• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
a kam ze ste sa podeli? :confused: :frowning2:
30. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalik ja idem na chvilku pospinkat a potom sup sup do pisania. Takze zatial ajojky a vecer nech to splni ocakavania
30. mar 2009 o 13:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekne snicky :wink:
papa vecer :slight_smile:
30. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som doma :dizzy_face:
a nic nerobim a ani nebudem idem sa vyvalit a nohy vylozit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky.
Ako sa máte? :wink:
30. mar 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá..ako..?..ja čakám kamošku..ale neprichádza a neprichádza..a teraz aj polovičku.. :wink:
30. mar 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja čakám polovičku, každú chvíľlku by mal prísť domov z práce. Netrpezlivo ho vyčkávam, lebo som ho poprosila, aby cestou kúpil cesto na lasagne. Ja som zabudla :grinning:
30. mar 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tu je môj dnešný grafík, nechápem ten pokles, pochbybujem, že je to ovulka :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
30. mar 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gov ale taky pokles si mala aj v januari 16teho :wink: ty budes asi tak nastavena
30. mar 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som ja zvedavá, čo to sa so mnou deje. Dnes som bola na druhýkrát na odber na hormonálny profil, prezreli sme výsledky z prvého odberu a mám tam zvýšený luteizačný hormón, tak som z toho vedľa. Veď ja som myslela, že to býva až po ovulke :astonished: . No každopádne, uvidíme, čo a ako :slight_smile:
30. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze to teraz asi u teba nepojde coooo :unamused: lebo nasledkom toho sa neuhniezduje vajicko :cry: ako to chcu riesit? ved produkcia lutoizacneho hormonu sa zacina vacsinou az dva dni pred ovulou
30. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luteizacny :wink:
30. mar 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaawte zeny, uz som doma :grinning:

govi, no vyzeralo by to ako ovu, ale ten hormon tomu moc neprihrava :unamused: Ale aspon ste sa pohli o krocik
vpred, tym ze viete kde moze asi problem...

janka, ako sa lenosi? si sama domka? :slight_smile:

bonsai ahojky :slight_smile:
30. mar 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja a sama :fearful: to je maaalokedyyyyyyyyyyyyyy
s drahym a vladkou :wink:
drahy si dnes vzal OCR na svoje auto :grinning: :grinning: :grinning: a zajtra tiez :grinning: :grinning: :grinning:
lenosi sa fajn akurat som kecala so svokrou o knihach , zjedla ananas a idem do postele :wink: budem tu s vami , ale z postele :slight_smile:
30. mar 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, no ono ten hormón je tam vždy, ale počas ovu má mať najvyššie hodnoty. Každý hormón má svoju normu a ja tu normu trošku prekračujem, ale neviem presne koľko. Keď mi ukazovala sestrička tie výsledky, tak som z toho nemala nič, lebo predtým som bola na očnom, kde mi v rámci vyšetrení zväčšovali zorničky a znecitlivovali oči, tak som vlastne nič nevidela. Sestrička vravela, že lekár skompletizuje všetky odbery a potom to dá dokopy a povie, čo a ako. Zatiaľ mám výsledky lepšie, ako boli pred dvoma rokmi, tak sa vytešujem aspoň z toho. Lebo predtýmsom mala zvýšený aj prolaktín a nízky estradiol a teraz aspoň tieto sú v norme. Tak uvidíme na najbližšie odbery.
A prečo myslíte, že ten hormón tomu moc nepridáva? Čo má s uhniezďovaním vajíčka?
30. mar 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gov aku si mala hladinu toho hormonu a v ktory DC bol odobraty :wink:
najvyssie hladiny dosiahne v strede menstruacneho cyklu a este aj v postmenopauzalnom obdobi a vtedy neotehotnies, tak to bolo myslene s tym vajickom :wink:
30. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tym uhnoezdovanim vajicka som chcela napisat :grinning:
30. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LH - Hormón, ktorý sa tvorí v hypofýze,vylučuje sa tesne pred ovuláciou a je zodpovedný sa záverečné dozretie vajíčka a samotnú ovuláciu.
ako Janka napisala, najvyssia hladina je v strede cyklu - teda pred a pri ovu, ake je to aj pomimo tohto obdobia,
ovplyvnuje negat.tvorbu zlteho telieska :unamused:
30. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal :wink:
no a som v postielke :grinning:
30. mar 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tebe je ale dobre :sweat_smile:
ja lapim pred tv, pozeram tv noviny jednym okom a druhym som tu :grinning:
30. mar 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja :wink: pozeram tv aj pc

rozmyslam co zajtra navarit, ale asi urobim halusky sme nemali ani nepamatam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake, bryndzove? :slight_smile: take lubim, ale MM to nemoze ani citit :confounded:
ja neviem co budem varit, MM ma naordinovanu stale dietu, takze asi nejake varene zemiacky so zeleninkou :wink:
30. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo zemiacky s cibulkou a acidko tiez nie je na zahodenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mam rada vsetky , ale teraz mam chut na halusky so sladkou kapustou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka ma vo stvrtok narodky :dizzy_face: tak rozmyslam co na nu vymysliet :grinning:
30. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, znie to zaujimavo, este som to nejedla - ani jedno :sweat_smile:
30. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si nejedla :fearful:
30. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie zemiacky s cibulou a acidkom a ani halusky so sladkou kapustou :grinning:
30. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt? co to nerobievas?
30. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme to nikdy doma nemali, u nas sa take nevarieva :sweat_smile:
nie to typicke vychodosloven.jedlo? :confused: Lebo ja som to nikdy ani u nikoho znameho ci rodiny nevidela :unamused:
30. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netusim fyal, ale asi nie :confused: lebo ja poznam vela ludi a nie len z vychodu co to robievaju :wink: ale mozno su to len nejake zvyky :wink:
tak urob bude vam chutit a zacnenete to jedavat :grinning:
30. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok