• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
Janik a kam ste cestovali???

Fyalik s baby doma si ani nespomenies na cas, tak rychlo ti ten den ubehne. A ak budete chodievat cvicit, do poradne, a neskor plavat atd atd...hned mas o program vystarane. Pripadne Trnava nie je tak daleko??? pridem ta mrk
18. mar 2009 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka a kam budes cestovat s miminkom? :confused: :fearful:
18. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodievali sme vsade kde sa len dalo a v lete sme boli snad na vsetkych kupaliskach, parkoch,turach atd ...hlavne som si ponavstevovala kamosky po celej SR nakolko pocas prace sa to velmi nestiha :wink:
a samozrejme vas navstivim jasna vec :wink:
a kedze vladka sa teraz venuje tomu basketu tak toho cestovania bude tiez dost :slight_smile:
18. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: tak si zaloziime babytour :grinning: a budeme cestovat celu MD :wink:
18. mar 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :wink: ja urcite budem v hlavnych mestach nakolko ten basket ma tam zavedie :wink:
18. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som vravela drahemu, ze o tyzden pride posledna mrcha :wink: on nato ved jasne uz koncia aj tabletky :grinning: :grinning: no cisty chlap
18. mar 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davam este matu a dufam,ze uz budem mat pokoj :grinning:
18. mar 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzelik je doma :grinning: :grinning: prisiel skor :slight_smile:
a ake tabletky to myslel??? :confused:
18. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak kyselinu listovu :wink:
18. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa :wink:
no aj ja som ju manzelovi naordinovala :grinning: tiez papame obaja :wink:
18. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeeer :wink: fyal
drzime drzim drziiiim palceeeeeeeeeeee
nemal namietky? nie kazdy chlap sa da nahovorit
18. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak damy, ja sa vzdy tesim na toto forum...vy ste stake zbehle, ze vzdy a kazdym dnom sa dozvedam nieco nove. Vyzera to tak, ze drahemu pridam do jedalnicka kyselinu listovu v Tb.

A na babytour,..no mna osobne by to asi tazko napadlo, ale paci sa mi tento navrh...rada sa pridam...len co budem robit ak nebude baby to neviem...tak aspon vase deturence potlacim a pomojkam. :grinning: a vy si oddychnete. Co vy na to???
18. mar 2009 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne katka, ale ty budes svoje kocikovat :wink:
18. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
resp. my vsetky budeme oddychovat a vladka sa postara :grinning:
18. mar 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chuda Vladka...teraz ma napadla blazniva predstava, ze baby´s budu vediet skor driblovat basketbalku a hadzat 3, ako stat na vlastnych :grinning:

Janik a ako casto mava Vladka zapasy v Ba, alebo tymto smerom na zapadne slovensko
18. mar 2009 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nemal namietky, on rad papa vitaminy :slight_smile: a hlavne som mu povedala, ze bude mat lepsie
spermijky tak to bol schopny jest aj 6x denne ako ATB :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

jasne, kazda budeme kocikovat svoje miminko :wink: potom Vladka povaruje a my si oddychneme
niekde na dobrej masazi alebo wellness kupeli :grinning:
18. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine ten chlapcek z modre z neba je uzasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
18. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka kedy ako zalezi o postupe , ale my do BA chodime aj na zapasy nasich basketbalistiek Kosicaniek /zeny tie su jej vzorom tak ako spravny fanusik sme na kazdom ich zapase, akurat dnes som nebola bol manzel nakolko som s tym okom nechcela este von :wink:
buduci tyzden bude nova tabulka zapasov tak ti dam urco vediet :wink: aj tebe fyal pochopitelne...ale myslim, ze najskorsi zapas bude v nitre
18. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj drahy ziadne vitaminy a lieke nepapa...on je drogista na ovocie a zeleninu c neskutocneom stave , tak teraz ma uz dlhsiu dobu zmenu on ani chory nikdy nie je, nikdy ho nic neboli ja nechapem :unamused:
18. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre budem sa tesit...i ked asi vela casu nebude, ale na kratke stretko by sa dalo :wink:
18. mar 2009 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka prides povzbudit n :slight_smile: a basket
18. mar 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my papame vela cerstveho ovocia, nestacim kupovat :confused: ale ako doplnok sa tabl. daju zvladnut :wink:

na stretko by som sla :grinning: :wink:
18. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu v TT sa tusim basket nehra :unamused:
18. mar 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik kludne a velmi rada...kedysi som tiez hravala basket na SS a koopec dalsich sportov, bola som taky maniak, ale odkedy som isla na vysku vsetko sa zmenilo a ja som sa prestala hybat. Som prekvapena, ze i napriek tomu mam necelych 50kg. :wink:
18. mar 2009 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem 50kg :confused: :rolling_eyes: :frowning2:
18. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neblazni...ja nic ine nepocuvam od blizkych len ako zle vyzeram a preco nejem a pri tom bez problemov zjem vsetko na co mam chut. To zas polovicka je taky moj macik, a co je najhorsie, ze obcas si ho doberaju aj znamy, ze on my vacsinu zje...takze i on sa citi potom hlupo. Ale verim, ze ak pride tehu...budem neskutocne pribrata...vraj mamka pri mne i braskovi pribrala 26 a 30 kil. To muselo byt hrozne.
18. mar 2009 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj moja kg ani nespominajme :frowning2:
18. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki tak na inu temu...co s tym tokajikom...to vies Janik ked budes tehu tak asi tazko budeme popijat tokajika...takze by sme to mali stihnut este pred, alebo to si potom odlozis po porode a pri najblizsej vhodnej prilezitosti??
18. mar 2009 o 21:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam problem schudnut co i len kilo :frowning2: Pribrala som pocas uzivania HAK, po vysadeni som sice dost
schudla - nahromadena voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aj tak to nie ono co volakedy :confounded:
ja sa tiez bojim ze pocas tehu vela priberiem a budem jak vagon :stuck_out_tongue_closed_eyes: kaslat na to, hlavne ze mimi bude
zdrave :slight_smile: Potom budem prisne dietovat :grinning:
18. mar 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik a co si brala za HAK, mne ani jedny nezadrzovali vodu v organizme. S cim mi pomohli boli moje prednosti, ale vzhladom na to, ze uz ich neberiem, tak efekt sa vratil spat :unamused:
18. mar 2009 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok