• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
no asi dokúpim väčšiu :grinning:
Po očku sledujem hriešny tanec :grinning:
20. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz lezim v postielke :slight_smile:
videla som to uz x-krat, nechcelo sa mi to kukat :grinning:
pojdem uz hajkat, dobru nocku a dobru chut k babovecke :wink:
20. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, aj tebe dobrú noc a krásne sny. :slight_smile:
20. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ste tu? ci nie
ja som prave dosla sono je ok :wink:
20. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic zajtra, dobru nocku :wink:
20. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko damy,

konecne opat na nete. :grinning:

Janik tesim sa s tebou z vysledkov.
Fyalik ako sa citis??? Dufam, ze uz lepsie. vsetko bude dobre
21. mar 2009 o 06:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

katka vitaj spat :wink: A co tak skoro v sobotu na nete? :confused:
uz je lepsie...aspon na chvilu :unamused:
21. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky.
Mne od rána nešiel net :angry: .
Ale už ide, tak som spokojná :grinning:
21. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik neuveris, ale akosi sa mi neda rano spavat...bude to asi tym, ze moj organizmus si navykol vstavat spolu s mojou polovickou o 6 rano. No zatial co on cez vikendy je schopny spinkat i dlhsie....ja som ako hodinky...presna a nacas o 6 rano. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

To sam rada, ze uz ti je lepsie. To co si pisala o tych pocitoch...je niekedy len nasa vlastna obava, ale verim, ze babo budeme mat. Len sa treba dat i vnutorne do poriadku a hlavne nas organizmus, aby i babo malo z coho cerpat, bolo zdravucke a aby sme ho donosili.

Inak to moje krsna je zive striebro. Vcera som zalomila o 20:00...tolko energie ma, ze az ach :grinning:
21. mar 2009 o 12:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kpn, no ja cez týždeň vstávam do práce o 4:45 :angry: , cez víkend si veľmi rada prispím :grinning: . Teraz sa ale už lepšie vstáva, lebo už je vidnejšie, keď rozliepam oči, ale v zime je to fakt hrozné :angry:
21. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Govi panecku a ty pracujes v akej oblasti??? To ti teda nezavidim? Ma to i svoje vyhody, ak mas moznost koncit skor, ale zase nie je clovek potom po cely den ospaly???
21. mar 2009 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to vstávanie je fakt ťažké, ale na druhej strane, končím o poll tretej, tak to má aj svoje výhody, najmä v lete, keď ešte kľudne môžem ísť na kupko sa vylochniť :grinning: . A jasné, že som unavená, ale šupnem kávu a je lepšie. A mimochodom, nikdy nejdem z domu tak, aby som v pohode stíhala autobus, to vždy len bežím a tak sa na ráno aj preberiem :grinning: No ale samozrejme to nerobím naschvál :grinning:
21. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze potom uz nemusis chodit ani sportovat :wink:
To sa celkom oplati....ale ano mas pravdu, cism skor prides o to viac si mozes este uzit den a vyuzit cas. Ked pride clovek o 17-18 z roboty, u zmoc nema chut na ziadne aktivity
21. mar 2009 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

katka, ja viem ze mas pravdu, ze si musim dat do poriadku hlavne veci v hlave a potom to bude lahsie aj po
inych strankach :unamused: Preto som rada, ze uz mi zacina ja ten kurz, tak budem mat plno aktivit a hlavne mysliet
inym smerom :wink: :grinning:

govi, ja som presne takto pracovala v predoslej praci, chodila som na 6h ale o 14.30 som koncila a mohla
som si vybavit, po meste pobehat, ale sa slnit :sunglasses:

ja varim obedik, boli sme nakupit, a poobede asi behneme k nasim nakavicku a kolacik :grinning:
no a este odvolit pojdeme... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz ste boli? :confused:
21. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu uz zase nikto??? :confused:
21. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu na chvilku , prave sme dosli, ale idem co to porobit a potom padame spat do mesta :wink:
aka bola babovka gov
21. mar 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalik som spat...bola sme sa so svokrovcami naobedovat. Joooj taka som prejedena...to je az neskutocne (salat, polievka, druhe a ) a este k tomu aj 0,5 l visnovej zmrzlinky :grinning:

co to znamena...mrcha sa blizi
21. mar 2009 o 14:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, uz sme doma, boli sme u nasich :slight_smile:

janka, som rada, ze ti vcera sono dopadlo dobre :wink: ako bolo v meste?

katka, tak to snad nie...ziadna mrcha nemoze prist :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik myslim ze ranajky, obed o 4 chodoch, trdelnik, pizza, opat trdelnik a opat zmrzka cca tyzden pred ocakavanym prichodom hovoria za vsetko, a i ked i mna ta mrzi snazim sa nad tym pousmiat.

Najviac ma hneva, ze tymto navalom neviem odolat...stale by som nieco jedla a jedla... :grinning:

My sme s manzelikom a jeho kamaratom boli v meste na pizzu, a potom sme este u neho posedeli, tak dobre som sa uz davno necitila.

Dokonca sa nam podarilo vybavit i zivotnu poistku pre polovicku. Takze celkom fajn sobota.

Dnes som citala i forum nasho buduceho byvania, tak vraj sa pohli dobrym smerom, bo uz su stierky a i vana osadena.Takze ak je to pravda, zas sme o krok blizsie a potom damy bud big kolaudacia... teste sa :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som sa sem dostala :wink:
fyal supeer testik dufam, ze ste snazilkovali...ovula je jasnaaaaaaa :wink: :wink:

katka snad tie priznaky nie su pred mrchou , ale pred tehu ci vlastne uz tehu, drzim palceky :slight_smile:
tak snad zajtra na vas budem mat stastie
21. mar 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Opat dobre skore ranko...z tohto skoreho vstavania si asi vlasy vysklbem :angry:

Ale aspon, ze zatial to vyzera na pekny dnik.

Janik nie nie, toto je pred mrskou...akosi sa vzdy rozpapam a potom mi 2 dni pomaly nic nechuti :grinning:
22. mar 2009 o 06:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne nedelne ranko :wink:

janka, no super, ty si si uz pozrela testik, a to som ta chcela poprosit, ci sa na nho mrknes a povies mi,
ci ta druha ciraka uz dostatocne silna? :confused: Mne sa zdala rovnaka ako prva...tak neviem, ale na foto je
to rozmazane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Jasneeeeeeee, ze sme snazilkovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

katka, aby som to zlahcila, tak mozes byt rada ze mas taky metabolizmus, ked tolko mozes papat a stale
si stihlucka :wink: :slight_smile: Ja uz by som sa nevmestila do dveri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Ale drzim palce, aby to mrcha nebola :wink:
22. mar 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik dakujem...neboj i mne raz skonci obdobie prejedania sa, nemyslim si, ze ma moj metabolizmus bude takto podporovat i o 20-30 rokov...potom budem musiet uz nieco zacat robit, zmenit stravu a asi i pohyb do toho zakomponovat. Inak ten testik som si vsimla i ja, len som ti zabudla napisat, ze to vyzeralo dosti nadejne. juchuuu
22. mar 2009 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len skoda, ze to neni tehu testik :frowning2: :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: Ale kedze dr.mi naznacil, ze tento mesiac to asi
nevide, tek si nadeje nerobim :confounded:

co porabas? varis...? :grinning:
22. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik mozno prave teraz to vide...ono to vychadza ked to clovek najmenej caka.

Sme u svokrovcov, takze od rana sa balim, zehlila som polovicke veci, pomahala s obedikom...o chvilku ideme papat, potom za mojimi rodicmi zbalit moje veci, do nitry do Metra, do Polusu zaplatit poistku a snad po vsetkom absolvovani dnesneho dna prideme i zdravi a zivi na byt...kde sa pustim opat do pisania mojho projektu, tentokrat metodologickej casti.

Inak dnes si svokrusa povedala, ze bude zdravy obedik, tak robime na pare.

A co ty, co dobreho si s polovickou pripravujete?

Najblizsie budem na netiku az podvecer ked prideme do BA. Takze drzte sa mi tu zatial vsetky.
22. mar 2009 o 12:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte :wink:
fyqal na ten fotocke to vyzera ako dve ciarky krasne, tak snad to bude ok, ale aj ked nebude tak vies, ze ovulujes to je supeeer :wink:
katka tvoj apetit mat aj kg :grinning:
22. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze fyqal :grinning: :grinning: prepaac fyal
22. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme prave prisli z futbalu, zase sme trosku vymrzli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bolo fajn, vyhrali sme :grinning:
my sme mali navarene od vcera - srdiecka na smotane s knedlou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: doobeda som piekla babovecku
takze teraz tlacim :grinning:

katka, tak stastnu cestu do BA :wink:

janka, no boli to dve plne ciarky, este aj dnes :grinning:
co ste dnes porabali? :sweat_smile:
22. mar 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juchu :grinning: konecne v ba,v mojej postielke. snad vas tu niektoru stretnem
22. mar 2009 o 18:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj katka :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok