• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
tak napis postup do IP :wink: ja som taky typ, ze ochutnam vsetko :grinning: Teda okrem takych hnusob ako
cervy, cvrcky a pod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
30. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry podvecer damy, iba na chvilku sem nakuknem a ola kolko toho napisaneho bylo

Janik uz zase mi robis chute na papanie

Fyal no co a ako, co vas dnes naucili???
30. mar 2009 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gov, kde si? sme ta vystrasili :confused: :cry:
30. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj fyal no pis ako boloooo som aj zabudla :wink:

katka ty vzdy prides ked je rec o jedle :grinning:
30. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vyzera to uz raz tak, ze viem kedy mam prist :grinning: Kiez by bolo mozne pretlacit par chutoviek cez monitor
30. mar 2009 o 20:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolo velmi prijemne, hovorili sme si o rozynch typoch pleti, tvari...a tak, nabuduce malujeme :grinning: :dizzy_face:
ja budem potrebovat modelkyyyyyyy :confused: mozem s vami ratat? :grinning:
30. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som na nákupe, tak preto som tak záhadne zmizla.
Ja s tým vyhodnocavním hormonálneho profilu sama asi nič nezreišim, budem musieť počkať na dokiho. A možno som bola taka prisleplá, že to ani nebol luteizačný hormón :grinning: . Viem, že prolaktín, estradiol a nejaký hormón, ktorý hovorí o tom, že môžem otehotnieť, tie boli v poriadku, tie ostatné si nepamätám, viem že jeden bol zvýšený, a zdalo sa mi, že to bol ten LH, ale už si nie som ani tak istá :unamused:
30. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi,neboj vsetko sa da do poriadku :wink: Ktovie este co zisti mne... :confounded:

zienky, idem do hajan, dobru nocku :wink: :pensive:
30. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte
30. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyal Janka sklamem Vas...ja platiti nebudem v ramci nasej dohody...Janik je to na tebe. :wink:
30. mar 2009 o 22:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka co sa dejeeeee :confused:

jane ahoooj :wink:
zienky ja som sa vyspala :angry:
30. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj
30. mar 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zase minulú noc nespala skoro vôbec. nechápem či to kvôli tomu posunu či?
30. mar 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik no tak ta mrcha predsa dosla, co uz s nou...neda sa nic robit ideme dalej. :slight_smile:

Ale uz si musim ozaj i ja nieco najst, aby som sa otazkami tehotenstva prilis nezaoberela. Asi sa fyalik i ja dam na nejaky kurz, alebo zacnem cvicit.

drzte sa a pekny dnik
31. mar 2009 o 06:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

katka, to mi je luto :frowning2: Ale my raz nad tou hnusnou mrchou zvitazime :grinning: a budeme tehu :wink:
inak, je to fajn upriet mysel na nieco ine, vrelo odporucam :wink: Aj ked to nejde samozrejme uplne vypnut
z hlavy, ale ciastocne urcite :grinning:
31. mar 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cice, kde ste? :confused:
konecne mam trosku free v praci a vy tu nie ste :frowning2:
bola som zase u zubara :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuuj, taku nechutnu chut mam v ustach z tych vsetkych sajrajtov co mi
tam dal, ze sa idem poblinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuuu :wink:
31. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :wink:
31. mar 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som na gastro a zajtra idem este na odber :wink:
31. mar 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co na gastro? :confused: mas nejake problemy? :fearful: To ti davali tu hadiicku? :astonished:
31. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal som bola na to sono pecene :wink: co som bola objednana aj ked som si ho dala urobit u kamosa :wink:
a zajtra mam ist na odber nakolko na peceni nie e nic tak nevie preco tie zvysene hodnoty :unamused: markery virusovej a autoimunitnej hepatitidy + HT , ALP
zatial liecbu ziadnu nepotrebujem nakolko nic nenasli :confused: uvidime co bude na kontrolnych testoch z krvi

a ty ako? u nas je krasne sa tesakujem az sa mi chce vseeetko robit, take pocasie maaaam veeelmi radaaaa
31. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, no uz som sa zlakla, co ti je :sweat_smile:
tak drzim palce, aby kontrolne odbery boli oukej :wink:

u nas je zamracene, som sa nejedla - takze fucim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mala som zeleninovu tortilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam
Pojdem si dat kavicku, aby som nezaspala. Inak dnes pohodka, ale tesim sa uz domov :slight_smile: Manzelik
bol vcera na konrole, ma stale dietu, dostal este dalsie dve injekcie a nejake lieky, vraj aby sa predislo
zapalu :unamused: Takze tak.....
31. mar 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam dietu :wink:
a ako sa citi, uz mu je lepsie?
31. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len je este taky uboleny, boji sa papat, aj by si dal....ale nemoze :unamused:
hlavne ho rit, dostal vcera dalsie dve injekcie do zadku a ledva chodi chudacik :grinning:
31. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz si sa naobedovala? :slight_smile:
31. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ola ola...tak uz konecne skola zvolala...ze projekt je odovzdany a ja mozem aspon chvilocku oddychovat. Manzelik prisiel skor z robotky, tak obaja lezkame v postielke a tvarime sa ako nam je dobre.

Brusko sice boli, ale bolest zahanam valetolom.

A co vy??? Janik pozeram, ze ty si si povedala, ze postihas vsetky mozne i nemozne preventivky pred tehulkovanim? Hlavne, ze zatial ti vse dobre dopada.

Fyalik a ty co v praci??
31. mar 2009 o 15:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaaaaafte, som doma z prace :grinning:
dnes bol v praci vynimocny klud :confused: dufam, ze nie pred burkou :confounded:

katka, tak blahozelam k odovzdanemu projektu, a drzim paste, aby mal uspech :wink:
mrcha robi problemy... :frowning2: tak pekne odpocivaj :wink:
31. mar 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak konecne sa dostavila pohodicka i k tebe do robotky...aspon z casu na cas to urobi cloveku radost a sprijemni mu to den.
31. mar 2009 o 17:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok