Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
23. apr 2009

tatulienka, aj ja som tak planovala, ze pockam, no nevydrzala som 😀 Ale tebe moooc drzim palce 😉
Kolko mas rokov, ked sa smiem spytat? 😅

janka1
23. apr 2009

tatulienka len nech to vyjde nech sme tu uz tri 😉

tatulienka
23. apr 2009

jani,tak asi pockam min. do toho 14 DPO...uvidime...

tatulienka
23. apr 2009

fyalynka, ja mam 24...no mozno to ani ja nevydrzim a cez vikend budem testovat ako diva...len ked uvidim / to zas bude... 😒 ozaj,cem sa vas opytat...ked testujete doma,do coho nacikate??? 😀

kpn
23. apr 2009

janka prave som sa vratila zo skoly a co to nevidim... krasne testiky a na nich // v albume 😀

takze fotacik je v pohode???

janka1
23. apr 2009

fotak je ok co som rada len baterky mi do rana nenabilo a vyznacilo mi, ze su nabite 😨

kpn
23. apr 2009

fyalik este k predchadzajucej stranke a otazke..nakolko uz som bola off. Nie svagrinka sem isto bude hladat este jedneho cloviecika. Ona by isla do tej izby kde sme teraz my s manzelikom. A druha holka este s jednou by boli v tej dalsej.

tatulienka
23. apr 2009

kpn,kam sa stahujete?

fyalynka
23. apr 2009

katka vitak spat 😉 takze uz si moze hladat za vas nahradu, ze? 😀

tatulienka, aj ja chcem mat 24 😀 a odpoved na tvoju otazku...no ja mam doma taky stary poharik,
z ktoreho samozrejme uz nepijeme 😀

tatulienka
23. apr 2009

fyalynka a ty mas kolko rokov?

kpn
23. apr 2009

Dakujem fyalik... veru moze, i ked snazim sa sem dohodit moju kamaratku. Tak uvidime ci to vyjde. Ak nie jedine co pre nu mozem urobit, ze hodim inzerat na web. Ostatne si musi vybavit sama

fyalynka
23. apr 2009

tatulienka, "o chvilu" 27 😀

katka, aspon sa postara sama o to, aby bola spokojna...nech si vyberie koho chce, aspon nebude na vas
nadavat, koho ste jej tam dali 😉

kpn
23. apr 2009

veru fyalik...mas ty pravdu. Fyalik teraz ma napadlo, ze cez leto budem mat v skole volno...tak by som ta prisla kuk do TT

fyalynka
23. apr 2009

katka to by bolo supeeeeeeeeer, pojdeme niekde na nejaky dobry ladovy miesany napoj 😀 😉

janka1
23. apr 2009

hej hej heeeeeej c o sa to tu dejeeeee 😀
ja idem do Nitry 25.5 tak sa zariadujte obe tak , dobreeee 😀

kpn
23. apr 2009

oki janik
takze sa vidime 25

fyalynka
23. apr 2009

rozkaz 😀

janka1
23. apr 2009

budemtam dva dni takze urcite by bolo lepsie 25.5 nakolko 26.5 ma caka este cesta domov 😉
snad to vyjde, nie ako teraz naposledy s fyal ☹ sme sa nestretli 🙄

fyalynka
23. apr 2009

nestihli sme 😔

tatulienka
23. apr 2009

babulky mam taku otazocku...myslite,ze keby som bola teraz nahodou tehu, kalkulacka mi vypocitala ze datum porobu by bol okolo 5.1.2010, tak ci by tak zaciatkom septembra bolo vidiet brusko..ale tak,ze by kazdy videl ze som tehu???

bonsai
23. apr 2009

fyal...noo..robíme..čo môžeme..ale radšej takto ako ísť znova na IVF..a byť sklamaná.,.lebo ak je nejaký problém sám sa nevyrieši a ďalšie IVF by bolo zbytočné..a k tomu aloe..nie je to prírodný a čistý produkt..je tu také fórum, kde som sa o tom dočítala..nie je na ňom priamo napísané, že pomáha otehotnieť..ale čistí, detoxikuje organizmus..a podľa slov iných..pomáha.. veď uvidíme..
jóó´j..dievčatá..aký krásny vek máte..kde sa ja môžem s vami rovnať.. ☹

kpn
23. apr 2009

Tatu isto ano, to by si bola cca v 5 mesiaci...a to uz vidiet bude... gulat sa nebudes, ale brusko aspon z casti mat budes

tatulienka
23. apr 2009

kati no to sa asi neda takto dopredu povedat...nic nechcem predbiehat...pekne si musim pockat na stredu.. 😉

kpn
23. apr 2009

a preco prave september... chystas sa na nejaku oslavu???

bellada
23. apr 2009

Ahojte babenky, zatial som sa do ziadnej temy o snazilkach nezapajala, ale kedze sa snazime uz vyse roka a stale nic, tak ma napadlo, ze poradite 🙂 chcela by som vediet ci mate niektora skusenosti s uzivanom Norprolacu a ci vam to pomohlo...dakujem 😉

kpn
23. apr 2009

Ahojky bellada...zial ja nie, ale snad holky budu vediet viac.

janka1
23. apr 2009

tatulienka tazko povedat co bude, pretoze kazdy clovek je iny 😉 ja napriklad pri prvom tehu som do 6 mesiaca nosila vsetky veci co som mala a ani na mne nic nebolo vidiet , zvacsil sa mi akurat zadok a boky/panva/ v 7 mediaci ake take brusko, ale kto nevedel ani nezbadal , ze som tehu 🙂 ale to som mala inu postavu a vek 😀
teraz sa budem urco gulat uz v 3 😀

janka1
23. apr 2009

zienky odchadzam, svokrovci nas pozvali na oslavu 😀 oni su taky stastni, ze dnes pripravili oslavu 😵 🙂
pridem cca o 2 hodinky

janka1
23. apr 2009

taki 😔 pardoon

kpn
23. apr 2009

pa pa janik, pekne oslavte tu radost...
🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre