Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
28. mar 2009

Mozno jej manzelik zobral notebook, alebo uz medzicasom isla spinkat i ona.

janka1
28. mar 2009

katka asi mas pravdu, tak koncim uz naozaj aj ja...prajem dobru nocku 😉

jane1
28. mar 2009

prepac jani
pisala som so segrou

jane1
28. mar 2009

na tej stranke su potom produkty, ktore ti v tych centrach mozu " naordinovat " 😅

jane1
28. mar 2009

ja vam potom podam čerstve info hej? planujem ye by som chcela ist v stredu

janka1
28. mar 2009

si objednana

jane1
28. mar 2009

nie, drahy bude volat v pondelok

fyalynka
29. mar 2009

pekne dobre ranecko 😉

tak mame o hodinku viac...nejaka som z toho ale mimo 😕 😝

katka, ja dufam, ze ti nedorazi... 😀

kpn
29. mar 2009

Ahoj fyalik a zaroven dobre ranko...ty si si tym vcerajsim vcasnym odchodom nadbehla tu stratenu posunutu hodinku 😀

Co chystate s mangelikom na dnes?

fyalynka
29. mar 2009

ahoj katka, veru nenadbehla, bola som velmi unavena a dnes som hore uz od 7h teda po novom od
8h 😒 Nechystame nic, ja akurat zehlit 😝 Manzelik musi odpocivat, este je slaby 😒 Vcera bol totiz
v nemocke ☹

a vy ako? mrcha dufam neprisla?! 😕

kpn
29. mar 2009

Moja vidis som sa ta i chcela opytat, ze co sa mu stalo? Dufam, ze nic vazne.

Moja mrcha 😒 ... zatial neprisla, ale stale mam taky zvlastny pocit, ze dobehne a k tomu ma pobolieva brusko na lavej casti...no a skusala som i test, ktory vysiela uplne negativny...takze asi dobehne, ked ju budem najmenej cakat

fyalynka
29. mar 2009

tak co cice, uz ste naobedovane? 😀

katka, tak to vyzera zatial slubne, ked este neprisla 😀 😉

kpn
29. mar 2009

Ja uz ano...dnes ma chytil hlad akosi skoro....a to sa este i posuval cas. Snad toto posuvanie zrusia, pretoze to cloveku da riadne zabrat...

fyalynka
29. mar 2009

no ja som z toho casu dnes nejako domotana 😕 😖

co dobre ste papali? 🙂

ja som uavrila len ryzu so zeleninou, take dietne...ale ze nechce, ale ja to lubim, tak si to spapam 😀

kpn
29. mar 2009

Robila som kremovu cesnakovu polievocku. A druhe sme mali od nasich kuracie masko na prirodno so sampionmi a zemiacikmi s petr.vnatou .... 😝 mnam

fyalynka
29. mar 2009

noooo, ja tak skoro kura asi robit nebudem 😀 😀 😀

normalne mi pada hlava, to robi to pocasie a ten sprosty casovy posun 😠 😝 Pojdem si asi kavicku
uvarit a mozno zmlsnem aj nejaku napolitaku 😀 Teraz ked jemu nechuti, mi viac ostane 😀

kpn
29. mar 2009

Moja to by som chcela mat take stavy....ja uz som v tom stadiu, ze neviem co s cokoladou, v skrinke mame 2 velke 400g milky, 4 studentske pecate, nejake orionky, 1 velke toblerone, potom nejake svajciarske atd atd. Neviem preco, ale na kazdy sviatok mi kupuju ludia cokolady, a moj drahy mi ich tiez nosieva zo zahranicia...

Takze ked sa ten tvoj rozpapa, kludne dobehni ku nam pomaskrtit

fyalynka
29. mar 2009

ja teda moc to maskrtenie nemam za potreby 😝 moja postava nic moc 😝 ale niekedy sa to neda
si odopriet 😀 Mnaaaam, Studentska....tu milujem 😝 😀 Si pamatam, ked ma pustili z nemocky po
zakroku, ja som bola tak psych.na dne, ze som si od nervov kupila velku studentsku a na posedenie som
ju zozrala 😀 Ale pomohlo mi to 😀
Inak to mas odbre zasoby, ako skrecok na horsie casy 😅

kpn
29. mar 2009

To veru an fyalik, a o keksichoch ala tatranka a bebe dobre rano ani nehovorim. Tie kupujeme v metre cele skatule...mangelik to ma na ranajky.

Inak ja coko papam iba v strese, si pamatam, ze ked som sa ucila na statnice, tak hned po prebudeni som zvlkovala celo bielu orionku. No a v den statnic som sa chcela natiahnut do nohavic, ktore som si kupovala na ten ucel, a skoro ma vystrelo...bo taketo opakovane mlsanie zanechalo stopy na postave a nohavice som skoro nezapla. 😀

fyalynka
29. mar 2009

dobraaaa 😀 dufam, ze si ich nakoniec zapla 😕 😀 To nepotesi mat okrem stresu zo statnic este aj nervy
ze co na seba 😝 😀

ja som pocas skusok a statnic bola uplny opak, nedokazla som jest 😝 Vzdy po skuskach som bola vychudnuta,
co som samozrejme hned nabrala naspat ked nastalo kludne obdobie 😝 😀

janka1
29. mar 2009

te zienky konecne doma 😝
tak ten cas aj mna znicil 😠

janka1
29. mar 2009

zeny ja som si za tento vikend vobec neoddychla, prave naopak 😒
som strasne unavena 😔 idem do sprchy a do postele asi 😖

kpn
29. mar 2009

Vitaj Janik, jooj tak skoda, ze uz je vikend u konca. Snad ti pracovny tyzden rychlo ubehne. S manzelikom sme sa prave vratili z kina, boli sme na tom 3D filme ... juchu no nieco uzasne.

Tak dobru nocku alebo prijemne lenosenie a snad zajtra sa tu vidime Janik

janka1
29. mar 2009

katka na akom filme?

fyalynka
29. mar 2009

ahoj janka, tak ja mam tento x take iste pocity ako ty 😖
este som zehlila dnes plny kos 😝 teraz som sa osprsila, idem kuknut ten skutocny pribeh
a do hajan.

Ako zapas? 😕

janka1
29. mar 2009

fyal ahoj,zapas super vyhrali kocky moje zlate oba zapasy, este buduci vikend vyhrat a mame to v pase 😉
ale bolo vidiet, ze tahaju z posledneho som sa xhytila aj s trenerom, lebo je to dost odohrat 6 zapasov za vikend ...su normalni 😕 ved to su iba deti

aky skutocny pribeh ide?

kpn
29. mar 2009

Rozpravka Monstra vs. Votrelci 😀

fyalynka
29. mar 2009

coze 6 zapasov 😕 no to by bolo dost aj na dospeleho 😖 tak nech sa pekne zregeneruje 😉
ale ze gratulujem k vyhram 🙂

na joj ide skutocny pribeh 😉

fyalynka
29. mar 2009

katka ahooooj 🙂
aka bola nedielka? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre