Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😃 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😃 😃
fyalynka
18. mar 2009
v praci ako-tak :-S ale dnes mi volali, ze buduci tyzden zacinam s kurzom 😃 takze sa tesiiiiiiiiiim fakt strasne
moc x-) 😃

to je teda este malicke babatko, krsniatko x-) Tak si to uzi 😉
janka1
18. mar 2009
ahoj katka 😉
fyal aj tenka ciarka je ciarka 🙂 aspon na mojich testoch to vzdy pisalo keby nebola ziadna tak je to ine, ale kazdy aj tenka je OK 😉
kpn
18. mar 2009
Jeejeeej i ja sa tesim s tebou z otovoreneho kurzu, vsetko sa na dobro obracia...fyalik nove moznosti, nove zaciatky a je to tu . 😃

Dobry vecer Janik, oddychnuta aspon trosku si si pospinkala?
janka1
18. mar 2009
😃 spala som 3 hodiny 😕 ako babatko
a moj dnesny apetit v jedeni no hroza o tyzden mrcha sa dozeriem 😃 dufam, ze poslednaaaaaaaaaaaaaaa
kpn
18. mar 2009
Moja to poznam...my sme s polovickou museli vybehnut do obchodiku nedaleko, bo ma taka neskutocna chut na zmrzlinu prepadla. Takze vecera za mnou a za tym biely magnum...mnam :-p
janka1
18. mar 2009
katka mne je to jedno coooo len nech to ho je vela a casto 😃
fyalynka
18. mar 2009
som spat 🙂 volala som s maminkou 🙂

janka, ale podla vzoru bol negat, lebo v kontrol.zone bola silna / a v testovacej veelmi slaba :-S Co by
podla mna malo skor opacne, ale bolo tam vysvetlene ze v takomto pripade je vysledok negat. :-|
Ja si myslim, ze to bude na milion % tvoja posledna mrcha 😉 🙂

katka, ja som mala zase strasnu chut na sladke a zozrala som mätu :-p
janka1
18. mar 2009
fyal neva zajtra urobis dalsi a potom dalsi a dalsi a ked tam budu // tak sup na manzela 😃 😃 😃 aspon tri dni za sebou 😉
aj ja by som si dala matu, alebo milu ..ale naviac a uz davno mam chut na keks ANITA neviem ci si ju pamatate ale uz roky som ju nevidela v predaji :-S
fyalynka
18. mar 2009
no neviem ci by som vydrzala cakat az na // aby som mohla sup na mnazela 😃 😃 😃 😃 😃

milu mam, dobehni si zobrat 😉 Ten nazov mi nieco hovori, mozno to aj maju v obchode, ale ako
vselico menilo, mozno ma ten keksik len ine meno 🙂
janka1
18. mar 2009
fyal uz ma manzel v kosiku aj milu aj matu 😃 ste mi urobili chute
ANITA nie je nikde v obchode uz niekolko rokov ju zhanam neviem preco to prestali vyrabat :-S

na manzela chod a skoc kazdy den ale ked uvidis // tak ten nesmies ani nahodou prepast 😉
fyalynka
18. mar 2009
manzelik je v obchode? :-N len si daj, ked mas chut 😉
ja som nejako vyhladla... :-| pojdem si dat sprchu a potom zmlsnem nejake musli 😃

no, pokym mi nepovie ze je unaveny tak neprepasiem 😃
janka1
18. mar 2009
este to aby bol unaveny 😃
uz je moj v obchode som ho poslala 😃 😃 bol s vladkou na basket tak som vyuzila situaciu 😃 😃 😃
jaaaj fyal si to normalne predstavujem, ze budes tehulit /mozno/ so mnou a v decembri budeme spolu dychcat 😃
fyalynka
18. mar 2009
😃 😃 😃 jojo, dame si pod stromcek miminko x-) ak to tak bude,budem NAJstastnejsia na svete (ktora by
nebola,ze...) 😉 Musime verit...a mozno nas bude viac 😉
fyalynka
18. mar 2009
idem do vane, pridem zachvilu 😃
janka1
18. mar 2009
uz je po mile :-| ale fajna bola :-p
fyalynka
18. mar 2009
ty maskrtnik 😃 ale ja som neni o nic lepsia... :-| niekedy su kriticke chvile, co nezozerie mna spapam ja 😃 :-p
janka1
18. mar 2009
fyal to pred mrchou mam strasne stavy :-| ale co uz vydrzim neee 😃
a idem si asi dat aj matu no strasna som neviem odolat a to mi drahy naschval robiii... ]-( kupil aj trubicky, aj kastany aj barilu vseetko co mam rada

manzela mas uz doma fyal??? 😕 😕
kpn
18. mar 2009
Fyalik janik ak robime chute to je len dobre...niekedy to nabera neskutocne parametre, ako jedno spomenutie sladkosti dokaze cloveka navnadit.

Ja som chvilocku kecala s manzelikom. A ako vzdy teraz sa venujeme serialom (pre zmenu charmed)
janka1
18. mar 2009
my o chvilku ideme na panelak 😉 vsak fyal 😉
tak davam hroznoooo :-p
fyalynka
18. mar 2009
ja som si nachystala musli 😃 idem zmlsnut 😃
manzelik nie je doma, robi do 21 :-|

panelaaaaak 🙂
kpn
18. mar 2009
Fyalik tvoja polovicka vzdy pracuje tak dlho? Chuda snad aspon zacina neskor :-|
fyalynka
18. mar 2009
nie, iba obcas 😉 vacsinou byva doma vecer 🙂 dnes zobral sluzbu za nejakeho kolegu :-|
kpn
18. mar 2009
Rozumiem, mne by bolo ako smutno,,, obcas sa pristihnem, ze ked mi manzelik vola okolo 17-tej, ze ide z roboty ... zda sa mi, ze tam bol dlho. Takze si ani neviem predstavit, ze by chodil az vecer vecer. Ale clovek robi co moze a keby nie je ina moznost tak si nenavyberame.
janka1
18. mar 2009
moj je vacsinou doma vtedy ako ja a velakrat aj skor nakolko ja mam viac akcii 😃
kpn
18. mar 2009
Janik no si sikovnejsia a spolocenskejsia xi xi 😃
fyalynka
18. mar 2009
no mne byva smutno ked som sama :-| niekedy ma aj nocne a to ked som v noci sama to nenavidim 😞
Ale ako hovoris, ked clovek nema na vyber, musi si zvyknut :-|
fyalynka
18. mar 2009
baby, ked budeme na MD tak budeme stale doma same - teda s miminkom.
janka1
18. mar 2009
fyal tie pocity su prave preto, ze ste dvaja uplne inac to budes/budete vnimat ked budete mat deticky 😉
my s manzelom mame spolocne zaluby a akcie , ale ja mam zaluby aj sama na ktore on nemusi a akcie tiez takze tam chodievame len my baby/ja a vladka/ 😃
janka1
18. mar 2009
fyal ja asi doma nebudem vela nakolko ani pri vladke som nebola pre mna je to skvely cas na cestovanie 😃
fyalynka
18. mar 2009
ja sa tak smejem - deti v panelaku spolu chodia...ale len obyc pusa, netreba sa ponahlat 😃 😃