• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
gov tak to je uz fakt sila :angry:
zajtra vymenit vsetky hadicky :confounded:

zienky odchadzam do hajan :pensive:
9. mar 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja, papa
9. mar 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, govinda nevyvolala ovuláciu, keď máš také teploty?...nevyznám sa v tom
10. mar 2009 o 07:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
10. mar 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte damy, ako sa mate?

Janka1 ... uz sa citis lespie? ci este stale sa liecis domka
10. mar 2009 o 11:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka :wink:
citim sa lepsie , ale stale to nie je este ok :angry:
som v praci robim FA, dochaduky, vyplaty, stravenky no musela som dnes uz odskocit kedze je 10.teho :wink:
10. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj rano bola u nas jar krasne slnecnooo a teraz lejeeeeeeeeeeeeeeeee :angry:
10. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky dievčence :slight_smile:

Takže tam bolo odídené tesnenie :unamused: . Tak to urobil a už netečie nič, dokonca počkal aj pol hodinu, aby to celé preveril, odskúšal, našťastie zatiaľ nič. Ale ja som pekne povedala, že to budem sledovať a kontrolovať a keby niečo, takže volám. Tak dúfam, že už nič také potrebovať nebudem aspoň do doby, kým nebudem prerábať jadro, a to teraz, kvôli kríze, tak skoro nebude :unamused:

stanusa, čítala som tu niekde v diskusii, že vyvolávačka zdvihne teplotu, dodávajú sa tam nejaké hormóny, no nie som si istá, že aké. Ale pôsobia na BT tak, že ju zdvíhajú :unamused: . Ja už len chcem, aby mrcha prišla čím skôr, nech začne nový cyklus, nech môžem ísť na krv na hormonálny profil a nech zistia, kde je problém a nech nasadia liečbu a ja potom môžem nsažilkovať o sto tristo :grinning:
Dnes som ani nemerala, zaspala som tak, že behom na autobus som si akurát uhnala nejaký zápal :grinning: . Nestihla som merať :grinning:
10. mar 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak nech už príde mrška jedna :wink: dlho už skúšate?
ja meriam poctivo-mám 2 budíky aby som to neprešvihla :grinning:
10. mar 2009 o 16:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa, no ja sa aj zobudím na budík, a mám ich na mobile nastavených dosť, ale stále to len stlačím a spím ďalej :grinning:

no tak som to kontrolovala a ono to stále trošku kvpaká :frowning2: . Sám povedal, že to už je starý záchod a že ak sa babre do starých vecí, tak to už potom tak aj vyzerá. Mám taký pocit, že najlepšie by bolo to vécko vyšmariť a kúpiť nové, a už by nebol problém s tesnením. Len mám nervy, že to nekvapkalo, kým tu bol :angry: . Ono si to veselo začalo kvapkať až po hodine :angry:
10. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: keď len kvapká to je ešte v pohode - govi zákon schválnosti, tak kúp si nové ešte kým nie sme v hlbokej kríze
10. mar 2009 o 17:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa, no to hej. Mám najradšej také neplánované výdavky :angry: . Uvidíme, čo na to povie drahý
10. mar 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gov ja by som sa uz s tym nesr..a :angry:
kub nove wc a mas svaty pokoj :wink: dnes sa da uz za celkom slusny peniaz :slight_smile: :wink:

robila som si aj dnes ovu ted :wink: // takze ja ovulujem :sweat_smile: ved som to vedela, len si to potvrdzujem:wink:
10. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kub-kup :wink:
ted-test :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, no drahý tiež nejako sa tak vyjadril, že asi kupime nove wecko. Len to staré umakartové jadro ma s..... Ale teraz s tým nič nespravím :unamused:
No a to snažilkujete odteraz, či až budúci mesiac? :wink:
10. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám také jadro, natreli sme si kúpeľňu peknou ružovou aj vécko a hneď nám bolo lepšie...veru zišlo by sa to prerobiť :slight_smile:
10. mar 2009 o 19:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az buduci mesiac gov :wink:
s jadrom nic nenarobis ,ale wc ti bude tiect ked nevymenis, nakolko to je fakt asi uz stare :frowning2:
10. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gov neboj kupite, namontujete a bude dobreee :wink: este sa potom budes chodit kukat na nove wc aj niekolkokrat za den :grinning:
10. mar 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojteeee :grinning:

govi, teba ta voda, wecko a rurky stali tusim poriadne nervy posledne dni :unamused: Fakt bude asi lepsie ked
kupite nove...dnes sa da zohnat aj za "normalnejsiu" cenu :wink:

janka, ty mas tusim ovu uz treti den :grinning:

tak ja som doteraz upratovala...dokoncili nam kuchynu, takze ked som prisla z prace cakala ma doma
dalsia a zastavila som sa az pred chvilou :confounded: ale uz je kraaaaaaaaasna :grinning:
10. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal ahooj, :wink: zacinam na 10 den a koncim rym 15 vtedy uz necitim nic, tak predpokladam, ze to je koniec, ale tento mesiac si to cele oteszujem testami :grinning:
10. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj fotooo fyaal :slight_smile:
10. mar 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky. ja zase az vecer. ale neviem kolko pobudnem, drahy musi robit nejaku prezentaciu ci co
10. mar 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cav jane , tak to mas velmi tazke doma :grinning: ledva prides domov aj to nemozes tu pokecat :unamused: :wink:
10. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co nove u teba? aky si mala den?
dnes bolo kraaasne ako na jar :dizzy_face:
10. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik na tu kuchynu som zvedava i ja... :grinning:
10. mar 2009 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, zvedave zenske :grinning:
pridam, ale az zajtra, uz sa mi nechce fotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: som unavena a kukam ordinaciu :grinning:
este tam chybaju sice 2 dvierka, ale uz to ma fazonu :slight_smile: zajtra poobede hodim foto :wink:
ale prezradim ze je cevena :dizzy_face:

jane, katka ahojte :wink: :slight_smile:
10. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, a ty si na tom teraz ako? :confused:
No zajtra idem na preventívku k obvoďákovi, potom budem mať čas niečo pobehať, tak skúsim omrknúť nejaké vécka. Potom už len vyhrať v športke a bude aj jadro :grinning:
10. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi, ja mrchujem :angry: :frowning2: :pensive:
podaj lotto, ja som teraz v nedelu vyhrala 2,65 Eura :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gov drzim palce,chod do HORNABACHU a urcite najdes, tam maju aj dobre ceny :wink:
fyal tak zajtra cakaaaaaaaam :wink:
katka ahoj
10. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte damy,

Fyalik dakujem za uvitanie. Posledne dni som zahrabana v pismenkach. Lutujem raz tie deturence co budu musiet citat moje sialene teorie a vyskumy. Som zvedava na zajtrajsie foto...a ak sa smiem opytat komu ste si ju davali robit??
10. mar 2009 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok