• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
hlasim odchod z prace :grinning: :grinning:
tiez idem domov zehlit :wink: ukazem sa vecer pred panelakom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. mar 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som domaaaa :grinning:
umixovala som si bananovy koktail, mala som strasnu chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: No zachvilu sa tu budem gulat ako taky
nacicany komar :grinning:

kde ste??? :confused: janka, ja tam mam plny susiak, mozem ti pridat? :grinning:
23. mar 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tu je už zatiahnuté :frowning2: . Opäť :angry:
Drahý došiel z práce, tak ideme niečo zbodnúť, tiež sa tu ukážem neskôr :grinning:
23. mar 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru chut :wink:
23. mar 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz tu :wink: nezehlim...se...m nato :grinning:
23. mar 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky...pozeram teda citam, ze dnes vas pochytila zehliaca mania... :grinning: a nie je to nakazlive, dufam, ze nie :wink:

Ja som sa vratila zo skoly, stihla som opravit pisomky, napapat sa, na chvilku pospat a mozem sa pustit do pisania. :frowning2:
23. mar 2009 o 18:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dopadli pisomky????
23. mar 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od A az po Fx...zial...dvaja mi nepresli a nie je ani moznost opravnej. Takze este zvazujem moznosti co s nimi, kazdopadne si pockam na to ci sa vobec ozvu
23. mar 2009 o 18:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si priiisna :grinning:
23. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, teba by som nechcela na skuske :grinning: :confused: ..................zo srandy :wink:

janka, dobre si spravila, ved to nepozehlene pradlo neutecie :grinning:

dnes som zopakla ovu testik, a boli tam uz len slabe // :confused: Vcera boli este pekne tucnucke a dnes jemne...
23. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neva fyal este tam je ovula , ale jej cas sa krati :wink: ved si snad nedufala, ze bude navzdy :grinning:
ja som sa prejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá..tak výsledok testu bol negatívny.. :frowning2: , aj keď mne sa zdá stále skoro 10 deň po prenose..tak som sas rozhodla, že budem brať lieky do piatku..veď nič sa mi nemôže stať, len mrcha dôjde neskôr.. a keď mi v piatok ukáže test negatívny, tak už tomu uverím..ale som z oho smutná, nešťastná..a čo ja viem čo všetko..slzy už boli..dohodli sme sa s manželom, že ešte 1 IVF podstúpim a potom koniec..nemôžem sa toľko trápiť..bolí to...a už nevládzem byť pokusným králikom.. :frowning2:
23. mar 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze som necakala, ze bude trvat tyzden :grinning: :grinning: :grinning: len som nevedela ako dlho /kolko dni/ mam
mat // na teste... :wink:
ja som sa zase nacicala z banan.kokatilu, mam nafuknute brucho velke jak v 9 mesiaci...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a co dobre si papala? :slight_smile:
23. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brobec nebud smutnaaaaa aj tehulkam niekedy test ukaze negativ ....mozno bol zly test , nevesaj hlavu :wink:

fyal vsetko zo vcera a este nieco z chladnicky a zo spajze :grinning: :grinning: :grinning: este dva dni a je po chutiach a prejedani no strasne stavy pred mrchou :angry:

hovadziu polievku, mesko a zeleninku z nej a plninku a salatik z cinskej kapusty,zvolensky dezert, jablkovo-vysnovu vyzivu,hrozienka v cokolade,chrumky ,banan,hrusku
23. mar 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale fyal :angry: co to co to, som z toho smutna, ze by si ma nechcela, ale na druhej strane robis dobre :grinning:
Teba to taha inym smerom...vizaz a dizajn svojim sposobom tvoje umenie, to ja by som ta nudila len teoriou ...
23. mar 2009 o 19:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik a co dobreho si mala???
23. mar 2009 o 19:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bonsaik neboj ...hlavku hore. Zial nikto nam nepovedal, ake je tazke vobec stat sa tehulkou, ale my sme hviezdy a raz to zvladneme.
23. mar 2009 o 19:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik ty mas aspon vyhodu s tymi stavmi, u teba prichadzaju na cca 3 dni...u mna na tyzden. Po nom sa citim vzdy nafuknuta a neskutocne az prezrata, brucho mi trci zo vse nohavic a ja hu uz len zakryvam dlhsimi trickami.

Mas aj ine priznaky prichodu mrchy okrem prejedania sa??
23. mar 2009 o 19:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bonsai, hlavu hore, vsetko zle sa nam vsetkym raz na dobre obrati :wink: Este nie je nic stratene, mozno
je naozaj este skoro....musis este verit, my budeme na teba mysliet a posielat ti energiu :dizzy_face:
raz tu budeme vsetky fucat s velkymi tehu bruskami :grinning: :grinning: :grinning:

janka, teda zaujimavy apetit :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj apetit to len pred mrchou je strasny sladke, slane, kysle a hlavne vsetko co oci vidia a co je na jedenie a potom mi je strasne tazko a zleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

este ma bolia prsia a mam ich velikeeeeee ako melony pred mrchou :grinning:
23. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze sa i celkom tesis ked raz tieto stavy skoncia na obdobie 9 mesiacov :sunglasses:
23. mar 2009 o 19:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, ale ja som bola na krv..a tento negatívny výsledok som si musela zistiť cez kamošku..hodinu som sa nevedela dovolať...už som bola nervózna...a napokon toto.. :frowning2:
23. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to musi byt manzelik len rad, ze mas velke prsia :grinning: :grinning: :grinning:

katka, to bolo len srandy, ja som si ista, ze mna by si nechala prejst s "A-ckom" :grinning: :grinning: :grinning: (teda ak nie je
este nieco lepsie :grinning: )
23. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bonsaik, a ty mas teda negat.vysledok z krvi alebo si si robila tehu testik? :confused:
23. mar 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyal ze vahas... A++....ty by si ano chodit nemusela :grinning:

Och bonsajik verim, ze ti je tazko a smutno, ale netrap sa bo by to mohlo byt este horsie a trvat toto obdobie dlhsie. A my tu vsetky mame zavazok ak si pamatas. Cez leto kolaudacia nasho bytiku a podmienka je tehulkovanie :slight_smile:
23. mar 2009 o 19:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeee, a ved na meninovej oslave "nas Janiciek" musime byt vsetky tehu :grinning: Takze motivacia je jasna :grinning:

katak, a vy budete mat bytik alebo domcek? :confused: lebo sa mi zda ze si spominala domcek, nie? :confused:
23. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj drobec taaak je to ...no neviem posudit ci to bolo skoro , alebo nie..ale kazdopadne hlavu hore... :wink:
a este otazocka preco sa to nepodarilo ak sa to nepodarilo , kde je problem ???
juuuj, prepac "katka" napisala som ti "katak" :confused: :frowning2:
fyal z krvi..ale rozhodla som sa, že ešte do piatku budem užívať lieky a v piatok ráno si chcem urobiť test a ak vtedy bude negatívny, tak vysadím lieky..ale mám jednu zaujímavú knižku..kde lekár Karol Řežábek píše, že pri umelo riadenom cykle si žena za dva až 3 týždne po KET robí test na tehotenstvo..je zaujímavé, že ja som bola na krvný test 10 deň po KET..tak teraz neviem...
23. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a HORALAAAAAAAAAAA
23. mar 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok