Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
6. apr 2009

jane no no no , na take ani nemysli skor budes stat pevne na nohach a plakaaaat a plakaaat a plakat , ale od ranosti 🙂

govinda
6. apr 2009

jane, potom rýchlo volaj, prídem ťa ratovať 😀 😀
Kočky, aj ja idem do postele, dnešný deň ma totálne vyšťavil a zajtra idem do práce. Tak dobrú noc všetkým.
Janka, a ty pilne snažilkuj, nech aj ty máš krásne čiarky čoskoro, aby nám tu mal kto posielať tehu vírusíky 😀 😀 😀

jane1
6. apr 2009

bru nocku damky

janka1
7. apr 2009

dobre raanko 😵
slniecko na opat svieti,
uz len dva dni do skoly idu deti 😀

fyalynka
7. apr 2009

dobre ranko 😉
janka, teba to basnenie nejako drzi 😀

takze bola som u dr., malinke este nie je vidiet, je to skoro, ale ostatne vyzera ok - ako maternica
a tak. 🙂 Lenze ja som bola u noveho toho dr., co mi mal robit tie odbery a tak, a teraz mi povedal, ze
mam ist spat k tomu, kam som chodila... 😒 Takze musim zavolat sestricke a objednat sa...no co uz 😖

janka1
7. apr 2009

ahooj fyal 🙂 supeer takze vacok bolo vidiet ci ti nerobil sono

a preco mas ist naspat on ta nemoze mat???

fyalynka
7. apr 2009

ahoj jani, nemoze, lebo ze ma toho vela...on sa venuje totiz aj neplodnosti a tak, ma vela pacientiek 😝 ☹

robil mi sono, nebolo este vidiet vacok, ved som len 30DC a len treti den mi meska ms, povedal, ze je
skoro... Ale ze maternica je pekne zhrubnuta a vyzera to na tehu 🙂 Odporucil kontrolu o 10 dni, ale
ja zavolam sestricke dnes a uvidim co povie 😉

janka1
7. apr 2009

nemas moznost ist este k nejakemu inemu dr. ak ti nie je po chuti ten doterajsiii

fyalynka
7. apr 2009

no kam pojdem....pridem tam a hned vybafnem nanho ze som tehotna... 😒
tu u nas nie je vela dobrych gynekologov a ti dobri uz nove pacientky neprijimaju 😠
Ja nehovorim, ze ten moj povodny je zly...len po potrate som davala vinu jemu, aj ked to
tak asi nebolo...ale to je asi normal reakcia, ze je obvineny ako prvy lekar 😖

kpn
7. apr 2009

fyalik zlatko a nad dr. v inom meste si neuvazovala...ja viem, ze by to bolo narocnejsie, ale tak baby je baby?

fyalynka
7. apr 2009

ahoj katka, hladam si ineho, kolegynka mi radi odist od neho...ona je zdr.sestra, tak snad
sa mi nieco podari vybavit 😉

govinda
7. apr 2009

ahojte kočky 🙂
Fyal, aspoň krv ti mohol zobrať, či máš vysoké hcg, keď na ultrazvuku nič nebolo vidieť. Veď v takom prípade práveže berú krv.
Tak aspoň na krv choď k tomu starému 😉

govinda
7. apr 2009

jo a dnes som teplotou ešte viac klesla 😒 : http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4. To asi na ovulku fakt nevyzerá ☹ . Prečo mi to radšej tú vyznačenú ovulku nerzušilo???

fyalynka
7. apr 2009

govi, to mi luto ten tvoj graf...je to ako na hojdacke 😒 ale ta ovu MUSI raz prist, drzim palce 😉
lenze ja vooobec nechcem ist k tomu staremu... ☹ Zajtra mam volat jednej lekarke, lebo dnes
mala volno a uvidime 😉

govinda
7. apr 2009

fyal, tak len nech zoženieš dobrého lekára alebo lekárku. A hlavne pohodička 😉

govinda
7. apr 2009

ako tak sledujem, dnes tu akosi nikto nie je ☹

jane1
7. apr 2009

Ahojte krasky

Fyaly, tak to je na porazenie, to ta normalne odmietol? teeeda 😕 🙄 , sak najmä ked si uz po jednom potrate, tak mohol ta vziat nie?

Gov, mojko, nezrusilo ti, lebo by to mohol byt IP pokles vies? podla mna ak nepojdes nad ciaru zajtra, tak ti zrusi.
inak ja som o stupen klesla, noo.... asi je to znova v prdeli 😖

Janul, ty basnk nas. Ako Vladka a basket?

govinda
7. apr 2009

jane, no tak to mi neostáva nič iné, len čakať ďalej. Zajtra v pohode odmeriam, ale zajtra mám nečakane nočnú, takže vo štvrtok merať asi nebudem 😒 . Juj, ma to neuveriteľne rozčuľuje 😠
Hoď sem grafík 😉

janka1
7. apr 2009

tak som doma zienky moje,
vecera je uz na stole,
ale coby uz aj zjedene
a fajne specena 😀
aj to klamem 😀 fajna bola,
ta velika fazula 😝

co noveho tu sa deje 😕
ten dr.by si vypocul odo mna to mi ver 😠
gov kedy mas ist este na krv ci uz rovno pre vysledky ten tvoj graf had je strasnyyyyy

janka1
7. apr 2009

zjedena 😀 malo byt v 😉

jane1
7. apr 2009
govinda
7. apr 2009

janka, po výsledky už len, vychádza to na štvrtok 😉
Jo a videla som už aj ďaleko horšie hady a dopadli dobre 😀 . Tak napríklad:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/628...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/585...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/508...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/471...

ozaj stojí za to sa na ne pozrieť 😉

janka1
7. apr 2009

ved to je jedno aky had tam bude len nech mas ovulu a potom // 😉

jane1
7. apr 2009

Govi, tak teraz sa ti podarilo aj mna povzbudit.
jenak nizke teploty pred ovu 😉 a aj po ovu vselijake 😀

jane1
7. apr 2009

Govi, cakame ze nam aj zreferujes vysledky!

jane1
7. apr 2009

Fyaly, ako sa mate vy dve? ty a fazulienka? zatial ti nebyva zle? a priznaky si vlastne mala rovnake ako pri prvom tehu?
Inak mal by ti dat podla mna duphaston.....

govinda
7. apr 2009

jane, jasné, že zreferujem výsledky 🙂 . Vo štvrtok tam pôjdem ráno rovno z práce, takže doobedu referujem 😀
A inak, tie grafy povzbudili aj mňa 😀
Fyal sa akosi neozýva 😒 . Ale už sa aj ja teším na jej referovanie príznakov 😀

kpn
7. apr 2009

Ahojte damy, a nie je nasa fyal dnes na tom kurze nahodou? Sa mi nieco vidi, ze ano.

Govi som zvedava na tie tvoje vysledocky, kazdopadne tie zienky s grafmi to je veru cosi. V jeden den hore na dalsi dole, ako vykyvy mam i ja, ale tomu sa hovori sila. Ale ak hovoris, ze dobre to s nimi dopadlo, tak i nam raz bude kvitnut na vesele casy.

govinda
7. apr 2009

katka, na konci tých grafov sú zelené pluská alebo zelené čiaročky, takto vyznačuje FF tehu 😉

kočky, prišiel drahý, tak sa s vami lúčim a idem sa trošku venovať aj drahému 😀

fyalynka
7. apr 2009

cawte lasky 🙂
oooo, vidim, ze som vam chybala 😀 pekne od vas... 🙂 ja som totiz to spala...zo mna je spiaca princezna 😔
keby som mohla tak spim 23 hodin denne 😝 Inak vsetko ok.
No bola som prekvapena, ked m povedal, ze u nho nemozem zostat, ale co uz, snad sa to da zajtra do
poriadku 😉

govi, mrkla som ti grafy, podla mna si na tom ovela lepsie...takze mas velkuuuuuuuuu nadej 🙂 😉

jane, nie zatial mi nebyva zle 😉

janka, teda tie tvoje rými 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre