne zničená prišla z oslavy 😀 . Asi len hodím sprchu a zaľahnem 😉

emily333
5. jan 2009

ahojte babenky ako sa mate? co nove ja som noc prepdela na WCasi z tej chriipky hnusnej ale uz je to ovela lepsie 😉

drobec
5. jan 2009

govi..bola som v práci, niečo sme s manželom vybavovali v banke a ešte eme zašli do optim... stretli sme kamoša a tak sme dali kávu..a už bolo 19:30...dorazili sme domov...natlačila som obed s večerou ..a dostala som "dovolenie " od manžela, že tu možem písmenkovať..tak blúdim a občas niečím prispejem..tiež budem o chvíľku končiť a prenechám miestečko manželovi..

govinda
5. jan 2009

drobec, jéj, aj ty si z košíc? Aj ja som bola dnes v optime, ale len v potravinách kúpiť niečo na oslavu svokrovi 😀

emily, ahojky. Tak hlavne že ti je už lepšie. Niekedy aj nepríjemné procedúry pomôžu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre