Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jane1
3. apr 2009

Ake su ciferske rezne?

no dietu..., vola sa to 90 dnovka, ale to by som nevydrzala, tak si davam aspon na 2 tyzdne, nech sa aspon precistim trosku.

Pre mna by diata boli muky! ja som gurmán 😀 😝

janka1
3. apr 2009

aj my s manzelom sme riadni gurmani 😀 😝

janka1
3. apr 2009

idem na obed

jane1
3. apr 2009

ved to! to sa neda potom dietovat.......
ta 90 dnovka sa este ako tak da. to su zasady delenej stravy. akoze ku mäsku mi zemiaky netreba, to mi staci zelenina. ale ranajky furt len ovocie 😝 ☹
ja lubim chlebik, pecivko a tak...... pri najhorsom jogurtik 😀

stale si poviem. rovnovahu dievca. tak si daj 2 krat za tyzden chlebik, 2 krat jogurt s musli, 2 krat len ovocie.......
lenze skutek utek ze? uponahlana doba a ine vyhovorky 😀 😖

janka1
3. apr 2009

jane ja som tu 90 dnovu nikdy nevydrzala 😖
ale ked som cvicila pravidelne aj kg isli dole 🙂

jane1
3. apr 2009

hej, mam doma teray stroj na brusaky a s nim sa mi to celkom paci, akurat ze po ovulke mam nejaky zabrany na nom cvicit, ja neviem....... niekto vravi ze to nemoze poskodit uhniezdeniu, niekto zakazuje a tazke veci zdvihat, nie to este brusaky. tak sa v tom vyznaj. a riskovat nechcem radsej

ja som pribrala dost pocas hormonalnej liecby enometriozy a nejak nejde dole.
no hej, ked veceriam väcsinou o 8 a to co je najrychlejsie, chlebik, pizza a podobne lakocinky 😖

kpn
3. apr 2009

ahoj damy...

jane skus spaldovy chleba... zneho sa nepribera

fyalynka
3. apr 2009

jane, 90 dnovku poznam, drzala som tusim tiez dva tyzdne...potom bola grilovacka a bolo po diete 😀
ta jedina sa da ako tak par dni vydrzat 😝

ciferske: mäsko ako na rezne, nasolis, okorenis a na oleji trosku osmazis, kym chytia len taky nadych zlatisty.
potom tie osmazene rezne naukladas na pekac, das na ne hribiky, kukuricu (alebo hoc-aku zeleninku, to je podla
vlastneho gusta), nakoniec naukladas sunku navrch (cele kolieska) a nastruhas syr alebo mozu byt aj platky.
a zalejes slahac.smotanou (ja ju este zmiesam aj s vegetou) a das piect 😝

fyalynka
3. apr 2009

ahoj katka 🙂
si bola ucit? 🙂

jane1
3. apr 2009

ojoj, Fyaly, toto je ktute na moj postny den 😀 😀 😀 😀

ja take mooozem. mnamky

KPN: vitaj! a mas aj nejaky osvedceny receptik na spaldovy chleba? a preco sa nepribera z neho?

inak ja robim chlebik uz len vyhradne doma. asi od decembra sme nekupovali ani pecivo, ani chleba. je bohovsky.

apropooo: mam už doma raznu muku 2 druhy, celozrnu a kukam: mááááám špaldovúúúúú, juchuuuuu

fyalynka
3. apr 2009

jane, mas tu domacu pekaren? 🙂

kpn
3. apr 2009

Ahoj Fyalik...nie ucit som este nebola, to mam az vecer s externistami...ale mamke som vybavovala nejake veci v hornbachu a v kulle, potom som vybehla pozriet na bytik (ale nic sa tam nezmenilo 😒 ) a nakoniec som si urobila velky tyzdnovy nakup. Nuz a teraz papam polievocku s receptom od teba...a musim uznat, ze je lespia ako v prve dni. Asi potreboval trosku odstat.

Jane...receptik nemam, ja kupujem tie zarabane muky, ku ktorym iba pridas vodu a hodis do pekarne. Kamaratka sa snazi schudnut, a celkom sa jej dari...uplne vypustila biele peciva a chleba ale nakolko sa nevedela tej chute uplne vzdat...tak jej niekto odporucil spaldovy. A musim uznat vcera ako sme u nej boli na navsteve, tak ho prave dopiekla a bol skvelyy...a i jej postava sa polepsila.

fyalynka
3. apr 2009

no asi fakt potrebovala odlezat 😀 ked ti teraz viac chuti 😀
aj my musime ist dnes na nakup, zase bude vsade vela ludi 😝

jane1
3. apr 2009

Fyal, hej mam pekaren, famozna to vec

KPN, no nic, sak vygooglim si recept, ja zbieram recepty, som jak maniak 😀

ja tie kupene zmesy len sem tam. ked velmi narychlo alebo tak. inak bola super akcia na LABETA zmes v tescu. za nejach 35 korun 😀

janka1
3. apr 2009

taaak predsa dnes vyhrali palacinky 😀 😝
aj ja chcem schudnut 😒

fyalynka
3. apr 2009

janka, ty neblbni s dietou, ked chces mimi 😉
mozes sa akurat trosku inak stravovat, jest vela zeleniny a ovocia, vynechat sladke...ale ziadne
extremne diety 🤐

fyalynka
3. apr 2009

iank aj ja som rozmyslala nad tou pekarnou...mozno teraz zacnem este viac ked ju tak vychvalujete 😉

kpn
3. apr 2009

jane beriem na vedomie...od teraz ta zaplavujem receptami 😀

kpn
3. apr 2009

fyalik je to v skutko dobra vec...len otazne je ako casto to bude clovek vyuzivat...bo ak si ju vytiahnes na 1 x v mesiaci...tak je to dalsi kram co ti bude zaberat miesto v byte....

ak ale si zvyknes robit iba v tom, tak by to mohla byt celko fajn investicia 😉

janka1
3. apr 2009

no prestante lebo nad tym som sa uz zamyslala aj ja

fyalynka
3. apr 2009

no tazko hovorit, ako casto by som v tom piekla....zo zaciatku je to lakave, len aby clovek nezlenivel
a nespohodlnel...ale ked to zachuti...

kpn
3. apr 2009

fyal pekne si to vystihla...ja ju mam doma a fakt musim uznat, ze chlebik z nej je bozsky, rozvoniava po celom dome a nielen to, vydrzi i dlhsie cerstvy (ak ho clovek nezladuje este v ten den), na druhej strane je i financne trosku drahsi.

A presne moze sa stat, ze zo zacitaku to bude ako lakadlo, pomaly kazdy druhy treti den by si piekla, ale to cloveka moze po mesiaci omrziet. Presne to sa stalo u mna, ak si upeciem raz za mesiac chlebik i to je vela.

jane1
3. apr 2009

Baby, tak do toho!!!!

budete mat chlebik kedy chcete a hlavne!!! budete vediet co do neho date.
ak si budete robit same, cize nekupovat zmesy hotove, tak vas to draho nevyjde! a ani energie to nespapka vela.

a super je odlozeny start. to si naladujem veci vecer a v nedelu rano ma vita vona chleba!!!!

fyalynka
3. apr 2009

ja som rada, ked cez tyzden stihnem navarit, piect by som uz asi nestihala 😀 ked tak cez vikendy 😉

jane1
3. apr 2009

u nas padlo konecne rozhodnutie, ked sme kupovali v tescu pecivo a pred nami sa v nich prehrabavali , s prepacenim, morgosi!!! samozrejme ze tukami.

vtedy muz zahlasil, takze kde ideme kupit tu pekaren? 😀 😀 😀

jane1
3. apr 2009

lenze väcsina chlebikov ti v pohode vydrzi aj 5 dni, nie ako ten kupeny. a u nas uz pecie aj manzel, je to strasne jednoduche. takze ak on je doma o 3, o 7 mozeme vecerat. ja ties chodim domov o 7, takze to poynam Fyal

jane1
3. apr 2009

KPN: tak to ti posielam do IP mailovu adresu zlatko a beriem ta za slovo! 😉

jane1
3. apr 2009

inac,teraz som si opiekla 2 banany, rozrezane na polovicky. 3 som posypala skoricou, 3 so poliala miskou zohriatych mrazenych malin a 2 som posypala pernikovym korenim - ty kokso, to je aka vychytavka to korenie!!!

asi to pre uspech zopakujem aj na veceru. bohovske 😉

kpn
3. apr 2009

Dakujem jane...od dnes vecer zaciname a poslem len tie ktore mam odskusane.

Damy lucim sa idem si popripravovat veci a sup do skoly

drzte sa a majte sa cez wikendik krasne...slnecno...a uspesne (janka 😀 ) samozrejme i ostatne

fyalynka
3. apr 2009

jane, ved to, ze ani ja neznasam kupovat pecivo, lebo ked si predsatvim, ze to co si vyberiem niekto
uz drzla v ruke 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre