Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
6. mar 2009

V Avione sme si kupili slnecny okuliarky,,, a v Poluse sme objavili uzasny TV do nasho buduceho hniezdocka. Normalne sme nim ocareni, takze zajtra ho ideme kupit, bude tvorit pekny kontrast k slivke v pozadi

http://www.samsung.com/sk/consumer/detail/detai...

janka1
6. mar 2009

fyal zatial som tuto moznost ani do hlavy nevzala 😉 ani sa nou nezapodievam 😵 proste sa musi zadarit a hotovo 😀 😀

fyalynka
6. mar 2009

pekny tv 😉 moze byt 🙂

fyalynka
6. mar 2009

oki janka 😀 😵 😵 🙂 😉

kpn
6. mar 2009

Janik ak chces skus pohar teplej (nie vriacej) vodicky, alebo na baze prirodnych latok kocku regulax (ak mate niekde po ruke lekaren)...mne to pomaha dokonale. Viem si predstavit tu tvoju bolest...ja som sa s tymto problemom velmi casto trapila, a obcas sa mi to este stane, ale uz som vzdy poistena a mam tie kocky, ktore sa rozzuju. Inak pomaha aj caj senny list, smrdi otrasne, ale ucinky 😀 nenechaju dlho cakat.

Fyalik svagrina odisla domov do rodicovskeho...takze juchu chu 😀

fyalynka
6. mar 2009

takze sa teraz budem modliiiit, aby to aj nam vyslo, nech nerodis sama v tom termine, nenecham ta v stichu 😉 😀 😵

janka1
6. mar 2009

katka svokor si taky kupil pred mesiacom ale cierny 😉

janka1
6. mar 2009

fyal ja predpokladam, ze my vsetky naraz pojdeme 😀
ty zacnes stafetu prva 😉

fyalynka
6. mar 2009

isla teda potrapit rodicov, no chalabohu, ze? 😝 😀

tepla voda...hmmm, som nevedela...ale dobre vediet, lebo mna to obcas trapi tiez 😝 ale niekedy mi pomoze
si dat kavu 😀 😝

janka1
6. mar 2009

mna prehana mak , cvikla a kukurica 😉
mak mam ale nechce sa mi nic s nim robit, cviklu zial nemam a ani kukuricu 😉

fyalynka
6. mar 2009

prva??? 😕 no ja veeelmi rada...ale preco si to myslis? 😅
ja vam ju potom rada odovzdam tu stafetu ak budes mat pravdu! 😉 😵

janka1
6. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... fyal pozri si to meno nick 😕 posledny prispevok

kpn
6. mar 2009

Ja kavu nepijem, teda aspon zatial som nepodlahla jej caru. 😎
Mozno raz, zatial si vystacim s cistou vodou z vodovodu ... xi xi

A ano isla vytrapit rodicov a priatela-expriatela, nakolko sa aspon kazdy druhy tyzden rozchadzaju a opat davaju dokopy.

janka1
6. mar 2009

neviem preco stale verim, ze ta mrcha v nedelu nepride 😉

janka1
6. mar 2009

ja som kavu nepila nikdy ale uz tri roky ano , ale aj to len kvalitnu a zbozmujem LATTE 😉

kpn
6. mar 2009

Fyalik niekto zacat musi, a nakolko Janka by sa najviac potesila januarovemu prirastku, mne to je v podstate jedno, ideal by bolo otehotniet tesne pred abo po nastahovani sa do noveho...tak preco nebyt v cele ? 😉

fyalynka
6. mar 2009

janka,no vsimla som si ten nick...uz pred chvilou a hned som si ho rozlklikla 😠 😠 no co narobim, ale ja
som originalna s "Y"-mi 😀 😀 😀

no ja tej mrche dvere neotvorim, takze nepride 😀 😀

fyalynka
6. mar 2009

tak ked mi teda doverujete, ze ma chcete dat na celo aby som "viedla" tak oki 😀 😀
len aby som vas nesklamala, ked napisem ze ta svina mrchava dosla 😝 😠

janka1
6. mar 2009

neva ked ta svina pride, urobime zabijacku budu hody 🙂 😀

janka1
6. mar 2009

ja este mesiac pockam, predsa len som tie ATB brala a dvoje ☹ takze nebudem miesat kym sa nevycisti telo , to by malo stacit ten mesiac , nie?

kpn
6. mar 2009

takze fyal co z toho vyplyva...budeme ta nahanat o 100 - 6 😉

janka1
6. mar 2009

P A N E L A K 😀

janka1
6. mar 2009

katka a kde date ten TV ked ho zajtra kupite 😕

fyalynka
6. mar 2009

uz to zacaloooo 😀

katka, dobre, tesim sa 🙂

fyalynka
6. mar 2009

inak jani, potom si rezervujem z tej svine par jaterniciek a kusok tlacenky 😀 to lubim 😀 😝

janka1
6. mar 2009

fyak , ale sak ty robis hody keby daco 😅
naco rezervujes 😨

kpn
6. mar 2009

Janik zatial na byte v nasej izbicke, a v piatok sa chystame k mojim rodicom domkov, takto zlozime do garaze, tak ci ta tam uz mame sedacku do obyvky. Mysleli sme, ze sa skor zabyvame a zacali sme kupovat a az potom vysvitlo oneskorenie stavby a oddialenie odovzdavanie.

Ale vsetko ma svoje vyhody i nevyhody...teraz uz aspon nemusim uvazovat co do obyvky, a spotrebice do kuchyne uz tiez mame poriesene, takze i financne naklady uz nebudu take strasne, kedze niektore veci su uz nakupene. 😉

janka1
6. mar 2009

tak to je super 😉
len nepis tu verejne kde co davas 😀 nikdy nevies kto to tu cita 😒

kpn
6. mar 2009

Dakujem Janik za upozornenie.

fyalynka
6. mar 2009

no ja tie hody nechcem len tak medzi recou 😀 😀 😀

katka, tak uz ste vybaveni...super 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre