Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
16. apr 2009

dnes je tu nejaky klud 😕 😉
ale je krasne teplo a slnecno ako sa tesim takemu pocasiu 😵

fyalynka
16. apr 2009

janka ta co, kavicka stale nechuti 😀 ???

janka1
16. apr 2009

fyal dnes som si ani nedala a prave obedujem
😀

janka1
16. apr 2009

letim domooov 😉

janka1
16. apr 2009

uz som v posteli 😀

fyalynka
16. apr 2009

aj ja som uz domkaaaaa 😀

janka1
16. apr 2009

ahooj fyal 😉
tak vsetky testy na gastro su super , trolinku zvysene peconove, ale nic vazne akurat mi povedala dr. ze mam uplne obmedzit sladkosti a mliecne vyrobky 😖

fyalynka
16. apr 2009

joj, no to som rada, ze su testy ok 🙂
a preco ich mas vysadit, koli tym pecenovym? 😕
ale ved mliecne vyrobky potrebujes, hlavne koli vapniku a v tehu co? Ved tam je to dolezite tiez... 😕

janka1
16. apr 2009

no vraj zvysene pecenove testy a stukovatelu pecen mam zo sladkosti 😖
a ja som ich za posledny rok jedla viac nez dost to je pravda , mliecne mozem take bez tuku ako je kefir, acidko, biele jogurty 😉 a nic ine ziadne plnotucne nic a smotanovu tortu som tento rok robila ani nepisem kolko 😕

fyalynka
16. apr 2009

no, aspon ze nieco mozes 😀
inak myslim ze minimalne kazdy druhy clvek ma stukovatelu pecen 😖

janka, idem si dat polievocku, lebo uz brusko uz pyta papat 😀

janka1
16. apr 2009

ja davam jablcko 😉

fyalynka
16. apr 2009

uz som spat 😀
dobra bola 😉

janka1
16. apr 2009

aku si mala?

kpn
16. apr 2009

Hali halo zienky, kpn sa opat hlasi k zivotu 😀

janka1
16. apr 2009

ja som tu prave som sa zobudila 😉 hodku som si pospala 🙂

fyalynka
17. apr 2009

dobre ranko 🙂
omluvam sa zienky, ze sa tak moc nehlasim vecer, ale ked aj vcera som bola taka strasne unavena,
ja sa zvalim na gauc a som rada ze som... 😒
tu polievocku som mala francuzsku, narychlo som si varila sackovu 😀

co mate nove? 🙂

kpn
17. apr 2009

Dobre ranko vsetkym...

Fyalik to je oki, ved si nasa tehulka..vyzera to tak, ze sa naplno zacina prejavovat dalsi z priznakov. Ale len si pospinkaj kolko potrebujes.

Ja sa chystam dnes s manzelikom za svokrovcami a v sobotu oslavujeme narodky. A info z bytiku... 😀 juj vyzera to super. Sa tesim uz mame podlahy i kupelku. Chybaju len zarubne, prechodove a z casti obvodove listy a myslim, ze koncia

fyalynka
17. apr 2009

ahoooj katka, rada ta tu vidim 🙂

takze stahovanie sa blizi 😅 to je paraaaaada 😵 Sa dufam tesis na upratovanie??? Lebo ja som sa tesila 😀
asi prvy aj posledny krat ale fakt som sa tesila 😀
A kto mal narodky??? 😕 Lebo aj my zajtra oslavujeme...moj mangelik mal 30. v utorok 🙂

kpn
17. apr 2009

Manzelov tatik mal vcera, tak sa chysta grill party...juuj mnam to veru mozem zase sa prepapam.

Upratovanie? 😎 ale kdeze, tsavbu nam odovzdaju upratanu a vycistenu i okna vsetko, maju na to najate nejake damy, ktore to upratuju po majstroch. A nakolko davame vacsinu veci robit stolarovi, ten to ma dokonca i v zmluve, ze po sebe poupratuje.

fyalynka
17. apr 2009

ojojoooj, no tebe sa zije 😀 no to je full servis 😀
tak sa tes ako budes zariadovat 😉 na kolko to asi odhadujete casovo...myslim, kedy sa asi stahujete?

fyalynka
17. apr 2009

a take grilovane masko, mnaaaamky... 😝 zemiacky v pahrebe...juuuj, to su chute hned zrana 😀
len nech vam vyde pocasie...tu u nas je pekne zamracene a nevyzera to bohvieako...skor na dazd 😝

kpn
17. apr 2009

myslim, ze na zaciatku juna by sme mohli dostat do ruk kluce (i ked realitka stale avizuje koniec aprila) a kym nam namontuju kuchynsku linku, obyvku a roldorky...no hadam 15 jun spime vo svojom? Dufam, ale uz je to kazdopadne blizsie ako pred nedavnom a to mi dava i vacsiu silu nerozculovat sa na tomto bytiku 😉

kpn
17. apr 2009

Fyalik ani v Ba uz slniecko nesvieti, cela obloha je pod mrakom a vyzera to veru vselijak. Ono ak by i pocasie na sobotu nevyslo nevadi (bo svokrovci si dali prestresit terasu, ale isto by to bolo prijemnejsie.

fyalynka
17. apr 2009

tak to uz mate "za par" ako sa hovori, to stahovanie 🙂 Utecie to ako voda, ani sa nenazdas...
takze dazd nedazd, griluje sa 😀 super... aj mate darcek?

kpn
17. apr 2009

Darcek este okrem flasky whisky, ktora robi svokrovi dobre na zaludok nemame, ale ma velmi rad kvetinky. Ma napadlo, ze mozno orchidejku.

fyalynka
17. apr 2009

😀 😀 😀 ma pobavilo, ze whisky na zaludok 😀 ale moze byt 😉
no ked ma rad kvietky, tak potom nejaku v crepnicku o ktoru sa moze starat 😉

fyalynka
17. apr 2009

kde steeeee vsetkyyyyy????? 😕

govinda
17. apr 2009

ahojte kočky.
Ako máte? A čo porábate?

jane1
17. apr 2009

Ahojte zlatíčka moje. zanedbala som vás veru tento týžden. Prepáčite mi to? Mali sme toho nejak vela v robote a vecer sa mi uy nechcelo na pC
Ako ste sa mi tu mali?
Gov: IP 😀

govinda
19. apr 2009

No ahojte kočky.
Tak kde ste celý víkend??? Je nedeľa večer, pozerám, pozerám a tu nikto ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre