Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
18. mar 2009

v praci ako-tak 😖 ale dnes mi volali, ze buduci tyzden zacinam s kurzom 😀 takze sa tesiiiiiiiiiim fakt strasne
moc 😵 😀

to je teda este malicke babatko, krsniatko 😵 Tak si to uzi 😉

janka1
18. mar 2009

ahoj katka 😉
fyal aj tenka ciarka je ciarka 🙂 aspon na mojich testoch to vzdy pisalo keby nebola ziadna tak je to ine, ale kazdy aj tenka je OK 😉

kpn
18. mar 2009

Jeejeeej i ja sa tesim s tebou z otovoreneho kurzu, vsetko sa na dobro obracia...fyalik nove moznosti, nove zaciatky a je to tu . 😀

Dobry vecer Janik, oddychnuta aspon trosku si si pospinkala?

janka1
18. mar 2009

😀 spala som 3 hodiny 😨 ako babatko
a moj dnesny apetit v jedeni no hroza o tyzden mrcha sa dozeriem 😀 dufam, ze poslednaaaaaaaaaaaaaaa

kpn
18. mar 2009

Moja to poznam...my sme s polovickou museli vybehnut do obchodiku nedaleko, bo ma taka neskutocna chut na zmrzlinu prepadla. Takze vecera za mnou a za tym biely magnum...mnam 😝

janka1
18. mar 2009

katka mne je to jedno coooo len nech to ho je vela a casto 😀

fyalynka
18. mar 2009

som spat 🙂 volala som s maminkou 🙂

janka, ale podla vzoru bol negat, lebo v kontrol.zone bola silna / a v testovacej veelmi slaba 😖 Co by
podla mna malo skor opacne, ale bolo tam vysvetlene ze v takomto pripade je vysledok negat. 😒
Ja si myslim, ze to bude na milion % tvoja posledna mrcha 😉 🙂

katka, ja som mala zase strasnu chut na sladke a zozrala som mätu 😝

janka1
18. mar 2009

fyal neva zajtra urobis dalsi a potom dalsi a dalsi a ked tam budu // tak sup na manzela 😀 😀 😀 aspon tri dni za sebou 😉
aj ja by som si dala matu, alebo milu ..ale naviac a uz davno mam chut na keks ANITA neviem ci si ju pamatate ale uz roky som ju nevidela v predaji 😖

fyalynka
18. mar 2009

no neviem ci by som vydrzala cakat az na // aby som mohla sup na mnazela 😀 😀 😀 😀 😀

milu mam, dobehni si zobrat 😉 Ten nazov mi nieco hovori, mozno to aj maju v obchode, ale ako
vselico menilo, mozno ma ten keksik len ine meno 🙂

janka1
18. mar 2009

fyal uz ma manzel v kosiku aj milu aj matu 😀 ste mi urobili chute
ANITA nie je nikde v obchode uz niekolko rokov ju zhanam neviem preco to prestali vyrabat 😖

na manzela chod a skoc kazdy den ale ked uvidis // tak ten nesmies ani nahodou prepast 😉

fyalynka
18. mar 2009

manzelik je v obchode? 😅 len si daj, ked mas chut 😉
ja som nejako vyhladla... 😒 pojdem si dat sprchu a potom zmlsnem nejake musli 😀

no, pokym mi nepovie ze je unaveny tak neprepasiem 😀

janka1
18. mar 2009

este to aby bol unaveny 😀
uz je moj v obchode som ho poslala 😀 😀 bol s vladkou na basket tak som vyuzila situaciu 😀 😀 😀
jaaaj fyal si to normalne predstavujem, ze budes tehulit /mozno/ so mnou a v decembri budeme spolu dychcat 😀

fyalynka
18. mar 2009

😀 😀 😀 jojo, dame si pod stromcek miminko 😵 ak to tak bude,budem NAJstastnejsia na svete (ktora by
nebola,ze...) 😉 Musime verit...a mozno nas bude viac 😉

fyalynka
18. mar 2009

idem do vane, pridem zachvilu 😀

janka1
18. mar 2009

uz je po mile 😒 ale fajna bola 😝

fyalynka
18. mar 2009

ty maskrtnik 😀 ale ja som neni o nic lepsia... 😒 niekedy su kriticke chvile, co nezozerie mna spapam ja 😀 😝

janka1
18. mar 2009

fyal to pred mrchou mam strasne stavy 😒 ale co uz vydrzim neee 😀
a idem si asi dat aj matu no strasna som neviem odolat a to mi drahy naschval robiii... 😠 kupil aj trubicky, aj kastany aj barilu vseetko co mam rada

manzela mas uz doma fyal??? 😨 😨

kpn
18. mar 2009

Fyalik janik ak robime chute to je len dobre...niekedy to nabera neskutocne parametre, ako jedno spomenutie sladkosti dokaze cloveka navnadit.

Ja som chvilocku kecala s manzelikom. A ako vzdy teraz sa venujeme serialom (pre zmenu charmed)

janka1
18. mar 2009

my o chvilku ideme na panelak 😉 vsak fyal 😉
tak davam hroznoooo 😝

fyalynka
18. mar 2009

ja som si nachystala musli 😀 idem zmlsnut 😀
manzelik nie je doma, robi do 21 😒

panelaaaaak 🙂

kpn
18. mar 2009

Fyalik tvoja polovicka vzdy pracuje tak dlho? Chuda snad aspon zacina neskor 😒

fyalynka
18. mar 2009

nie, iba obcas 😉 vacsinou byva doma vecer 🙂 dnes zobral sluzbu za nejakeho kolegu 😒

kpn
18. mar 2009

Rozumiem, mne by bolo ako smutno,,, obcas sa pristihnem, ze ked mi manzelik vola okolo 17-tej, ze ide z roboty ... zda sa mi, ze tam bol dlho. Takze si ani neviem predstavit, ze by chodil az vecer vecer. Ale clovek robi co moze a keby nie je ina moznost tak si nenavyberame.

janka1
18. mar 2009

moj je vacsinou doma vtedy ako ja a velakrat aj skor nakolko ja mam viac akcii 😀

kpn
18. mar 2009

Janik no si sikovnejsia a spolocenskejsia xi xi 😀

fyalynka
18. mar 2009

no mne byva smutno ked som sama 😒 niekedy ma aj nocne a to ked som v noci sama to nenavidim ☹
Ale ako hovoris, ked clovek nema na vyber, musi si zvyknut 😒

fyalynka
18. mar 2009

baby, ked budeme na MD tak budeme stale doma same - teda s miminkom.

janka1
18. mar 2009

fyal tie pocity su prave preto, ze ste dvaja uplne inac to budes/budete vnimat ked budete mat deticky 😉
my s manzelom mame spolocne zaluby a akcie , ale ja mam zaluby aj sama na ktore on nemusi a akcie tiez takze tam chodievame len my baby/ja a vladka/ 😀

janka1
18. mar 2009

fyal ja asi doma nebudem vela nakolko ani pri vladke som nebola pre mna je to skvely cas na cestovanie 😀

fyalynka
18. mar 2009

ja sa tak smejem - deti v panelaku spolu chodia...ale len obyc pusa, netreba sa ponahlat 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre