Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
25. mar 2009

bonsaik, tak to skúste predebatovať s drahým 🙂 . Ja o tom veľa neviem 😒 . Ale keď to môže pomocť, tak prečo nie? 😉
Idem mrknúť ordináciu z archívu, včera som nevidela 😀

bonsai
25. mar 2009

jasné..len na to musím ísť pomaly..a ozri..bola soelkom fajn..pa

govinda
25. mar 2009

no tak už som ju pozrela 🙂 . Bola fajn. 😀
Idem si hodiť sprchu a dúfam, že drahý čoskoro príde 🙂

kpn
25. mar 2009

Ahojte holky....bonsajik to je celkom fajn napad. Brasko zije v prahe a jedna z jeho znamych kvoli svojej imunite nemohla otehotniet

V podstate by pravdepodobne prezila mor, chripka by ju len tazko zmohla, ale cenou za uzasne zdravie bola jej imunita voci plodnosti, pretoze zabijala i spermie

kpn
25. mar 2009

Ale potesim ta, dnes je tusim v 4-5 mesiaci 😀

govinda
25. mar 2009

katka, no tak to sú dobré správy. Takéto správičky vždy radi počujeme 😵

janka1
25. mar 2009

cafteeeeeee 😉

kpn
25. mar 2009

Ahoj Janik, aky si mala dnik

bonsai
26. mar 2009

ahojte..včera som sa sem už nedostala..fyal..na 100% robila som si v stredu test a vyšiel negatívny.. a myslím, že pomaly ale isto sa spusti mrcha..už začínam slabulinko špiniť..
kpn..aj ja si myslím, že je to dobrý nápad..síce mužík povedal, že som už zbláznená, že je to drahé..tak som musela argumentovať..že vyskúšajme všetko dostupné a až potom môžeme povedať, že jednoducho budeme bezdetní... ☹

janka1
26. mar 2009

dobre rank ci uz den 😉
katka vcera som mala vela povinnosti , tak som sem uz nestihla nakuknut 😒
drobec ..hlavu hore a ziadne myslienky bezdetných 😵
ja mam dnes den na prd ...boli ma brucho na prasknutie uz mam v sebe ibalgin, ktoreho som sa chcela zbavit do konca zivota, ale zial opat som po nom sihla ☹ uz len cakam kedy pomoze ...sprosta MRCHA bolava no dufam, ze uz naozaj POSLEDNA 😕 😵

bonsai
26. mar 2009

janka..a iný lie TI nezaberá..veď to je najhoršie svinstvo aké môže byť..ja čaká, kedy sa tá moja spustí..a zatiaľ nič..bolia ma kríže, až by som vraždila..ale namám koho 😉

janka1
26. mar 2009

drobec este som nic ine nikdy neskusala tato bola pre mna naj nakolko rychlo a ucinne zabrala 😀
ak mate niekto inu a setrnejsiu tak poprosim o radu 😉

fyalynka
26. mar 2009

caawte, vcera som sem uz nemrkla, taka som bola unavena, ze som len lehnila pred tv 😀
bonsaik, urcite to treba vyskusat, ziadne peniaze nestoja za to to nevyskusat!!! Raz by si si to mohla
vycitat, ze si nevyskusala vsetko co sa dalo 😒 A nemysli na bezdetnost! 🤐 Drzim palce, aby manzelik
povolil 😉

janka, fuuuuu fukam na dialku 😅 viem ako ti je ☹ Ale snad naposledy 😵

janka1
26. mar 2009

🙂 fyal vdaka uz zabrala tabletka, ale musim povedat, ze dnes je to fakt na hovno bolest 😠 som si normalne myslela, ze si uz namyslam, ze mi sibe , ze vsetko robi psychika, ale nie naozaj dnes je to take ako uz davno nie 😉 zeby......naozaj....

ster z gyndy mam OK 🙂 prave mi volala sestricka juuuj , ale ma potesila, ze ziadne dalsie ATB netrebaaaaaa
v pondelok idem na enokrinologiu na hormonalne testy sa tesim a potom sup sup velka noc bude o vajickach 😀 😀 😀 😀

fyalynka
26. mar 2009

janka 😀 😀 😀 Velka noc o vajickach 😀
pocuvaj, prave som citala, ake uzasne ucinky ma banan 🙂 a vraj pomaha aj pri bolestiach mrchy 😉 tak skus
keby nahodou bolo treba 😉

ja som bola zase u zubara dnes, tahal mi nerv, drenoval dasno ☹ a bolelo 😢

super, ze je ster ok, tak huraaaaaaaaaaa na miminko 😵

janka1
26. mar 2009

fyal zubara uz ani nespominaj, som si uzila uz dost na tento rok , dufam 😀 teraz ako mi je fajn si ani neviem predstavit tu bolest co bola predtym a ani neviem preco som ju vobec znasala tak dlho 😀 😀

o vajickach jasne 😀 😀 😀
banan nooo momentalne nemaaam v kancliku 😀 😀 ja velmi banany neoblubujem, ale pamatam obdobie ked som jedla aj tri denne co nechapem preco, asi mi chybal draslik 😨 😨

som hladna sa tesim na obed 😝

janka1
26. mar 2009

uz mam dost toho pocasia u nas taaak husto sneziii 😠 neskonci ta zima nikdy ci cooooo

fyalynka
26. mar 2009

ja banany lubim, a koktailiiiik mnaaam 😝 😀
inak uz obedujem 😀 moj sikovny manzelik vcera kym som prisla domov uvaril vyborne leco,
tak teraz papam co mi nechal 😀
u nas v noci aj teraz doobeda tiez husdto snezilo 😕 uz to ide na nervy asi kazdemu 😠

janka1
26. mar 2009

ty si doma ci v praci?
prave som bola pomerat vlocky tak maju 2 cm 😠

fyalynka
26. mar 2009

som v praci 😝 🙄
u nas uz nesnezi, ale je zamracene a vyzera to, ako by malo kazdu zacat prsat 😝
aj sa drzi ten sneh, co sa topi? 😕

janka1
26. mar 2009

zatial sa topi lebo je teplo 😉

fyalynka
26. mar 2009

no mohli ste sa ist sankovat 😀
ale ked nie teraz, tak mozno cez Velku noc 😀 😝

janka1
26. mar 2009

no jasneee, ze sankovat 😠
tu uz nesnezi ale je kosa brrrr

janka1
26. mar 2009

halooo je tu niekto doma?

mamartinka
26. mar 2009

ahojte.baby ktore sa snazite otehu mozete mi napisat ake uzivate vytaminy?neviete ci sa na slovensku da kupit v lekarni hoc kde vcelia materska kasicka?

kika1980
26. mar 2009

dobri večer mile damy chcela by som od vas poradiť.Z manželom sa snažime 6 rokv o babo a nedari sa nam vtom.počula som o mojžešovej metode ale ani paru nemam otom ako mam postupovať.

mamartinka
26. mar 2009

janka ty to uzivas?a dakujem

govinda
27. mar 2009

dobré ránko kočky 🙂
Dnes mám voľno, ale drahého som vyprevádzala do práce, tak už som hore 🙂 .
Včera som nestihla ani zájsť sem, mala som po práci anglinu, domov som už došla neskoro a nebola som schopná poriadne ani zapnúť comp 😀

a môj grafík:
http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

fyalynka
27. mar 2009

ahojte zienky 🙂

vcera sme po praci s MM vybavovali po meste rozne veci a prisla som domov taka unavena,
este som isla varit, osprsit sa a umyt vlasky a uz bola ordinacia, a mne sa tak nic nechcelo, len
som z gauca kukla serialy a isla spat 😒

Co mate nove? konecneeeee piatooook 😀 My mame krasne slniecko 😎 Zajtra sa chystam umyvat okna,
tak snad bude svietit 😀 😎

kika - su tu temy o mojizovej metode, skus mrknut tam 😉

gov - kde je ovu? 😕 ☹ Dufa, ze zase nebude had 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre