Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
9. mar 2009

tip 😀

govinda
9. mar 2009

ahojte kočky.
Tak sa hlásim a pre srandu vám sem hodím aj môj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4 😀

janka1
9. mar 2009

gov 😀 😀 😀 😀 tak tomu sa fakt hori VYSOKE TATRY

govinda
9. mar 2009

boli mi tu robiť tú odpradovú rúru, v podstate mi to pretesnil, utesnil všetko čo sa dalo, mám počkať tak 2 hodinky a potom uvidíme, či to všetko drží a tak teraz nemôžem nikde ani vodu pustiť, ani ísť na záchod. No prúser ☹

janka1
9. mar 2009

gov chod o poschodie nizsie k susedovi ak ti bude treba na wc 😀
hlavne , ze je zavada odstranena 😉 na akom sidl. byvas?

fyalynka
9. mar 2009

janka, dnes som nevarila, este bola cina od vcera 😀
na dovcu k moru nejdeme tento rok, prerabka bytu vycucala vsetko, este teraz tu kuchynu dorabame,
potom chceme este roll-door do spalne, balkon treba dat do poriadku... 😝 😒 maximalne chceme
ist niekde na predlzeny vikendik 😵

govi, to je grafisko 😕 este ze je ta zavada uz opravena, snad uz budes mat klud 😉

janka1
9. mar 2009

fyal kam chodievate? myslim k moru , mate nejake svoje mesto,krajinu /letovisko

bonsai
9. mar 2009

dievčatá, ďakujem za tie palčeky..pomáha to..som tu len na chvíľku..musím pozrieť testy z dopravných predpisov..vo štvrtok šéfka predpovedala že nám dá test..no a nechcem zažiť tú hanbu, že neurobím..ale kedže sa mi nechce čítať nový zákon tak takto..

govinda
9. mar 2009

No či je závada odstránená uvidím, keď pustím vodu. Uvidíme. Nemenil rúry, ani nič, len to zatesňoval a tak, ale až keď pustím vodu a uvidím, že sa nič nedeje, potom budem kľudná. 😉

bonsai
9. mar 2009

gov, takže napokon bola chyba u Vás?..

govinda
9. mar 2009

bonsai - drobec, áno, u nás. Pretekal spoj odpadovej rúry od nás s centrálnou odpadovou rúrou 😒

fyalynka
9. mar 2009

janka, my sme boli 2x na Mallorce, tam sa nam veeeeeelmi pacilo, hlavne ten prvy x, to sme boli pri
hl.meste Palma de Mallorca a tam je supis nocny zivot 😀 😀 😀
potom sme boli v Egypte, tam sme blinkali a mali prehanky... 😝 ziadny zivot mimo hotela, ale krasne plaze
a podmorsky svet 😉
no a na Rhodose sme mali zlu skusenost s hotelom, ktora sa vyriesila az ked sme napisali niekolko stranovu
staznost a vyhrazali sme sa medializovanim 😒 Potom bolo vsetko fajn...

a vy? 🙂

bonsai
9. mar 2009

fúúha..a boli ste napokon počas víkendu mimo..alebo ste nešli nikam, kvôli týmto problémom..

govinda
9. mar 2009

no boli sme preč cez víkend, lebo ide o to, že do odpadovej rúry odteká voda len z práčky, vane, umývadla a tak a keďže sme vlastne cez víkend nič nepúšťali, tak sa nič nemohlo udiať. Hádam teraz už bude pokoj, len musím počkať, kým zaschne ten tmel či čo to je za sprostosť.

fyalynka
9. mar 2009

janka, mam kostkove mandarinky...das si??? 😀 😀
a kupila som dnes aj jahodky cerstve, si mi narobila chute 😀

janka1
9. mar 2009

davam zemlovku 😝 😝 😝

janka1
9. mar 2009

fyal dakujem mandarinky si nedam 😉
ooo jahody ked su take ako vcera noooo dala by som si 😀

my sme boli tiez v egypte a bolo supeeer /ale nam bolo zatial super vsade a kazdym rokom sa nam paci viac a viac/ 😉

aj na rhodose sme boli aj tam bolo pekne a dobre , akurat , ze som sa tam naucila pit mojitoooo 😀 😀 a odvtedy si ho davam castooo a hlavne v lete robime doma grilovacku a mojitoooovacku

bili sme aj v tusnise aj v turecku 😉 😉
na Mallorce sme este neboli 😕 😕 😕 okuknem este aj to 😉

fyalynka
9. mar 2009

mnaaaam 😀
ja som mala klasicky zravy den na sladke - mrcha hnusna 😠 😠 to som schopna zozrat sebecky celu cokinu 😝
kupila som si kinder cokoladky a manzelovi som povedala (je to jeho najoblubenejsia) ze jemu dam jednu a
ostatne je moje 😀 chudacik bol smutny 😒 ale este som mu nechala, lebo som este zrala jablk.kolac 😝

janka1
9. mar 2009

fyal pred mrchou aj ja mam zrave dni niekedy aj styri , ale akonahle mrcha pride koncia moje chute 😝
uz som sla do postele cista aj zuby umyte a teraz sa opat napchavam 😠

fyalynka
9. mar 2009

kebyze mame niekam ist, tak my nad inym ako spanielskom - teda jeho ostrovmi ani nerozmyslame 😉

ked som bola mladsia bola som par x s nasimi v taliansku, aj tam bolo pekne 🙂 ale tam moj mangel ist
nechce 😖

fyalynka
9. mar 2009

no co, zuby umyjes raz-dva este raz...len si daj ked mas chut 😉

janka1
9. mar 2009

vladka chodi na sustredenie kazdy rok do talianska a paci sa jej tam, ale mna taliansko nejako nelaka 😖
mozno okusime spanielsko 😕 😅
este sme boli v chorvatsku aj v bulharsku , ale to bolo ked vladka mala dva roky a tri , ale ma tie krajiny neoslovili 😖

janka1
9. mar 2009

😝 uz som dojedla 😝
este napisem drahemu nech mi prinesie cajicek 😀

fyalynka
9. mar 2009

mna to zase vobec nelaka do chorvatska 😖
nasi boli tusim pred 3r v bulharsku a im sa celkom pacilo... 🙂

fyalynka
9. mar 2009

a to kam mu pises??? 😕 😨

janka1
9. mar 2009

fyal ani mna, nebolo zleee, ale nelaka ma to tam 😉
kde presnejsie ste boli v spanielsku hod nazov Hotela pozriem si na nete 😉

janka1
9. mar 2009

gov a kde ste boli cez vikend?

fyalynka
9. mar 2009

no idem to pohladat 😉

fyalynka
9. mar 2009

tak tuto sme boli minuly rok, prijemne tiche miesto...nam chybal ale prave ten nocny zivot, ktory je
pri hlavnom meste 😀 ale tento hotel je rovno na plazi 😎 😀

http://www.tiptravel.sk/index.php?d=4&s=772&u=203

Tam kde sme boli 1x musim najst cez inu CK, lebo tito uz Palmu nerobia 😕

janka1
9. mar 2009

robila som si ovu test 😀 vysli mi // 😅
takze tie testy su naozaj dobre, to som sa teraz 3x presvedcila 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre