• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
drobec, tiež znížená pohyblivosť? A kde sa v tebe nabralo olovo? :confused:

fyalynka, dlho snažilkujete?
6. jan 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govinda, od leta min. roku...nam sa vlastne aj zadarilo ako sa hovori na prvy sup, ale
bohuzial v 12tt MA :frowning2: :cry:
Tak od decemra skusame znova :slight_smile:
6. jan 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalynka, tak to mi je ľúto :frowning2: . No ale aspoň ste už začali, tak to je pozitívna správička. :wink:
6. jan 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej, aj ked som vahala...fyzicky som ok, len psychika je svina :unamused:
na buduci tyzden (ne)ma prist mrcha, verim ze neeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a vy sa ako dlho snazite? Viem si to urcite uz niekde tu pisala, ale sa musim priznat
ze som leniva citat x-stran spat :sweat_smile:
6. jan 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toť moja stručná história:
v roku 2007 snažilkovali, tam mi urobili HP a výsledky neboli najlepšie, manžel bol na spermiograme a pohyblivosť bola okolo 42% (norma asi 50%), nasadili mi Clostil, ovulka pekne nabehla, ale žiadne mimčo . PO dvoch cykloch s Clostilom sme s tým sekli, lebo som si našla novú prácu na dobu určitú a potom sme vzali hypotéku, tak sme snažilkovať nemohli . No a teraz tento mesiac vysadím HAK a ideme na to. Môj lekár mi odporučil snažilkovať hneď po vysadení - kvôli mojim zblbnutým hormónom,vraj po vysadení HAK sa prebúdzajú vaječníky, tak uvidíme a tá HAK mi vraj mohla aj napraviť nejaké tie hormóny.
Takže sme nesnažilkovali a ani teraz v pravom slova zmysle nesnažilkujeme, ale tento týždeň mi končí HAK, o týždeň ma čaká mrcha a po mrche snažilkujeme o sto tristo :grinning:
6. jan 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, tak to drzim vsetky prsty :grinning: Inak to som pocula aj ja, ze po vysadeni HAK je vyssia sanca
na tehu... :wink: Ja neuzivam vyse roka HAK, ale my sa nesnazilkovali hned, len mi uz nerobili dobre,
tak som sa rozhodla ich nebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalanka, tak ja som HAK vysadila koncom roka 2006, ale potom jednak kvôli práci som si nemohla dovoliť miminko a jednak lekár ako liečbu mojich blbých hormónov práve HAK navrhol, tak som zvedavá, či to nejako zabralo, či zase budem mať totálne šialený cyklus :unamused:
6. jan 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som po vysadeni na moje prekvapenie mala uplne pravidelny :confused: len sa mi vratili sialene bolesti
pri MS :angry: A teraz, ked som musela podstupit kyret tak odvtedy to mam vselijake divne :frowning2:
6. jan 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojj babenky prisla mrska :frowning2:
6. jan 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: to mi je luto
6. jan 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, ahoj. Tak to ma mrzi s tou mrchou :frowning2: . Ale po nej sa aspoň môžeš pustiť do snažilkovania o sto šesť :wink: . A už ti je lepšie?
6. jan 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yoy veru drobec, ani dnes mi nedaju volno :angry:
ani nie kvoli eur, ako kvoli koncu roka .......my nahlasujeme vysledky do USA :unamused: a oni to chcu tak, ze uz vcera bolo neskoro :angry:

baby ako ste na tom s cyklom ? :sweat_smile: mne sa skoncili plodne dni :grinning: , takze teraz uz len cakat, ci dorazi, abo nie :angry:
6. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalinka vitaj :grinning:
6. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa citim lepsie :slight_smile: a dufam ze to bula posledna mrska :wink:
6. jan 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte zenusky pripajam sa aj ja..planujeme tohto roku babo tiez , tak sa pridavam
govinda ahojky este ste len dvaja uz som si myslela , ze davno traja ..drzim palceky
6. jan 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, drzim palce, nech je minimalne na 9 mesiacov posledna :grinning:

janka vitaj :wink:
6. jan 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka, tak to ti teda nezavidim :unamused:

emily, tak mňa čaká mrcha o týždeň a tiež dúfam, že poslená :grinning:
janka, ahojky, teba som už dlho "nevidela " :slight_smile: . No stále dvaja, ale verím, že teraz, keď začneme snažilkovať, to bude lepšie, ako pred dvoma rokmi :wink:
6. jan 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi co tak negativne? :grinning: mozno nedojde, pre istotu ju necakaj :grinning:
6. jan 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka, táto určite príde, lebo len teraz v nedeĺu beriem poslednú tabletku HAK, takže mrcha určite príde :wink: . Už ma aj šialene bolia prsia :wink: Kebyže nie som na HAK, tak si tú bolesť pŕs prirátam k častému cikaniu a hneď si vsugerujem tehu príznaky :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani ja teba govi :wink: a my sme sa konecne rozhodli pre druhe,sak uz bolo nacase :grinning:
6. jan 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj prsia a bolest tak toto prezivam pred kazdou mrchou, kazdy mesiac a uz viac ako 12 rokov :angry:
6. jan 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi a co ze vysadzas az teraz ? :astonished: uz ste mohli "pracovat" na babatku :wink:
inak niekomu sa vraj podari hned ako vysadi :wink: aj ked mne to zatial nevyslo :frowning2:
6. jan 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, veru bolo načase. A kedy ste začali snažilkovať?
6. jan 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sme nezacali :grinning: este mam mrchu , ale ked odide tak 13. 1 mam ovulu tak to konecne docielime...aspon verim, ze ziaden problem nebude :unamused:
6. jan 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, tak to štartujeme skoro v rovnaký čas :grinning:
6. jan 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super a ty kedy presne startujes?
6. jan 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja očakávam mrchu tak o týždeň v stredu a potom hneď po nej :wink:
6. jan 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi ignorace ? :-d :-d
6. jan 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo skoro :wink:
lopezka kto ta ignoruje :grinning:
6. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka, prepáč, prepáč, prepáč :frowning2: . Tvoj príspevok sa mi akosi stratil medzi týmito všetkými. Kľačím na kolenách a prostím o odpoustenie :frowning2: - vysádzam teraz HAK a pevne dúfam, že po vysadení sa naštartujú vaječníky tak, ako majú :slight_smile: . Ani mne to zatiaľ nevyšlo, ale teraz do tretice by už aj mohlo, nie? :wink:
6. jan 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok