Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
9. apr 2009

dobru noc vsetkym 😉

fyalynka
10. apr 2009

Ahojte 🙂
Ako travite dnesny krasny slnecny sviatocny den? 🙂 😎
My sme co to upratali, teraz odpocivam 🙂

govinda
10. apr 2009

ahojte kočky.
Kde sa všetky flákate? 😕

jane1
11. apr 2009

ahojkz kočkz,som vas dosla kuknuť 😉

jane1
11. apr 2009

co ste dnes porabali? mz sme boli na chate. krasne slnecno sme mali. aj som si ruckz opalila trosku 😅
inac sa uy dva dni pripravujem na to, ye yajtra bude mrcha. akurat sa cudujem, ye nic necitim este

fyalynka
11. apr 2009

ahooooj jane 🙂
konecne tu niekto je 😀
a co ked mrcha nepride?!?!?!?! 😵 😵 😵 😵

fyalynka
11. apr 2009

my sme dnes odpocivali, mm isiel na futbal mimo TT, tak som este sama doma...
Bola som aspon pozriet nasich 😉

govinda
12. apr 2009

Ahojte kočky.
Na mňa doľahla nejaká choroba 😠 . V kuse smrkám, neviem poriadne dýchať, strácam hlas, ale teploty našťastie nemám. No zajtra idem do práce, tak ani netuším, ako to zvládnem.
Fyal, ako? Kedy ideš na krv? A ako sa cítiš?

kpn
12. apr 2009

Ahoj govi...pekne slnecne ranko. Snad sa das do poriadku a zlepsi sa ti to. Inak aj manzelik stala smrka a uvazovali sme cim to je, a napadli nas nasledujuce faktory: klima v praci, teplo a slnecno v okolitom prostredi, a jeho nocne odkopavanie.

Govi este jedna otazocka ako sem hadzes graf z ferility, bo neviem kde mam skopirovat len link resp ktory, aby tam to nenacitalo moju stranku i s udajmi ako prohlasenie atd. Poradila by si mi prosim

fyalynka
12. apr 2009

ahojte zienky 🙂

govi, a co to, jaka chorobka ta zmaha... 😒 Snad je to len chvilkove a budes coskoro ok, dnes pekne
pdpocivaj a liec sa, ked ides zajtra do prace... A to takto na sviatok pracujes??? 😕

Ja sa mam fajn, obcas mi je divne od zaludka, ale nevraciam zatial 😀 Na dalsie vysetrenie mam prist
21. 4. tak uvidime.... 😉

katka, ako sviatkujete? Katka na tom FF mas v lavo stlpcek, kde je "sharing" tam kliknes a tam bude
"home page setup" tiez kliknes a tam sa ti otvori taka kratka adresa, ktoru skopirujes 😉

kpn
12. apr 2009

Ahoj fyalik...tak toto u teba znie ozaj zaujimavo. Vyzera to na dobru cestu. My s manzelikom sa tvarime, ze oddychujeme i ked nie az tak klasicky. Vcera i predvcerom musel ist manzelik este do robotky. A vcera sme po tom co dokoncil pracu este 6 hodine obehovali obchody s postelami, nabytkom, elektronikou a nakoniec minuli i nejake peniazky. Kupili sme si uz telkacik i s DVD rekorderom. Takze si ho teraz vychutnavame. Zajtra ma prist kamaratke s priatelom, tak asi idem do toho Senca sa okupat. Snad to moje znamienka preziju. 😀

kpn
12. apr 2009

Dakujem za radu fyalik a prikladam svoj grafik...konecne je tam viac udajov, ale ovulka sa zatial nechysta aspon sa tvari, ze sa jeje nechce

http://www.fertilityfriend.com/home/25ebba

fyalynka
12. apr 2009

dakujem katka, no ja pevne verim, ze to bude vsetko ako ma 🙂 😵
Ked sa naobedujeme, pojdeme sa prejst, ved je krasne 😎 a potom pojdeme kuknut svokrovcov...

Takze vy ste takto vcera este nakupovali 😕 😀 no super, aspon ste si spravili radost, mate sibacne 😀 😀
Zajtra si pekne uzite to kupkanie, len davaj pozor na seba - na tie ex-znamienka 😉
Na grafiku to sice skace, ale ovu moze prist zo dna na den 😉 drziiiiim palce 😉

fyalynka
12. apr 2009

je tu niekto??? 😕

kpn
12. apr 2009

Ahoj fyalik, som tu ja...zial az teraz po 5 hodinach stania za sporakom.... ☹ 🙄 mam v skutku dost, chrbat si ani necitim, prejedena som do zblaznenia z toho ochutnavania ... jooj uz aby bol zajtrajsok.

Co ty boli ste sa s manzelikom nakoniec aj prejst. My sme si urobili poobede tiez malu pechadzku pri fontanu a do parku a nakoniec sme si sadli na osviezujuce mochito ...mnam 😝

govinda
12. apr 2009

Ahojte kočky.
Tak my sme dnes boli na jednej návšteve, inak sme domka. To počasie je hnusné. Každé popoludnie sa zatiahne a je búrka a prší 😠 . No to je fakt o nervy.
Zajtra pracujem, takže dúfam, že sa "oblievačke" vyhnem. Aspoň by som chcela 🙂

katka, no tak ti už nemusím radiť s grafíkom, si šikovná 🙂
fyal, a okrem nevoľností nič? Ani žiadne zmeny na prsiach alebo tak? 😉

kpn
12. apr 2009

Ahojky govi...sama by som na to neprisla 😒 , ale fyalik dala navod a iu to islo ako po masle 😀

Tak to budem zajtra na teba mysliet. Toto je neskutocne, mne je jasne, ze je pracovny den, ale este aj na Velkonocny pondelok Vas tahaju do prace ? ... to uz je vela ved to je cas ked ma byt clovek s rodinkou a nie v praci.

Inak govi v Ba je pekne pocasie az nam je to s manzelikom divne...takze uz len cakame kedy sa podobne premenlive pocasie dovali i sem.

fyalynka
13. apr 2009

pekne velkonocne ranko 🙂

katka, a co ze si vcera take dobre vyvarala??? 😕
Vcera sme sa boli prejst, potom sme boli u svokrovcov....dnes zase ideme k nasim poobede 🙂

govi, aj u nas byva pekne, bez dazda 😕 ako je to mozne, ze u vas prsi 😕 😒

Uz som pisala, ze prsia ma bolia, a mam ich velmi citlive, a po jedle mi je obcas divne... 😒
ale nijake extremy sa zatial nekonaju 😒

Uz ste vysibane, vyoblievane??? 😀 😀 😀 😀

janka1
13. apr 2009

cafte zienky 😵 🙂
ako ste sa tu mali? co novehu sa tu udialo????

janka1
13. apr 2009

no kde steeee

fyalynka
13. apr 2009

ahooooooooooooooooooooooooooooooj jankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

konecne ta tu vidim!!! Chybala si mi 😀
Ako bolo na chate??? Co ovu??? 😕

my sme sviatkovali doma 😉

janka1
13. apr 2009

to som rada, ze som ti chybala 🙂 😀
bola som tu obcas kuki kuk urobit , ale nikto vtedy tu nebol tak som neprispievala, ale aj casu bolo menej bolo supeeeeer ako kazdy rok no zboznujem tieto dni velkonocne na chate 🙂
a rozhodli sme sa aj nejaku zadovazit nakolko sa nam tam velmi paci 😵
neviem ako sa ma ovu nesledujem ju ...nechame sa prekvapit co a ako , ale snazilkovali sme poctivo kazdy den aj na chate 😀 😉

a ty akooooooo?????????????????

janka1
13. apr 2009

bolo nadherne aj slnecno, aj prsalo, aj ladovec padal , ale neva atmosfera, spolocnost proste supiis a sme sa rozhodli, ze budeme toto podnikat dvakrat do roka na velku noc a na silvestra PARTIA 🙂
a opalena som ako od mora 😵 😵

janka1
13. apr 2009

ale len tvar a ruky 😀 😀 😀

janka1
13. apr 2009

fyal kde si zmizla 😒

fyalynka
13. apr 2009

no super, aj ja by som sla tak na chatu s kopou skvelych ludi 🙂
Aspon ste sa odreagovali, uzili si a vychutnali prve jarne slniecko 😎

Ja ok, len mi zacina byt zle po jedle...teda aspon sa mi zda, ze to ma naväznost na jedlo....mozno to bude
aj z tych liekov, neviem 😒 Ale ked sa najem, tak do par minut ma boli zaludok 😝

fyalynka
13. apr 2009

tu soooooooom 😀 😀 😀

ja verim tomu, ze si o par dni najdes // 😵 😵 😵

janka1
13. apr 2009

zajtra idem na krv na 20 DC tak uvidime ake budu vysledky z predchadzajuceho odberu 😉
tak tebe je heeej supeeer len nech sa drzi a do konca to vydrziiiiii 🙂

fyalynka
13. apr 2009

vysledky budu urcite dobre 😉 potom napis 😉
no dufam, ze sa drzi a bude este aspon 8 mesiacov 😀 O tyzden uvidme na kontrole,
neviem sa dockat 😵

janka1
13. apr 2009

verim ti 😵
ja sa neviem dockat kedy testnem a to som toooolko rokov odkladala a teraz som nedockavaaaaaaaaaaaaaa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre