• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
no vies fyal uz zacinaju majstrovstva Slovenska :wink: za rocnik 95 zajtra az do nedele
a 1.maja za rocnik 96 taktiez piatok, sobota, nedela :slight_smile:

fyal aku si robila dobrotu na veceru?
15. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, progesterón som mala 0,21 - norma pre folikulárnu fázu je 0,06-1,26 luteálna fáza je 2,5-25. Takže jasne ovulka v ten deň, keď mi robili odbery, neprebehla.

Takže teraz budem čakať na ovulku aj mrchu a uvidíme, či bude silnejšia moja pevná vôľa alebo moje zbláznené hormóny :grinning:
15. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Govi super, ze aspon vies na com si a co sa s tym da robit. Teraz uz aspon jestvuje riesenie.
15. apr 2009 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja si teraz neviem spomenut ake som mala, ale dalsie vysledky budem vediet v pondelok :wink: potom ti poviem aj ja :slight_smile:
a preco ti tie odbery neurobil na endokrinologii?
15. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, robila som francuzske zemiacky :slight_smile: mnamky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dala som si k tomu cervenu repu...

katka, vitaj...tak co, rozhodli ste sa vo vybere materialov? :slight_smile:

govi, tak silnu volu teda... :dizzy_face:
15. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ano..nakoniec zostavaju povodne navrhy a drahy sa dal nahovorit na zelenu stenu a cast tapety v obyvke. juchuu.
15. apr 2009 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super katka :wink: sa tesis cooo aj ja uz mame sprchovy kut kupeny :grinning:
15. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani nevrav Janik, ako blska v kozuchu. Uz to zacina naberat formu.. a to je na tom pozitivne. Dnes som bola na fore nasho byvania a 14 bytovy dom sa uz odovzdava, c o znamena, ze za nimi sme my.

A aky sprchovy ste si nakoniec vybrali, polobluk, hranaty, s hlbokou vanickou a ci klasika?

Janik kolky DC si??
15. apr 2009 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: katka 21DC som :wink: ale ma boli brusko ci vajecniky ako pri kramach, zeby uhniezdovanie, alebo ovula :grinning: alebo kramy :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

nakoniec sme kupili s vyvysenou vanickou masazny so saunou :wink:
15. apr 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to znie v skutku skvelo...so saunou :astonished: s tym som sa este nestretla.

Na kramy je ta bolest este skoro, takze skor to druhe xi xi :grinning: .... to by bolo ale ake mile, keby s fyal naraz tehulkujete.

V suvislosti s tym ma napadlo...fyal ved ty si prva nasla na teste //, takze kedy sa kona ta akcia???? :grinning:
15. apr 2009 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to tu uz spominala, ze platiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
15. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik tak to uz ano...vyzera ako pekelny stroj je obrovsky, ale velmi pekny a moderny. Skoda, ze i my nemame sprchovy, bude tam vana, ale casom zvazujeme vymenit ju za sprchovy.

Fyalik nam zduchla asi ju chytil hlad :grinning:
15. apr 2009 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem toto nebol moj napad , ale mojho draheho :wink: ale suhlasim :grinning:
fyal asi konzumuje tie francuzaky s repou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem prave vytvorit zmluvu o dielo, nakolko zajtra mame stolarovi zaniest zalohu 70 % z ceny a nie je to zrovna malo, takze tu budem tak striedavo oblacno. Ale myslim na vas zienky a drzte sa
15. apr 2009 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaa katkaaaa :wink: aj my tebe drzime :slight_smile:
15. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko zienky, ako ste sa vyspinkali? Dufam, ze dnes Vas nematali ziadne strasidelne sny o novych formach a podobach sona atd.

BT u mna zacala pomalicky stupat, a skusala som tam experimentalne nahodit nejake data, tak ako to takto pekne i ked pomaly pojde nahor, tak dnesny den mi vyznacilo ako OVU. Ved uvidime. :grinning:
16. apr 2009 o 07:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
vy ste si zo mna pekne robili vcera srandu...ze ma chytil hlad a pod. :grinning:
ale pravda je taka, ze mi bolo stale dost zle, musela som si ist lahnut, az som zaspala od unavy :pensive:
rano som musela hned konzumovat aspon piskoty, lebo prazdny zaludok nerobi dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale stale mi je divne :confounded:

janka, tak taky sprchovy kut je aj moj sen!!!! :confused: naaaaaaaaaaaaaaadhera :dizzy_face: Pridem sa k vam osprchovat :grinning:

katka, super!!! tak sup-sup snazlikovat :grinning:
16. apr 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik ahojky, ja viem, ze tebe asi pri tychto stavoch nie je najlepsie, ale mam pocit, ze je to dobre znamenie. A pokial budes mat pri sebe vzdy nieco male a nie prazdny zaludok, tak to bude dobre.

Fyalik juchuuuuuu. Uz sa tesim ked sa vratis od dokiho. :grinning:
16. apr 2009 o 08:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, si zlata, dakujem :slight_smile:
uz hodinu sa snazim zjest male bebe kekse :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz nosim v kabelke piskoty :grinning:

si doma? idete dat tu objednavku? :slight_smile:
16. apr 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som domka, o chvilu sa zacinam davat na poriadok a ideme sa pozriet najskor na bytik, potom za stolarom kvoli objednavke a nakoniec k spravcovi buduceho bytu kvoli nejakym zmluvam o plyne atd.

Moja a uz to zacina, len dufam, ze ti takto zle nebude po vacsinu tehotenstva a ze to prejde. Ozaj fyalik i citic nejake zmeny chuti???
16. apr 2009 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :slight_smile:
16. apr 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky panda, pekny dni a vitaj
16. apr 2009 o 09:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj panda, vitaj :slight_smile:

katka, takze mate toho vela na plane...dufam, ze vsetko vybavite k vasej spokojnosti :slight_smile:

zmeny chute...ani nie, len vobec nemam chut na jogurty a to som ich jedla na kila :grinning:
16. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik na jednej strane sa z teba straaaasne moooc tesim, na strane druhej ti tento sucasny stav tvojho zaludka nezavidim.

I ked mne by moc neprekazali tie jogurty, ja ich spapam velmi malo, ale na zmrzku nedam dopustit.

Este mam na teba jednu otazocku v suvislosti s bytikom: (vy mate 3 izbacik, aka vam tam vychadza cca rocna spotreba plynu a ktoru skupinu odberatelov ste si dali?)
16. apr 2009 o 09:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeeeeeee :dizzy_face:
16. apr 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je to tu ako na vysluchu :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko Janik, vyspinkana do ruzova?? :grinning:
16. apr 2009 o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne uz aj v praci a po ranajkach :slight_smile:
16. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj janka :slight_smile:

katka, na toto ti asi neodpoviem...kedze my tam byvame len od konca septembra, takze nieco
vyse pol roka... A na plyn mame iba sporak, takze moc neminieme... Myslim ze zalohova platba
bola okolo 150 Sk/mesiac, alebo tak nejako...proste ziadna zavratna suma :unamused:
16. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok