• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
v praci ako-tak :confounded: ale dnes mi volali, ze buduci tyzden zacinam s kurzom :grinning: takze sa tesiiiiiiiiiim fakt strasne
moc :dizzy_face: :grinning:

to je teda este malicke babatko, krsniatko :dizzy_face: Tak si to uzi :wink:
18. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka :wink:
fyal aj tenka ciarka je ciarka :slight_smile: aspon na mojich testoch to vzdy pisalo keby nebola ziadna tak je to ine, ale kazdy aj tenka je OK :wink:
18. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeejeeej i ja sa tesim s tebou z otovoreneho kurzu, vsetko sa na dobro obracia...fyalik nove moznosti, nove zaciatky a je to tu . :grinning:

Dobry vecer Janik, oddychnuta aspon trosku si si pospinkala?
18. mar 2009 o 18:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: spala som 3 hodiny :fearful: ako babatko
a moj dnesny apetit v jedeni no hroza o tyzden mrcha sa dozeriem :grinning: dufam, ze poslednaaaaaaaaaaaaaaa
18. mar 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja to poznam...my sme s polovickou museli vybehnut do obchodiku nedaleko, bo ma taka neskutocna chut na zmrzlinu prepadla. Takze vecera za mnou a za tym biely magnum...mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 18:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka mne je to jedno coooo len nech to ho je vela a casto :grinning:
18. mar 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spat :slight_smile: volala som s maminkou :slight_smile:

janka, ale podla vzoru bol negat, lebo v kontrol.zone bola silna / a v testovacej veelmi slaba :confounded: Co by
podla mna malo skor opacne, ale bolo tam vysvetlene ze v takomto pripade je vysledok negat. :unamused:
Ja si myslim, ze to bude na milion % tvoja posledna mrcha :wink: :slight_smile:

katka, ja som mala zase strasnu chut na sladke a zozrala som mätu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal neva zajtra urobis dalsi a potom dalsi a dalsi a ked tam budu // tak sup na manzela :grinning: :grinning: :grinning: aspon tri dni za sebou :wink:
aj ja by som si dala matu, alebo milu ..ale naviac a uz davno mam chut na keks ANITA neviem ci si ju pamatate ale uz roky som ju nevidela v predaji :confounded:
18. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ci by som vydrzala cakat az na // aby som mohla sup na mnazela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

milu mam, dobehni si zobrat :wink: Ten nazov mi nieco hovori, mozno to aj maju v obchode, ale ako
vselico menilo, mozno ma ten keksik len ine meno :slight_smile:
18. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal uz ma manzel v kosiku aj milu aj matu :grinning: ste mi urobili chute
ANITA nie je nikde v obchode uz niekolko rokov ju zhanam neviem preco to prestali vyrabat :confounded:

na manzela chod a skoc kazdy den ale ked uvidis // tak ten nesmies ani nahodou prepast :wink:
18. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzelik je v obchode? :sweat_smile: len si daj, ked mas chut :wink:
ja som nejako vyhladla... :unamused: pojdem si dat sprchu a potom zmlsnem nejake musli :grinning:

no, pokym mi nepovie ze je unaveny tak neprepasiem :grinning:
18. mar 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este to aby bol unaveny :grinning:
uz je moj v obchode som ho poslala :grinning: :grinning: bol s vladkou na basket tak som vyuzila situaciu :grinning: :grinning: :grinning:
jaaaj fyal si to normalne predstavujem, ze budes tehulit /mozno/ so mnou a v decembri budeme spolu dychcat :grinning:
18. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: jojo, dame si pod stromcek miminko :dizzy_face: ak to tak bude,budem NAJstastnejsia na svete (ktora by
nebola,ze...) :wink: Musime verit...a mozno nas bude viac :wink:
18. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do vane, pridem zachvilu :grinning:
18. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je po mile :unamused: ale fajna bola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty maskrtnik :grinning: ale ja som neni o nic lepsia... :unamused: niekedy su kriticke chvile, co nezozerie mna spapam ja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal to pred mrchou mam strasne stavy :unamused: ale co uz vydrzim neee :grinning:
a idem si asi dat aj matu no strasna som neviem odolat a to mi drahy naschval robiii... :angry: kupil aj trubicky, aj kastany aj barilu vseetko co mam rada

manzela mas uz doma fyal??? :fearful: :fearful:
18. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik janik ak robime chute to je len dobre...niekedy to nabera neskutocne parametre, ako jedno spomenutie sladkosti dokaze cloveka navnadit.

Ja som chvilocku kecala s manzelikom. A ako vzdy teraz sa venujeme serialom (pre zmenu charmed)
18. mar 2009 o 20:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my o chvilku ideme na panelak :wink: vsak fyal :wink:
tak davam hroznoooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si nachystala musli :grinning: idem zmlsnut :grinning:
manzelik nie je doma, robi do 21 :unamused:

panelaaaaak :slight_smile:
18. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik tvoja polovicka vzdy pracuje tak dlho? Chuda snad aspon zacina neskor :unamused:
18. mar 2009 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, iba obcas :wink: vacsinou byva doma vecer :slight_smile: dnes zobral sluzbu za nejakeho kolegu :unamused:
18. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rozumiem, mne by bolo ako smutno,,, obcas sa pristihnem, ze ked mi manzelik vola okolo 17-tej, ze ide z roboty ... zda sa mi, ze tam bol dlho. Takze si ani neviem predstavit, ze by chodil az vecer vecer. Ale clovek robi co moze a keby nie je ina moznost tak si nenavyberame.
18. mar 2009 o 20:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj je vacsinou doma vtedy ako ja a velakrat aj skor nakolko ja mam viac akcii :grinning:
18. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik no si sikovnejsia a spolocenskejsia xi xi :grinning:
18. mar 2009 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne byva smutno ked som sama :unamused: niekedy ma aj nocne a to ked som v noci sama to nenavidim :frowning2:
Ale ako hovoris, ked clovek nema na vyber, musi si zvyknut :unamused:
18. mar 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ked budeme na MD tak budeme stale doma same - teda s miminkom.
18. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal tie pocity su prave preto, ze ste dvaja uplne inac to budes/budete vnimat ked budete mat deticky :wink:
my s manzelom mame spolocne zaluby a akcie , ale ja mam zaluby aj sama na ktore on nemusi a akcie tiez takze tam chodievame len my baby/ja a vladka/ :grinning:
18. mar 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal ja asi doma nebudem vela nakolko ani pri vladke som nebola pre mna je to skvely cas na cestovanie :grinning:
18. mar 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tak smejem - deti v panelaku spolu chodia...ale len obyc pusa, netreba sa ponahlat :grinning: :grinning:
18. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok