Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
15. apr 2009

no vies fyal uz zacinaju majstrovstva Slovenska 😉 za rocnik 95 zajtra az do nedele
a 1.maja za rocnik 96 taktiez piatok, sobota, nedela 🙂

fyal aku si robila dobrotu na veceru?

govinda
15. apr 2009

janka, progesterón som mala 0,21 - norma pre folikulárnu fázu je 0,06-1,26 luteálna fáza je 2,5-25. Takže jasne ovulka v ten deň, keď mi robili odbery, neprebehla.

Takže teraz budem čakať na ovulku aj mrchu a uvidíme, či bude silnejšia moja pevná vôľa alebo moje zbláznené hormóny 😀

kpn
15. apr 2009

Govi super, ze aspon vies na com si a co sa s tym da robit. Teraz uz aspon jestvuje riesenie.

janka1
15. apr 2009

no a ja si teraz neviem spomenut ake som mala, ale dalsie vysledky budem vediet v pondelok 😉 potom ti poviem aj ja 🙂
a preco ti tie odbery neurobil na endokrinologii?

fyalynka
15. apr 2009

janka, robila som francuzske zemiacky 🙂 mnamky 😝 a dala som si k tomu cervenu repu...

katka, vitaj...tak co, rozhodli ste sa vo vybere materialov? 🙂

govi, tak silnu volu teda... 😵

kpn
15. apr 2009

Ale ano..nakoniec zostavaju povodne navrhy a drahy sa dal nahovorit na zelenu stenu a cast tapety v obyvke. juchuu.

janka1
15. apr 2009

no super katka 😉 sa tesis cooo aj ja uz mame sprchovy kut kupeny 😀

kpn
15. apr 2009

Ani nevrav Janik, ako blska v kozuchu. Uz to zacina naberat formu.. a to je na tom pozitivne. Dnes som bola na fore nasho byvania a 14 bytovy dom sa uz odovzdava, c o znamena, ze za nimi sme my.

A aky sprchovy ste si nakoniec vybrali, polobluk, hranaty, s hlbokou vanickou a ci klasika?

Janik kolky DC si??

janka1
15. apr 2009

😉 katka 21DC som 😉 ale ma boli brusko ci vajecniky ako pri kramach, zeby uhniezdovanie, alebo ovula 😀 alebo kramy 😠 😀 😀 😀

nakoniec sme kupili s vyvysenou vanickou masazny so saunou 😉

kpn
15. apr 2009

Tak to znie v skutku skvelo...so saunou 😲 s tym som sa este nestretla.

Na kramy je ta bolest este skoro, takze skor to druhe xi xi 😀 .... to by bolo ale ake mile, keby s fyal naraz tehulkujete.

V suvislosti s tym ma napadlo...fyal ved ty si prva nasla na teste //, takze kedy sa kona ta akcia???? 😀

janka1
15. apr 2009

ja som to tu uz spominala, ze platiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

kpn
15. apr 2009

Janik tak to uz ano...vyzera ako pekelny stroj je obrovsky, ale velmi pekny a moderny. Skoda, ze i my nemame sprchovy, bude tam vana, ale casom zvazujeme vymenit ju za sprchovy.

Fyalik nam zduchla asi ju chytil hlad 😀

janka1
15. apr 2009

dakujem toto nebol moj napad , ale mojho draheho 😉 ale suhlasim 😀
fyal asi konzumuje tie francuzaky s repou 😝

kpn
15. apr 2009

ja idem prave vytvorit zmluvu o dielo, nakolko zajtra mame stolarovi zaniest zalohu 70 % z ceny a nie je to zrovna malo, takze tu budem tak striedavo oblacno. Ale myslim na vas zienky a drzte sa

janka1
15. apr 2009

paaa katkaaaa 😉 aj my tebe drzime 🙂

kpn
16. apr 2009

Dobre ranko zienky, ako ste sa vyspinkali? Dufam, ze dnes Vas nematali ziadne strasidelne sny o novych formach a podobach sona atd.

BT u mna zacala pomalicky stupat, a skusala som tam experimentalne nahodit nejake data, tak ako to takto pekne i ked pomaly pojde nahor, tak dnesny den mi vyznacilo ako OVU. Ved uvidime. 😀

fyalynka
16. apr 2009

dobre ranko 🙂
vy ste si zo mna pekne robili vcera srandu...ze ma chytil hlad a pod. 😀
ale pravda je taka, ze mi bolo stale dost zle, musela som si ist lahnut, az som zaspala od unavy 😔
rano som musela hned konzumovat aspon piskoty, lebo prazdny zaludok nerobi dobre 😝
ale stale mi je divne 😖

janka, tak taky sprchovy kut je aj moj sen!!!! 😕 naaaaaaaaaaaaaaadhera 😵 Pridem sa k vam osprchovat 😀

katka, super!!! tak sup-sup snazlikovat 😀

kpn
16. apr 2009

Fyalik ahojky, ja viem, ze tebe asi pri tychto stavoch nie je najlepsie, ale mam pocit, ze je to dobre znamenie. A pokial budes mat pri sebe vzdy nieco male a nie prazdny zaludok, tak to bude dobre.

Fyalik juchuuuuuu. Uz sa tesim ked sa vratis od dokiho. 😀

fyalynka
16. apr 2009

katka, si zlata, dakujem 🙂
uz hodinu sa snazim zjest male bebe kekse 😝 Uz nosim v kabelke piskoty 😀

si doma? idete dat tu objednavku? 🙂

kpn
16. apr 2009

Este som domka, o chvilu sa zacinam davat na poriadok a ideme sa pozriet najskor na bytik, potom za stolarom kvoli objednavke a nakoniec k spravcovi buduceho bytu kvoli nejakym zmluvam o plyne atd.

Moja a uz to zacina, len dufam, ze ti takto zle nebude po vacsinu tehotenstva a ze to prejde. Ozaj fyalik i citic nejake zmeny chuti???

panda1
16. apr 2009

Ahojte babenky 🙂

kpn
16. apr 2009

Ahojky panda, pekny dni a vitaj

fyalynka
16. apr 2009

ahoj panda, vitaj 🙂

katka, takze mate toho vela na plane...dufam, ze vsetko vybavite k vasej spokojnosti 🙂

zmeny chute...ani nie, len vobec nemam chut na jogurty a to som ich jedla na kila 😀

kpn
16. apr 2009

Fyalik na jednej strane sa z teba straaaasne moooc tesim, na strane druhej ti tento sucasny stav tvojho zaludka nezavidim.

I ked mne by moc neprekazali tie jogurty, ja ich spapam velmi malo, ale na zmrzku nedam dopustit.

Este mam na teba jednu otazocku v suvislosti s bytikom: (vy mate 3 izbacik, aka vam tam vychadza cca rocna spotreba plynu a ktoru skupinu odberatelov ste si dali?)

janka1
16. apr 2009

cafteeeeeeee 😵

janka1
16. apr 2009

dnes je to tu ako na vysluchu 😀 😀

kpn
16. apr 2009

Dobre ranko Janik, vyspinkana do ruzova?? 😀

janka1
16. apr 2009

jasne uz aj v praci a po ranajkach 🙂

fyalynka
16. apr 2009

ahoooj janka 🙂

katka, na toto ti asi neodpoviem...kedze my tam byvame len od konca septembra, takze nieco
vyse pol roka... A na plyn mame iba sporak, takze moc neminieme... Myslim ze zalohova platba
bola okolo 150 Sk/mesiac, alebo tak nejako...proste ziadna zavratna suma 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre