• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
paaa katka oddychni si :wink:
14. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko zienky,´

Janik..pokracovanie telenoveli sa nekona a zaver je negativny test.

No a ja pripajam grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/25ebba :unamused:
15. apr 2009 o 06:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko :slight_smile:

katka, takze svagrinka ma nakoniec negat.test? :confused:
Neboj, bytik bude aj tak krasny, aj ked nemate moc na vyber z materialov, pretoze vsetko bude krasne
novucke, cistucke :slight_smile: :dizzy_face:

janka, inak aj mna by nastvalo prehrat o jeden bod, aj ked neni dolezity zapas, ale 1 bod?! :unamused:
Dufam, ze ale neboli moc sklamane deturence...
15. apr 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojteeeeee :slight_smile:

katka tak super to dopadlo :wink:
fyal presne ako pises cistucke a novucke to je mojeeeeeeeee :dizzy_face: :sweat_smile:
co sa tyka basketu pohodaaaaaa , dievcence boli nadsene a nehrali o dusu, prave, ze take pianko skor nakolko to nebol podstatny zapas , ale moj nazor je opat opacny nemali to takto zbabrat :grinning: :grinning: :grinning:
dnes je krasny den a co je noveho nechuti mi kava :fearful: :confused:
15. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waaaau, takze dobre znamenie s tou kavickou.... :grinning: :dizzy_face:
ja ti to vravim stale, ze budeme spoluuuuu tehulkovat :dizzy_face: :slight_smile:
15. apr 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal ja si myslim, ze mne uz sibe , ze si namyslam , lebo to uz velmi riesim kazdy den a uz aj hodinu a do rana sa mi s tym snivalo moje telo teraz nema klud :angry: :angry:
15. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, nie si sama, komu uz z toho sibka... :confounded:
mne sa tiez tuto noc snivalo, ze som bola u dr., robila mi sono ale cez usta!!!! Chapes to???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lebo ja nie.... :grinning: :grinning: :grinning: uplne sprostosti...to preto, lebo sa uz bojim co bude :frowning2:
15. apr 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky vy teda mavate sny... :sweat_smile:
Ano znamena to fyalik negativny testik.

Inak sono cez usta? to by bolo ake strasne a neprijemne.

Janik drzim palceky aby to bola pravda, a nie len nahoda a nahovaranie
15. apr 2009 o 10:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj katka :slight_smile:
no hrozne sny, fakt...som nechapala, kde sa mi to zobralo v hlave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

co porabas? Si doma? :slight_smile:
15. apr 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano fyalik, uz som sa vratila zo skolicky, takze relativne roivne mam na dnes free. Do zajtra obeda si musim definitivne rozmysliet farby dekorov a folii na kuchynu, obyvku, rolldorky. bo ideme zaniest stolarovi zalohu a do zmluvy to musime zakomponovat. :confounded:

Och nie som este presvedcena celkom o tych farbach...tak idem po nete hladat inspiraciu. Alebo radte damy, co mate skusenosti.
15. apr 2009 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj moja, to podla zalezi aj ako chces mat vymalovane, akej farby bude nabytok...aby ti to ladilo :wink:

nemas ziadnu predstavu, ci sa nevies rozhodnut?
15. apr 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalik mam predstavu i navrhy, ktore som si robila...len neviem ci to nebude posobit moc ofiacialne...rada by som vytvorila rodinnu atmosferu. a druha vec neviem aku farbu stien dat k tymto dekorom... vid moj album
15. apr 2009 o 11:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktory album??? na modrej streche?
hod link, nech nemusim hladat :wink:
15. apr 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalik pls hod mi do IP tvoju mail adresu...bo som ich hodila do albumu a cely album je zrazu prec...nechapem
15. apr 2009 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik hotovko...ja uz zaroven som i po obede...dali sme spolocny so svagrinou. Takze teraz funim na postielke s notebookom na nozkach. A co ty kedy sa chystas papat?
15. apr 2009 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo niekomu sa zijeeee :wink: funat na postielke pocas obedaaa :unamused: :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som si mrkla aj som ti odpisala :wink:
no vyzera to tak, ze si "chvilku" rozumiete so svagrinkou, ked ste sa pekne spolu naobedovali? :sweat_smile:
ja som si dala palacinky, a uz ma boli zaludok...pritom som zjedla malo a pomaly :confounded: no co uz, vydrziiiiiiiiiiiiim :grinning:
a chce sa mi strasne spat :rolling_eyes:
15. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf janiiii :slight_smile:
a ty uz si po obede? :grinning:
15. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vies janik, zivot nas vedcov je taky :grinning: . Ani si nevies predstavit ako mam toho uz niekedy dost, aj som sa snazila najst si job popri dennej PhD., ale v skole to nie je akceptovatelne a v praci by mi to asi tiez netolerovali tieto doobedne vyjazdy.

Fyalik ty si sikulka a zvladnete to s baby, s nechutou i bolestami...ved snad nebudu trvat celych 9 mesiacov a cochvila prejdu. Sa z teba taaaaaak tesim :grinning: a tesim i na to, ked prides a pridas prvu foto teba s bruskom pripadne sonom
15. apr 2009 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka moja, dakujem, si zlata :slight_smile: Uz mi je lepsie, ale vidim, ze zase do vecera nebudem uz nic jest :unamused:
o tyzden v utorok idem k dr., tak zvedava, ci sa nam uz drobcek konecne ukaze na sone, hlavne dufam,
ze bude vsetko v poriadku :confused:

inak sa ani necudujem, v skolach sa na to pozeraju divnymi ocami, okrem studia nemoze clovek nic :rolling_eyes:
A malo kde sa ti v praci prisposobia, ze mozes robit iba poobede... :unamused: Takze to asi musis nejako vydrzat...
zatial si uzivaj, potom ti pojde pracovna doba na nervy :grinning:
15. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co je zeny varite, zehlite ci co robite :grinning:
15. apr 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf janka :slight_smile:
ja varim, pecu sa franc. zemiacky. a uz sa nemozem dockat, som hladna a je mi zle :unamused:

a ty co robis? :slight_smile:
15. apr 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja varim :wink:
ale nepeciem :grinning: ale chystam Vladku balim atd :slight_smile:
15. apr 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prisli nevolnosti v tehu :wink: to je aspon znamenie ze si ok :dizzy_face:
15. apr 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, to je nevolnost z hladu :grinning: :grinning: :grinning:
ale to je take ine, divne...neviem k comu to prirovnat :confounded:

a Vladka ide na zapas niekde? :confused:
15. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa osprsit, pridem zachvilu :wink:
15. apr 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky.
Nebola som tu pár dní, lebo som bola rozlietaná a nejaká chorá :unamused:.
Čo máte nové?
Ja som bola dnes u endokrinológa s výsledkami z hormonálneho profilu kvôli vysokému testosterónu.
Aj podľa neho podľa tých výsledkov neprebehla zatiaľ ovulka, ale povedal, že kľudne môže prísť neskôr, keď mám také rozhádzané cykly. Vraj v pohode aj na 60DC. Ďalej mi vysvetlil, že ten zvýšený testosterón je dosť "necharakteristická" hodnota, pretože je to hodnota testosterónu celkového a nie voľného a na druhej strane, prepočet cez nejaké nosiče testosterónov a bielkoviny mi vychádza v norme - teda nejaký index, teda vraj ten testosterón mi až takú šarapatu neurobil. No a že mám nízky progesterón na 21DC, tak to je preto, že neprebehla ovulka. Že keď folík praská, tak sa tam vytvára nejaké žlté teliesko a to práve hodvorí o tej hodnote progesterónu. Tak krásne mi celý ten hormonálny profil vysvetlil a taký bol milý, až ma to hrialo pri srdci .
Odporučil mi počkať ešte nejaké 3 mesiace a potom, ak by sa to nijako neupravovalo, odporučil stimuláciu ovulácie, teda Clostil a Duphaston, v podstate to isté, čo aj gynekológ.
Ale že z jeho strany žiadny problém nie je. Vraj to všetko môže byť práve od vysadenia HAK, kedy sa hormóny dávajú dokopy aj rok .
Tak teda naďalej len čakám ...
15. apr 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaaak a uz som tu a som vasa :wink:
fyal Vladka uz zajtra odchadza do Starej Turej a ja idem za nimi v piatok :wink:

gov supeer vyriesene a vysvetlene :slight_smile: a u koho si bola myslim u endokrinologa? menooo?
15. apr 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj gov a aku si mala presne hodnotronu progesteronu?
15. apr 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som uz tu, napapana :slight_smile:
jaj tak, oni uz cestuju na zapasy...ze prajem stastnu cestu :wink:

govi, teda ty si vysvetlila skoro jak lekar :sweat_smile: obsiahlo, odborne...ja tym hormonom moc
nerozumiem, ale myslela som si, ze to moze byt z HAK :confounded: Tak drzim paste, nech sa to
upravi! Neboj, vsetko bude dobre :slight_smile:
15. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok