• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
no uz sme domka v teplucku, uz som rozmrzla :grinning:
7. mar 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
fyal tak to ma mrzi tak na dalsi mesiac ideme do toho spolu ok :wink:
ty dnes kramujes ja ovuluje m:slight_smile:

katka vitaj menej h sa nedalo :grinning: a kde si bola doteraz , ze az teraz ides?medzi nas?
7. mar 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik pozeram, ze sme sa vrhli na nocu clenku tejto temy, ako pred nedavnom na mna. Uz viem, co vam vtedy asi behalo v hlavke :wink:
7. mar 2009 o 17:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani, no este su neni kramy, zatial len spinenie...no pocitam ze zajtra sa to spusti :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ako sa citis?
7. mar 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik a citis, ze by ta bolelo brusko, alebo nejake ine priznaky???

Janik si predstav tu srandu, keby sa nam podari v rovnakom mesiaci vsetkym otehotniet? To by bol aky baby boom.
7. mar 2009 o 17:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doktorka mi povedala, že mám pravdepodobne nejakú chorobu, niečo s vaječníkmi. Ale teraz musím počkať na mrchu a ísť k nej, kde mi zoberú hormonálny profil alebo niečo také. A podla toho uvidíme čo dalej. Ale asi ma budu zasa tlačiť liekmi. Vlastne od potratu beriem duphaston a teraz zasa niečo. Hrozné. Nikdy som nebola zviknutá brať lieky.
U liečitela som bola na doporučenie mojej kamarátky, ktorá rok čakala a dočkala sa. Bol to veľmi príjemný pán. Povedal mi, že už má veľa mamičiek. Vlastne ma upozornil, že mám vo veľmi zlom stave močový mechúr - čo by ma ani nenapadlo. A že hodne záleží aj na tom v akom stave sú obličky. Tak mi prikladal ruky na tie miesta a v tej chvíli som myslela, že mi vybuchnú vaječníky a spáli mi kožu. bol to taký divný pocit. A ešte mi povedal, že zázraky sa dejú aj do mesiaca. Neviem čo to má hlavu a patu, ale ked tak ešte porozmíšlam, čo mi povedal a napíšem
7. mar 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal je to trochu lepsie ale kaslem ako tuberak :unamused:
katka no ste by sme si mohli vybavit rodenie v jeden den a v nednej nemocke , len neviem ktora by kde narychlo utekala rodit :grinning: :grinning: :grinning:

idem pozerat basket, ale budem tu
7. mar 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To co robil Katkahhhh s rukami , teda vlastne s energiou sa vola Reiki. Je to jedna z alternativnych metod nie len liecenia, ale aj urcovania kde je problem na zaklade vyzarovania. Mozno ti tymi slovami chcel nieco naznacit...ved uvidis
7. mar 2009 o 17:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes bola u mna sestrenica a vlastne mi to všetko poukazovala ako to tu funguje atd. A dakujem jej za to.
7. mar 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik nakolko ak by sa postastilo a u mna by to bolo prve, tak vraj prvy porod trva dlhy...ja si zabehnem aj do KE, len vybav spolocnu izbu a nech je dostatocne velka, aby sa pridala i katkah a fyal, govi a jane...no proste vsetky :grinning:
7. mar 2009 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, nemam ziadne ine pruznaky, vooobec ma nebolia prsia ako vzdy pred a pri MS, neboli ma podbrusko
ani vajecniky...vooobec nic :unamused: keby som nesla na wc a nevsimla si rano na pipieri hlienik, tak ani netusim :confounded:
pretoze teplota je stale na 37, som zostala prekvapena a strasne sklamana :frowning2: :pensive:
7. mar 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katkah a sesternica ma aj kurz reiki??? Bo ak ano, mohla by ti aj ona dodavat energiu.
7. mar 2009 o 17:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, dobry napad s tym spolocnym rodenim :grinning: len to by sme museli asi posledny mesiac sa nastahovat
do KE, lebo niekdy nevies kedy to pride...aby sme nerodili na pol ceste :grinning:
7. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie nemá. Ale moc som tomu všetkému neverila všelijakým metodam liečiteľským. Ale ked som išla odtial bola som veľmi milo prekvapená a mala som super pocit. V stredu idem znovu.
7. mar 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkah, ked clovek niecomu veri a vlozi do toho posledne nadeje, tak to mozno aj fungovat bude :wink:
drzim palce :dizzy_face: :slight_smile:
7. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalynka, treba veriť. A nemyslieť na to čo bolo aj ked to je veľmi tažké. V tomto týždni by som už možno bola z porodnice doma a to je proste pre mna teraz ťažké. Ale to je všetko keby.......
7. mar 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik a nebola by to romantika :grinning: , ja viem asi nie a manzel by mi mozno potom dal to auto i vycistit :unamused:

Katkah, co sa tyka tychto alternativnych metod (samozrejme, ze len niektorych), vzdy som k nim mala blizko, a vlastne vdaka tebe som si teraz spomenula, ze kedysi to bolo mojou sucastou, ktoru som neviem kvoli akym okolnostiam v sebe potlacila. Ja mam reiki 1 - a asi je najvyssi cas zacat sa opat venovat tomuto umeniu.
7. mar 2009 o 17:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som si na internete čítala o týchto metodách. Je to veľmi zaujímavé a nikdy by som neverila, že tak dokážu pomocť. Ja som po včerajšku /ako som bola u toho liečitela/ zasa začala veriť.
7. mar 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o co tam vlastne ide v reiki??? co to je za metoda??? :confused: :fearful:
7. mar 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka s vela h :grinning: kde si bola u toho liecitela?

fyal tak to este nemusi byt mrcha to moze byt kludne tehu :wink:

v KE nie je problem s nemocnocou o to sa ja viem postarat , ale vy sa o ostatne musite :grinning:
7. mar 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, znie to pekne, len ja uz neveriiiim :frowning2: a skoncovala som aj s meranim BT :stuck_out_tongue_closed_eyes: necham to tak... :unamused:
7. mar 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to ezoterika :wink:
fyal nadej umiera poslednaaaaaaaaa
7. mar 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz umrela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
7. mar 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katkah... samozrejme treba verit veciam (kazda z nas niecomu veri), len tak sa posuvame dalej a snivame. Len nezabudaj , ze nic nie je 100%, aby si potom nebola este viac sklamana.

Janik posnazime...poctivo budeme snazilkovat
7. mar 2009 o 17:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalynka, ja moc o tom neviem, tak neviem či to bude sorávne ale tak laicky povedané, prikladá ti ruky na telo a vlastne on ťa nejako lieči alebo skorej armonizuje, aby ti všetko pracovalo ako má. On mi hovoril, že hrozne záleží na tom aby vlastne všetko bolo v takej harmonii.

Janka bola som u neho v Senici
7. mar 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkah daj si do profilu fotku :wink:

fyal nedepkuj urob si kakao :wink:
7. mar 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal to nehovor.
7. mar 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo kde steeee :fearful: co to jeee
7. mar 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ja mam depku...mozno zajtra mi bude lepsie :unamused:

katkah, to je tou depkou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal co si pipi prestaaaaaan tädepkou nic nevyriesis prave naopak este nemas ani mrchu co depkujees
:rolling_eyes:
7. mar 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok