Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
13. apr 2009

kedy testnes??? az v den ocakavanej ms??? 😕

janka1
13. apr 2009

uvidim 😕 este neviem mozno nevydrzim a testnem skor 😀

fyalynka
13. apr 2009

A kedy mas termin ms? 😕 Juuuuj, si tiez taka nedockava ako som ja bola 😀

janka1
13. apr 2009

fyal idem moj drahy uz prisiel do postele 😉
zajtra sa ukazem 😅

fyalynka
13. apr 2009

tak dobru nocku 😉
aj ja tu budem mozno cez den...poobede idem kadernicke 🙂

papa 😉

janka1
13. apr 2009

paaaaaaaaaa 😉

kpn
14. apr 2009

Ahojte zienky dobre ranko vam zelam a pozdravujem. Takze zas a opat v realite a kolobehu, ale stalo tich par dni oddychu za to.

Fyalik i vyoblievana i vysibana, s priatelmi sme prezili pekny vyletikovy dnik. K tomu vareniu (slepaciu polievku, plnku, mrkvovo-jablkovy salat, kolac s cerstvym ovocim a pudingovou polevou, zemiakovy salat s majonezou) a este zopar drobnosti co sme prave v ten den vecerali.

Janik jeej tebe bolo ako dobre...uz coskoro 😀 sa tesim i na pismenka od teba s //. A to ste kde boli na tej chate? Niekde v okoli KE?

A dnesny grafik... 😖 tej mojej ovu sa asi nechce

http://www.fertilityfriend.com/home/25ebba

fyalynka
14. apr 2009

ahooooj katka 🙂

takze velka noc ako ma byt? 😀 si to vychutnali to oblievanie a sibanie, co? 😝 😀
Teda, ty si fakt varila ako pre velku rodinu 😕 a vydarilo sa?

katka, merias v rovnaky cas kazdy den tu teplotu predtym ako vstanes?
neboj, ovu urcite pride... 😉

kpn
14. apr 2009

Fyalik vydarit sa vydarilo...dokonca i nasmu nemeckemu priatelovi 😀 . I ked viac sa tesim ked uz budem varit vo svojom, na kolko sme mali dost obmedzeny priestor v chladnicke (delime sa o nu este s dalsimi 2 ludmi). Ale i to snad a coskoro bude. Ved uz zacali klast podlahy, obkladacky od najvyssieho poschodia

A ano meriam kazdy den v rovnaky cas pred tym nez vobec vstanem z postielky. Teplomer ani nevychadza z postele.. caka ma tu pri kraji kazde ranko. Ja len, ze je to nejake divne, ze je uz tolky den cyklu a nic...ale mozno prave v tom bol problem, ze sme snazilkovali v nespravne dni a na tie neskorsie sme na seba pozabudli.

A co ty zienka ako sa nam citis dnes rano? Asi si uz i v praci?

fyalynka
14. apr 2009

no, uz som veru v praci od 7h 😝 Strasne sa mi nechcelo, tak by som spinkala... 🙄
Este som nic nejedla, len cajik som vypila, bolo mi zase divne...neviem, uz som aj schudla za
tieto posledne dni, co nic-moc nezjem 😒

A podlahy a obklady ste si mohli vybrat, alebo davaju vsetkym rovnake? Ake budete mat? 🙂
A cyklus mavas presne 28 dni? Lebo ked je neskor ovu, tak byva vacsinou aj dlhsi cyklus... 😕
Verim tomu, ze sa len omeskala a pride 😉

janka1
14. apr 2009

krasny dnicek vsetkym 🙂 😵

fyalynka
14. apr 2009

aj tebe janka 🙂

co porabas? si v praci? 😕

janka1
14. apr 2009

ano som v praci, prave som prisla z obeda 😵
o chvilu odchadzam do Roznavy 😉

fyalynka
14. apr 2009

a co ides do Roznavy? 😕
zober ma, ja ja chcem ist odtialto prec 😝

janka1
14. apr 2009

tak pood 😉
Vladka ma zapas, tak idem 🙂

fyalynka
14. apr 2009

isla by som povzbudzovat 😀
robit roztlieskavacku 😀 😀 😀

janka1
14. apr 2009

nooo mozes 🙂

kpn
14. apr 2009

Ahojte zienky...opat iba na skok. Fyalik mali sme moznost vyberu zo standardu, pricom vyber spocival v tom, ze dvere interierove mas rovnaky najlacnejsi dizajn a menit si mozes z dvoch farieb,
sanita ako vana, wc a umyvadlo...bud beries to co je, alebo si doplat za nadstandard
lamino podlahy...vyber z 3 farieb
obkladacky kupelka vyber z 3 typov,

No skratka nic moc, ale povedali sme si, ze na zaciatok nam to bude stacit a neskor ked by sme tam chceli zostat i dlhodobejsie, tak si to upravime podla svojich predstav ako materialovych, tak i inych.

Inak podlahu budeme mat bukovu a kachlicky v kupelke budu na zemi syto cervene a steny budu v jemnej smotanovej s leskom.

A nie cyklus nemam 28 dnovy, ale ved necham sa prekvapit.

Prave ma dorazila moja svagrinka, ze jej uz 2 tyzdne meskaju a ze mozno je v tom

Idem po kamosku bo som jej vybavila pohovor a moc sa nevyzna v Ba.

Drzte sa zatial pa pa pa

janka1
14. apr 2009

halooo halooo kde steeeee 😅
my sme uz domaaa

kpn
14. apr 2009

Ahoj Janka, a ako bolo???

janka1
14. apr 2009

dobree 😉
a co svagrina chce sa prebiehat 😕

kpn
14. apr 2009

Ona nechce a zatial po tom netuzi...len mrcka jej akosi meska

janka1
14. apr 2009

noooo tak to uvidime aky bude mat priebeh 😀

kpn
14. apr 2009

A co ty...aky si mala dnik a ako dopadol zapas???

janka1
14. apr 2009

katka den celkom usiel na pocudovanie 😀 dakujem
zapas ok jeden vyhrali dost vysoko a druhy prehrali o jeden jediny bod 😒

kpn
14. apr 2009

Janik tym vasim holkam davaju riadne do tela. Dva zapasy za den, ja som myslela, ze je to len striedmo, ale uz i minule si spominala 2 zapasy, a pred tym taktiez.

to mi je luto, ze im to uniklo o jeden bodik. 😒 Ved to je uz skor na porazenie...

janka1
14. apr 2009

katka tento zapas nebol vobec podstatny 😉 to je ok
a ked hraju tak dva za jeden den , neviem kto toto schvalil, ale bol na hlavu a je este stale ked to nezrusili 😠 ale co uz
a ty ako bytik uz nejako vyzera?

kpn
14. apr 2009

Ideme sa tam pozriet s manzelikom vo stvrtok..povedal si, ze si vezme pol dna volna z robotky. A zaroven zbehneme za stolarom, takze i ja som v ocakavani co sa tam zmenilo. Nafotime a pridam do albumu. Juuuj ale uz zacinam pocitovat take to chvenie z bliziaceho sa mozneho terminu nastahovania. Juchuuu 🙂

Ozaj a ako sa citis? nejake priznaky a pocity z mozneho tehulkovania? potes tieto stranky // 😀

janka1
14. apr 2009

este je skoro ci uz na pocity alebo // 😉 neboj az raz budu dam ich urcite sem 😵
to ti verim, ze sa tesis na sukromie..niet nic krajsieho ako sukromie 😉 🙂

kpn
14. apr 2009

Janik ideme si lazkat ... dobru nocku tebe i ostatnym

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre