Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
20. mar 2009

ahojte 🙂

tak ja som uz doma od Dr., zobrala som si dovcu dnes a urobila som dobre, asi by som sa nedokazala
sustredit na pracu ☹ A este lepsie som urobila, ze som zasla k Dr, ale inemu NIE svojmu! 😠
Vysetril ma a vysledok: na to ze som 12DC mam moc tenku maternicu a folikuly su malinke ☹ 😢 😔
Takze tento cyklus je strateny, nic z toho nebude 😢 Musi zistit pricinu, preco je to tak, tak dalsi
cyklus na 3DC idem na odbery a podla vysledokv sa uvidi co dalej 😔 Som strasne smutna, zase ma
chyta ta moja depka, len by som plakala a nadavala na tento svet, aky je nespravodlivy 😠
Keby som cakala na mojho Dr tak skor dostanem menopauzu ako // na testik 😠
Bojim sa ☹ cely zivot som mala divne predtuchy, ze nikdy nebudem mat vlastne dietatko a preto
sa bojim ze sa to naplni 😔

govi, tak budeme spolu cakat co sa nam ukaze vo vysledkoch a verit, ze sa raz miminka dockame 😉
Inak pekny grafik 😀

bonsai
20. mar 2009

fyal..no tak, hlavu hore..ešte nič nie je stratené...hlavné je, že si zmenila lekára a aspoň sa na niečo prišlo..ak je možné liečiť to, isto nový Dr. to urobí...ber to ako začiatok novej cesty za bábätkom..a neboj nie si v tom sama..načo máš nás hmmm 😉 ...

fyalynka
20. mar 2009

ja viem ze mam vas, ste zlate 🙂
ale citim sa naozaj zle 😔

a ty ako? nieco nove...nejake tehu pocity??? 😅 🙂

bonsai
20. mar 2009

ja som zatiaľ v pohode..a tehu pocity..ani neviem, dnes mám akýsi zvláštnejší žalúdok a pritom som ráno zjedla len rožok s maslom a medom, ale sladké v poslednom case nemusím..už som do seba natlačila aj suchý rožok..ale veľmi to nepomohlo...okrem pŕs, ktoré bolia, častejšieho behania na WC..nieč zvláštne..teda nespozorovala som nič mimoriadne.. a na ten zlý pocit..uvar si dobrý čajík..resp. kávu ..otvor nejaký časopis, prípadne knihu a zlé myšlienky sa hneď stratia..uvidíš..no niekedy pomôže aj to, že sa vyrozprávaš... dostať to zo seba von..a už bude lepšie.. 😉

fyalynka
20. mar 2009

ale ved to su celkom fajn (tehu)priznaky - boelnie pŕs, castejsie cikanie, zmeny chute na jedlo 😉 vyzera
to nadejne, drzim ti placeky!!! 🙂 A kedy mas testovat alebo ist k Dr.? 😕

ja som este ani nic nejdela, nemam chut 😝 dnes budem cely den sama doma, takze o vyrozpravani sa
a prituleni k manzelikovi nemoze byt ani rec ☹ Bude doma len cez obed, naje sa a ide prec 😔
Tak budem tu...

bonsai
20. mar 2009

ďakujem fyal..a na krv idem v pondelok...a či budem testovať?..asi až v pondelok ráno si urobím testík...skôr asi nie..možno obava, možno strach..neviem.. príznaky sú fajn..ale môžu aj mýliť..tak som radšej teraz taký opatrný optimista.., ale prepáč..budem musieť off..ale isto sa tu popoludní alebo večer zastavím..manžel má ísť s kapelou trénovať...tak budem mať PC pre seba..a zatiľ budem na teba siiiilnooo myslieť a postielať Ti pozitívnu energiu..a niečo malé si zobni..nikomu tým nepomôžeš a sebe už určite nie, že nebudeš jesť..skús sa premôcť..ok?.. 😉

govinda
20. mar 2009

ahoj fyal.
No tak aj tebe ide robiť nejaké vyšetrenia? A budeš naďalej merať? Ja sa chystám v pondelok na prvý odber na ten hormonálny profil, ale neočakávam nič dobré. Teda viem, že mám pošahané hormóny, vždy som mala, tak uvidíme, čo s tým spraví. A je len dobre, že to má pod drobnohľadom lekár, lebo ten predsa vie najlepšie, čo má robiť. Tak hlavu hore a neboj. Teraz zistí prečo sa to deje a potom to dá dokopy 😉

bonsajik, no veď tie tvoje príznaky sú super 🙂 . Kedy vlastne ideš na krv?

bonsai
20. mar 2009

aho gov..správne hovoríš..ale ani Ty nezúfaj..ak je príčina, dá sa liečiť..uvidíte..obe.. a na krv idem v pondelok..tak uvidíme.. 🙂

govinda
20. mar 2009

bonsajik, tak papa a krásny deň 🙂

fyalynka
20. mar 2009

govi dakujem, si zlata, tak budeme spolu verit ze raz budeme kocikovat male vytuzene zlaticko 😵

govinda
20. mar 2009

fyal, veru, mne budú teraz brať krv 7DC, 14DC a 21DC, takže výsledky budú naraz až potom, teda skoro o mesiac. To bude asi narovnako s tebou, nie? 😉

fyalynka
20. mar 2009

no mne zatial spominal odber 3DC a ze o 10 dni budu vysledky, tak neviem 😖 Ale ja musim cakat do dalsieho
cyklu, lebo teraz som 12DC. takze si este minimalne ten mesiac pockam tiez ☹

govinda
20. mar 2009

no veď preto hovorím, že budeme mať výsledky tak naraz, cca o mesiac 😉 . Hádam sa to všetko dá dokopy 🙂 .
Čo teraz porábaš? Ja akurát z archívu sledujem ordináciu ešte z utorka, dobieham celý týždeň, čo som nemala čas 😉

fyalynka
20. mar 2009

ja som vyprevadila mojho mangelika, umyla som si vlasky a pojdem nieco upratat 🙄
Potom tu budem asi non-stop, ved co budem sama doma porabat 😒

govi, to sa MUSI dat vsetko dokopy a do poriadku!!!! Aj ked sa to nepodari asi hned, nejaky ten cas to
potrva, ale urobime pre to vsetko, vsak??? 😉

govinda
20. mar 2009

no veď jasné, trošku optizmu a nádeje určite len prostpeje, nie?

Ja tu hľadám nejaký receptík na bábovku. Minulý víkend som robila tiež bábovku podľa receptu z netu a už ho neviem nájsť a bola jednoducho výborná. No tak teraz asi vyskúšam nejaký iný recept a aj si ho odpíšem, aby som ho zas nestratila. Nemáš ty nejaký odskúšaný? 😉

fyalynka
20. mar 2009

govi, ty mi citas myslienky 😀 Ja som chcela dnes robit babovku, ale potom sme sa s MM dohodli,
ze upecieme zajtra 😀
poslem ti moj recept a uvidis,ok? 😉

fyalynka
20. mar 2009

govi IP 🙂

govinda
20. mar 2009

fyal, IP 🙂

govinda
20. mar 2009

takže ďakujem za receptík, už len upiecť, mňamky 😝 . Už cítim, ako to tu vonia 😀

fyalynka
20. mar 2009

dobehnem na kusok 😀
som drza sa takto pozyvat, coooo? 😀
ja som prave doupratovala, idem si konecne uvarit kavicku, este som dnes nemala 😕

govinda
20. mar 2009

no len kľudne príď 😉 . Budem len rada 😵
Ja som už jednu kávičku vypila, ale je také nejaké divné počasie a blbý tlak, že si asi urobím ešte jednu teraz.
Ja dnes neupratujem, dnes periem nazbierané z celého týždňa a aj zimnú bundu drahého. Asi si myslím, že tým privolám jar 😀

fyalynka
20. mar 2009

no mohlo by sa ti podarit tu jar privolat 🙂 u nas dnes bolo naaaadherne, slniecko cely den, doobeda
ani mracka 😎 ale chladno 😝
moj drahy isiel na hokej do Skalice a pride az niekedy vecer okolo 21h 😖 Tak som sama 🙄

ozaj govi, nevies, ci mi ta maternica mze este narast? Do ktoreho DC vlastne rastie? 😕 To som sa
zabudla spytat... ale ked mi kazal dalsi cyklus prist, tak asi tym chcel povedat, ze tento cyklus to nema
sancu 😒

janka1
20. mar 2009

cafteee 😉
f 😉 al vsetko zle je na nieco dobre...uvids dr. ti pomoze nic nie je stratene 😉 hlavne , ze vies co to sposobuje ...neboooj da sa to doporiadku 😉

govinda
20. mar 2009

fyal, u nás dnes fučí a je zamračené, ráno aj trochu snežilo. Už chcem slniečko a teplúčko.
Môj drahý dnes hrá hokej, takže odchádza z domu večer okolo deviatej a príde neskoro, to ja väčšinou už spím 😀 .
A s ovulou by som to na tvojom mieste ešte nevzdávala. Možno sa len omešká. Sliznica maternice podľa mňa narastá po celý cyklus, lebo potom sa s mrchou odplavuje. Keby nenarástla, tak by sa nemalo mimi kde uchytiť, resp. by sa nemalo čo s mrchou odplaviť, tak by ani mrcha neprišla. Keď som ja bola na ultrazvuku posledne, čo som bola u lekára, tiež som mala nízku sliznicu maternice, preto lekár povedal, že mi šupne vyvolávačku, aby mrcha dorazila. Neviem, či od nej narástla alebo čo, ale každopádne by som to na tvojom mieste ešte nevzdávala. Ty tento cyklus nemeriaš, že? Tak skús začať merať teraz a aspoň uvidíš, či ovu bude alebo nie.

janka1
20. mar 2009

fyal este otazocka , nemoze byt nahodou este tvoja maternica nezregenerovana po HAK???
ved predsa HAK svojim posobenim zabranuje maternici zregenerovat sa a sliznica maternice je prilis tenka na uhniezdenie oplodneneho vajicka 😕 kedy si vysadila HAK????

janka1
20. mar 2009

gov ano presne ako pises 🙂
ja by som plodila fyal aj teraz na tvojom mieste a meraj aj dnes ovulu 😉 aj zajtra aj pozajtra.......

fyalynka
20. mar 2009

ahoj janka 🙂
ja este neviem v com je problem, to sa uvidi az po vysledkoch 😒
Co nove? 🙂

govi, skusam ovu testy, dnes treti den, ciarocka je stale slabsia ako kontrolna, ale uz bola ovela
silnejsia ako vcera a predvcerom 😕 Asi zacnem znovu merat od dalsieho cyklu...

fyalynka
20. mar 2009

Janka, ja neberiem HAK skoro 2 roky 😖 takze to pochybujem...

janka1
20. mar 2009

aj tak to urobte 😉 zato nic nedas len len sex 😀 😀

janka1
20. mar 2009

u mna nic nove ...bola som na gynde na ten kontrolny ster , nebola tam moja dr. ale zato ju zastupoval dr. starsi jak moj dedo 😀 😀 ale zato strasne zlaty a zhovorcivy 😉 vsetko pekne pomalinky bez bolesti urobil a vysvetlil a pozelal vela sil na plodenie 😀 😀 😀 to ze mi v cytologii vysiel zapal bola vlastne ista balteria a vraj to mohla kludne byt prave ta ktora mivysla z vyteru z hrdla, takze predpoklada, ze ster bude ok nakolko som ATB vybrala 😉 to ma tesi a objednala ma dr. na gastro pre tie zvysene pecenove testy 😒 tak uvidime, ale ja netrpezliva som si to sono vybavila na dnes vecer , takze budem mudrejsia uz vecer 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre