• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
fal hlavu hore vsetko bude dobre :wink: plodna si, ovulu mas uz len malickost dat doporiadku a babenko je v tebe...nedepkuj to nepomoze :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davam parene buchty :wink: snad nebudem potom ako buchta :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ved my snazilkujeme aj tak, v tomto nas to neodradi :grinning:

Tak drzim palce, aby bol ster OK :wink: Dnes vecer ti urobia sono :confused: Tak tomu sa hovori super pristup :slight_smile:
A sono coho, pecene? :confused: Aj mne robili, mala som tiez zvysene hodnoty bilirubinu, ale nic mi nezistili,
asi to bolo len jednorazove :grinning: Tak sa drzkaj, a potom napis :wink: Bude to ok, neboj :slight_smile:
20. mar 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, depku uz mam za sebou, som sa uz ukludnila :frowning2: Tesi ma aspon to, ze tam "vobec nejake folikuly"
boli, len este docielit aby poridne narastli aj s maternicou :wink: Ja si myslim, ze mam na prd hormony este
koli zakroku :unamused: Ale to su len moje dohady :confounded:

mnaaaaam parene buchty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. mar 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal dakujem , nebojim uz mi je to vsetko jedno :grinning:
pristup??co si to som si u kamosa zariadila, idem vecer so svokrom na ct tak si dam ja urobit sono :grinning: nevyuzi to :confused:
jasne, ze vas neodradi a drzim palceky, tak vidis, ciarocka sa farbi takze ovula u teba je to je dobre znamenia :wink: :wink: sa tesim :grinning:
ja som sa dnes zasobila kyselinou listovou mam az do 4 mesiaca tehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon dufam, ze budem tehu :grinning: :grinning: ale po dnesnej navsteve gyndosa urco budem , nakopol ma ako kona , ze vraj nevidi nic vo vnutry coby tomu branilo no zlaty bol a to ked som ho zbala som chcela cuvnut a odiist :grinning: :grinning: :grinning: no strasiak stary , ale ruky mal zlate :wink:
20. mar 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemineee fyal mam tu tie tvoje krowky :wink: kam ich poslat
20. mar 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ty si teda cislo...ze strasiak stary :grinning: :grinning: :grinning: ale sikovny a skuseny :wink:
Urco budes tehu, ty si nasa inspiracia a potom nam budes rozdavat tehu virusiky :wink:
A inak jasne, take vysetrenia treba vyuzit, lebo to nema kazdy take moznosti :wink: Aspon
uz budes komplet od hlavy po paty vediet, ze si ok :slight_smile:

no ovu moze byt, ale ked praskne malo dozrety folikul je to na prd, alebo ked je nizka maternica,
tak sa neudrzi... :unamused: No verim, ze kym nastane ovu, trosku sa to zlepsi...ale to tento cyklus uz
nezistim...
20. mar 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som mala chut na sladke...tak som si dala cappucino kavenky :grinning:
no hod cez okno :grinning: este zmlsnem :grinning:
20. mar 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa púšťam do varenia, idem robiť cestoviny s tuniakom. Ešte som nerobila, ale snáď budú chutiť :grinning:
Fyal, pre istotu by som merala teplotu od zajtra, aspoň uvidíš, v akých teplotách sa pohybuješ :wink:
Janka, parené buchty by som si dala. Také ale drahý nemusí, on nemá veľmi rád sladké jedlá :angry: . Zato ja áno.
20. mar 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja parene buchty nerobim, robi mi ich moja mama a potom dam do mrazu a ked mame chut tak len vyberiem :wink:
20. mar 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, skvele vymyslené. Je to ozaj piplačka :grinning:
20. mar 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som parene robievala, ale vzdy ma pri tom slak triafal, lebo mi vytekal dzem :angry:
naposledy sme si kupili hotove a boli otrasne, toho dzemu tam bolo asi za pol cajovej
lyzicky :angry:

ja chceeeem krowku :grinning:

govi, myslis ze to ma vyznam zacat merat v strede cyklu? :confused: :unamused:
20. mar 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas ovu testy tento mesiac ti postacia :wink:
20. mar 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oukej :wink:
20. mar 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
tal polievocku som dovarila aj kel a masko uz len 3 minuty a vypinam :slight_smile:
sa tesim , ze som to stihla a idem vypucovat sprchovy kut :unamused:
zeny, stihate zehlit ...ja v poslednej dome :confounded: ee
20. mar 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zehlila poslednu nedelu, nemam tam toho vela, zato na pranie plny kos :angry:
zajtra sa pracka nezastavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kelik lubim, ale moj mangel by to nejedol, to by okomentoval ze nie je kralik aby jedol samu zelinu :angry: :frowning2:
Ja budem zajtra asi rizotko robit :slight_smile:

jani, mate sprch. kut? :slight_smile: Ten som aj ja chcela, no MM si vydupal vanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal my mame aj aj ... :unamused: ziadna vyhoda , viac roboty :angry:
20. mar 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa je vsetko inac je ten kto nechce hladnyy :grinning: :grinning: :grinning: tvrda skola
a kel aj ja lubim , aj spenat, aj brokolicu no ja mam rada vsetko co ma zelenu farbu :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si ako ja, vsetky tieto jedla luuuubim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak to ano, viac roboty to je urcite, ale ja sa viac sprchujem ako kupem, tak pre mna
to bolo praktickejsie :unamused:
20. mar 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal ja vanu nepouzivam , vlastne ju nepouzivame vobec ani jeden clen rodiny, takze je mi nanic a na viac roboty :grinning:
ale v novom dome uz nechcem ziadnu vanu ani na byte :wink:
a sprchovy chcem mat len vymurovany a vykachlickovany ziadne vanicky a skla atd..niiic
20. mar 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa strasne pacia tie moderne sprch.kuty, s masaznou sprchou, radiom :grinning:
ked mozno "raz" budeme mat domcek, tak si tam taky urco dam :grinning:
20. mar 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, môj drahý tiež na zeleninu - kel, brokolica a podobne povie, že nie je bylinožravec, aby trávu prežúval :grinning: :grinning:
Tuniakové cestovinky boli mňamky a teraz sa idem pustiť do tej bábovky :slight_smile:
20. mar 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi, drzim palec :wink: uz ju citim ako voniiiii :dizzy_face:
20. mar 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj babovka som dost dlho nerobila :wink: dakujem za inspiraciu gov v nedelu urobim aj jaaaa :slight_smile:
aku robis? mramorovu? s pudingom ci bez?
20. mar 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, receptík mám od fyal :wink:
20. mar 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes robi moj recept :grinning: :grinning: :grinning:
som zvedava, ako to dopadne, teda ci jej bude chutit :slight_smile: No my inu nerobime,
zo vsetkych receptov co sme poskusali je tato pre nas NAJ :grinning:
a je jednoducha :wink: nie je pudingova...
20. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hod recept :wink:
20. mar 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá..tááák, už som vyspinkaná, teraz som sa nakŕmila kopcovitým hlbokým tanierom zeleninového šalátu s mozzarelou a píniovými jadierkami...čítam, že tiež máte rady špenát..mám uvarenú špenátovú polievku..pozývam.. :wink: ..ja vlastne milujem zeleninu a môj manželík to zvláda tiež..len potom musí byť aj mäsko.. fyal..som rada, že je TI lepšie.. :wink:
20. mar 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babovka :slight_smile:

25 dkg prask.cukru + 4 vajcia = vyslahat do peny
potom pridat 25 dkg poloh.muky, prasok do peciva
a na koniec vyslahanu slahac.smotanu :wink:
vymastit a vysypat formu, naliat...ja si necham trosku cesta a donho primiesam kakao,
a to vylejem navrch :wink:
mozu sa dat aj hrozienka :slight_smile:
20. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok