• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
som doma :wink:
ale stihla som na to prist skorej nez si vysvetlila :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janinka, super ze ste uz zacali, moooooooooooc vam drzim vsetky prsty :grinning: :wink:

ahoj jane :wink:
3. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Fyal :wink:
3. apr 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru,beru to zodpovedne že? :grinning:
3. apr 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, zodpovedny rodicia... :wink: nech im to len vyjde....aj nam vsetkyyyym :dizzy_face:

ako ti je dobre, ze si doma :slight_smile: my mame zase same problemy v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala som tu pravnika tak som sa nemohla venovat :wink:
dakujem dufam, ze to vyjde aj ked mam plodny dni az od nedele , ale presa len 48 hodin sa to vie udrzat takze cely vikend bude o sexe :wink:
jane volala som dr.mam zavolat poobede ma nejake jednanie takze dam vediet :wink:

fyal co mate opat v tej praci :angry:
3. apr 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale, zase niekomu preskakuje :confounded: ale ked sa pozriem von, aky je naaaaaaaadherny den :sunglasses: a este
k tomu piatok...mam ich na haku, naladu mi nepokazia :grinning:
objednala som si zeleninovy salatik na obed, tak mi uz tecu slinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

waauuu, pekne plany na vikend mate :grinning: :grinning: :grinning: tak nech sa zadari :wink:
3. apr 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo a mne pride zajtra drahusik konecne domkou a myslela som ze sa pekne privitame, a prd. mala by som mat celibat koli tym cipkom co beriem :frowning2:

Fyaly, asi som zabudla, v akom odbore pracujes?

Janulka, dakujem ze na mna myslis. rada by som vikendovala s pocitom, ze som sa aj v tomto niekde pohla :fearful:
3. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, ake cipky beries? :confused: som asi nepostrehla.... :unamused:
3. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale, mam nejaky mierny zapal v šušure :grinning: neviem z čoho zase. ja som si nasadila len canesten, lebo som mala svrbeni trosku. alebola som v stredu na prevencke a doky zistil :grinning:
3. apr 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic prijemne :unamused: ale snad budes coskoro ok a s drahusikom si to potom dobehnete :wink:
3. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som
3. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane mas sms :wink:
babenky ja som dnes od rana len na drate kurnik nic nerobim len telefonujem :angry:
3. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, pozor aby si nemala otlak na uchu :grinning:
to vies, je piatok, vsetci su otravny jako take muchy :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie su otravni, riesim tie supravy detom :wink:
az do nemecka som voala aby sme to zriesili na nedelu maju veeeelmi dolezity a posledny zapas , tak chcem ich motivovat s novymi a podarilo saaaaaaaaaaaaaaaaa zajtra mi UPS privezie domov jaaaj som rada ani neviete akoooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj taaak, povedz hned :wink:
a ty vies tak supis po nemecky? :confused: ja nemcinu moc nemusim ako jazyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co to budu mat, teplakove supravy? :slight_smile:
3. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslem link pozries si :wink:
nie po anglicky som kecala ale ja ju viem len slabo ale dohodli sme sa :grinning:
bunda, nohavice a siltovky :grinning:
3. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne, pekne su... :wink: a v ciernej farbe ste chceli?
3. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, co sa na mna vyskieras háááá? prepac ze som hned nereagovala, som si studovala na nete nejake vitaminky
3. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano v ciernej sme sa zhodli budu kocky :wink:
3. apr 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane co sa ospravedlnujes :grinning: o nic nejde :wink: sranda neeee
som hladnaaaaaa
3. apr 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja som sa prave nadlabla :grinning: vyborny zelen.salatik s kur. maskom - moj oblubeny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jani, co nejdes na obed ked si hladna...? :confused:
3. apr 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo som hladna a aj leniva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, pekne ste vybrali. a super ze ti to donesu už zajtra, paci sa mi ked sa veci hybu. :sweat_smile:
ja som si dnes dala že "ovocny den" a straaasne chute mam na ceeelkom ine veci :grinning:
3. apr 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, mas dietu? :confused:

ja som zase leniva na diety, na najedenie sa nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: preto aj tak vyzeram :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si dala palacinkyyy :wink:
3. apr 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak som rozmyslala, ze dnes spravim...ale nakoniec ma MM prehovoril na maso...
chudacik po tej nutenej diete sa uz nemoze dockat mäsa :grinning: :grinning: :grinning:
urobim ciferske rezne a tarhonu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako robis tie rezne s hubami?
3. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok