Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
6. mar 2009

katka, moja zlata, ty to fakt nemas lahke s tou manzovou rodinou 😒 svagrina, svokra... 😝 😝 😝

a testik...no skor ako v den ocakavanej ms nie, alebo mozno pockam den-dva ci bude meskat 😉
(NE)cakam v nedelu 😝

kpn
6. mar 2009

To je zlate... tak prosim (ne) cakaj a nech ani nechodi mrcha jedna mrchata...ja by som sa s vami taaak tesila, by si nam teda aspon mne (ja este ziadne babo na konte nemam) poskytla cenne rady co a ako 😀

fyalynka
6. mar 2009

katka, ved ani ja nemam ziadne babo, a ani v mojom okoli nie je (teda zatial) 😕 Lebo som sa dozvedela,
ze muzov bratranec ocakava s manzelkou prirastok 😕 a "vraj" aj moja sesternica, ale ta to oficialne nikomu
nepovedala... 😖 (aj taki ludia su) 😝

kpn
6. mar 2009

Fyalik mozno cakaju na prve testy...celkom to chapem, bo v manzelovej robote bol kolega , ktory sa neskutocne vytesoval, ze jeho polovicka caka babo, a po testoch na geneticke vady alebo nieco take, im zistili, ze plod je poskodeny a ze by bolo dobre ist na potrat.

A pokial pocuvas resp. citas vo svojom okoli taketo veci, takmer kazdeho sa to dotkne a necha to v nom stopu. Uvazuje nad tym ci sa to nestane i jemu a predstav si i to smutenie rodiny. Povies, ze si v tom, a potom pride sprava pre celu family, ze zial museli si to dat zobrat. Ty alebo ta zienka je z toho dost sama na nervy a snazi sa na to nemysliet. Pride za nim ale mamka, svokra a povie jooj to mi je luto... Ved to je na depku.

Ale myslime radsej pozitivne...babo zdrave, krasne a vecne hladne... pricom ladujes do seba co pride pod ruku 😀 😀 😀

fyalynka
6. mar 2009

katka, mne to nemusis hovorit, ja som potratila v 12tt ☹ 😔 😢
Ale moja sesterka je uz tusim minimalne v 4.mesiaci 😕

kpn
6. mar 2009

Joooj fyalik neboj bude to dobre a teraz vam to vyjde az dokonca. Mohli by sme zacat potom ked to bude aktual tipovat co to bude. Ja ponukam ako vyhru horalku 😉

govinda
6. mar 2009

ahojky.
Tak už som doma od gyndoša. Urobil mi zároveň aj preventívku, teda aj ultrazvuk a povedal, že folík teraz žiaden dominantný, výstelka maternice tiež ešte nízka, takže by som sa na mrchu ešte len načakala. Tak mi dali vyvolávačku a tak do 5-14 dní by mala doraziť mrcha. Potom mám prísť na hormonálny profi, tak aspoň zistíme, prečo je to u mňa také blbé s dlhým cyklom a podľa výsledkov sa dá potom aj nasadiť liečba alebo niečo.

A už som volala aj havarijnu spoločnosť, majú sem o hodinku prísť, ale vytočil ma sused. Keď som odchádzala z domu, tak som za ním šla, či budú doma, lebo mi bolo povedané, že potrebujú vidieť aj byt, ktorý vraj vytápam a on mi povedal, že akým právom by im mal sprístupniť byt? Ľudia vedia byť fakt neskutoční 😠 l

fyalynka
6. mar 2009

katka dakujem ti, si zlata 🙂 😵
no ale najprv musime tipovat, ci pride mrcha alebo nie 😖

babulky, letim preeec odtialto - myslim z prace 😝 😝
ozvem sa neskor, papa 😉

kpn
6. mar 2009

Govi tak to je ozaj neskutocne s tym susedom, on sa pride stazovat, ze ho vytapas...ty najdes i riesenie, a on sa tvari, ze sa ho to netyka a akym sposobom by si mu mala akoze pomoct. Vies co zahraj sa na superzenu, svojim rontgenovym zrakom nakukni k nemu, ze kde ho vytapas a odkial to asi moze byt. 😀 😀 😀

Aspon, ze ta rovno objednal i na profil, aspon budes vediet co sa deje. Super, ze si isla i ty budes spokojnejsie 😉

janka1
6. mar 2009

gov supeer, somrada, ze si sla 😉
a susedovi dam olomoucke syrecky pod rohouku 😀

katka dobry napad nase stretko bude horalkove , nech sa ani jedna z vas neopovazi prist bez horalky 😀

rada by som vedela kde je jane 😨

janka1
6. mar 2009

idem si zohriat obedik 😉

kpn
6. mar 2009

Dobru chut Janka

janka1
6. mar 2009

dakujem katka uz som po 😝
snazim sa jest kedze beriem tie ATB,ale citim, ze mi nerobia velmi dobre na zaludok 😒
u mna sa to snad nikdy neskonciiiii 😠

govinda
6. mar 2009

no tak tu boli z tej havarijnej a zistili, že preteka sifon a nejaký kĺb k odpadvej rúre ☹ . Takže teraz musím zohnať nejakého vodára a dať to dokopy čím skôr.
Sused samozrejme nebol doma, ale z tej havarijnej povedali, že neva a klauzulku o tom, že nebol doma, tam dať nemôžu. No som teraz z toho fakt "vytešená" ☹

janka1
6. mar 2009

a to uz preco tan akoze nemohli dat 😕 😕 😕
trvala by som na tom 😠 😠 😠
kde ti preteka sifon?

fyalynka
6. mar 2009

ahojte, uz som domaaaa 😀

govi, som tiez rada, ze si isla k dr. a vies na com si a uz sa s tym nieco robi. Neboj, da sa to do poriadku 😉
a ten sused, tak to je ignorat ubohy 😒 este ze zistili hned kde je problem...ja poznam vodara, ale ten
ti asi moc nepomoze 😖 A aky to je sifon, z kuchyne alebo kupelky??? 😕

janka--dobry napad s tymi olomouc.syreckami 😀 😝 😝 😝

idem varit obedik 🙂

janka1
6. mar 2009

fyal a co fajne ides varit 😝
tu prsi od rana 😒

govinda
6. mar 2009

no sifon preteká pod vaňou, ale je to len minimálne, z toho k susedovi nepreteká. Horšie je to s rúrou - odpadovou, ktorou odteká voda z vane a umývadiel do centrálnej odtokovej rúry v stupačkách. Tam v stupačkách preteká ten spoj - moja odpadová rúra do odpadovej rúry centrálnej. Už som volala aj vodára, dohodli sme sa na pondelok. Takže pekne zaplatím teraz za tie staré rúry 😠 . Ešteže ideme na víkend preč, takže sa tu nikto nebude sprchovať a podobne. Jedným slovom, dokelu aj s pôvodným jadrom 😠

fyalynka
6. mar 2009

janka aj u nas prsi, je taka nechutna tma vonku 😝
no si mi narobila chute vcera, s tym cestov.salatom, tak idem robit - zapekane 😀
a este aj rajcinkovu polievocku a potom by som chcela este kolacik 😀

janka1
6. mar 2009

ja som mala cestoviny zapekane 😉 nie salat 😕
paradajkovu by som si dala aj ja 😝 no zacinam mat chute na jedlo 🙂 vyzera to , ze sa uzdravujem 😵

fyalynka
6. mar 2009

tak sa mi to poplietlo 😅 ja idem tiez robit zapekane 😀
to je dobre, ze mas chute na jedlo, to znamena, ze choroba ustupuje 🙂

janka1
6. mar 2009

neva 😉
a s cim ides robit 😝

fyalynka
6. mar 2009

sunka, purko, sampiony - cerstve, kukurica, syr, smotana 😀 mnaaamky 😝

ty co davas? 😕

janka1
6. mar 2009

co doma maaaam 😉
ale tie vcerajsie mi poslala mama 😉
co je purko?

fyalynka
6. mar 2009

no spisovne sa to asi vola "pór" 😀 😀 😀

janka1
6. mar 2009

jaaaaj 😀
ten mam rada a davam vsadeeee ako aj cesnaak 😝

fyalynka
6. mar 2009

ja ho mam tiez rada, kde ho mozem dat, tak tam ide 😀 😀 urobi taku zvlastnu a dobru chut jedlu 😝

fyalynka
6. mar 2009

jani, my sme dvaja a robim z pol kg cestovin 😕 😝 😝 😀

my to strasne lubime a sme to schopni vsetko zozrat 😀 samozrejme ze bude aj na zajtra 😉

janka1
6. mar 2009

no len aby bolooo 😀
ja som si urobila taku jogurtovu bombu, lebo citim tie ATB na zaludku a creva mam cudne nooo 😝 pritom beriem aj probiotika, ale nepomahato asi na crevnu floru teraz 😒
a co ma sve najviac a to som za cely zivot nezazila od pondelka som nemala stolicu 😠 😠 😠

fyalynka
6. mar 2009

cooo, od pondelka??? 😲 😕 no mozno je to tym, ze si nic dokopy nejedla...alebo ta mozu aj lieky
"ucpavat" 😝 mne skoro vzdy pomoze kava 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre