• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
dobru nocku zienky :wink:
23. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, nebola som tu pár dní a terz, čo to nevidím????
Janka, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Tak to už hej, na prvý šup :grinning: . Aj ja chcem.................. :grinning: . No tak tebe aj fyal prajem krásne tehulkovanie dotiahnuté do úspešného konca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gov :wink:
kade chodis?????
dakujem
23. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, no veľa práce,teraz som si začala robiť aj vodičák, dnes som mala anglinu, tak akosi nestíham sem chodievať tak často, ako by som chcela. Ale myslím na vás :grinning:
23. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my na teba :wink:
vodicak je dobra vec a zvlast ked budes tehula a potom mamina :slight_smile: :wink:
a co mas nove za ten cas co si tu nebola?
23. apr 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nové ani nič. Veľa práce, domov chodievam až večer a v podstate nič nestíham :confounded: . Ale zajtra po práci idem ku kozmetičke a potom už domov a konečne víkend :dizzy_face: . Teším sa.
A ty čo, čerstvá tehula? Aké príznaky? :wink:
23. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :slight_smile: a mame aj slniecko :wink:
gov ja som vcera uz zaspala :pensive: ziadne priznaky, vsetko je zatial tak ako doteraz :wink:
24. apr 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko janka....aka bola vecera u svokrovcov???
24. apr 2009 o 07:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka , dobre bolo :wink: veselo
co ty tu tak skoro
24. apr 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som hore uz od 6:30 ako kazdy dnik. Mne sa akosi nedava spat ked manzelik odide do prace. Takze si vzdy vezmem notebook do postielky, pozriem vsetky maily a stranky, aby aspon trosku pobehol cas dopredu
24. apr 2009 o 07:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: pohodicka
idem do prace , zatial pa :slight_smile:
24. apr 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa janik
24. apr 2009 o 07:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som spat :wink:
24. apr 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik tebe zlatko trva tak dlho cesta do robotky??? Dufam, ze nemusis cestovat 45 min za pracou.... :unamused:

Ja si prave pozeram aerobik centra v BA, kde by som chcela zaccat cvicit. Takze hladam najblizsie k nasmu byvaniu
24. apr 2009 o 08:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky :slight_smile:

aj ja som uz davmo v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes bola kriza rano, nechcelo sa mi z posteleeeeeeeeee :rolling_eyes:
konecne piatok :grinning:
24. apr 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka nie, ale ked som to pislala, ze idem , tak to som este nebola oblecene, ani upravena, namalovana a aaeste aj cesta :grinning:

ahooj fyla co ty mas s tym vstavanim ja som kazde rano hore skoro a ako rybicka :slight_smile:
24. apr 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko fyalik... moja a problem so vstavanim si mala i pred tehulkovanim, ci to az za posledne obdobie.

Janik ach tak, bo 45 min cestovat za pracou to je umorne dennodenne. I ked teraz ma napadlo, (neviem ako v KEň ale tu v Ba nic netypicke hlavne kvoli zapcham
24. apr 2009 o 08:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ja neviem, som unavena, len by som spala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale moja mamina vravela, ze ked bola tehu, tak tiez
bola taka - kde ju polozili tam by spala :grinning: Tak je to asi dedicne :grinning: A mne nestaci hajat nejakych 7 hodin :grinning:
ale asi si budem musiet zvyknut, ze? :sweat_smile:
24. apr 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, nebolo to vtedy az take hrozne ako teraz :sweat_smile:

inak u nas v TT odstavili 2 najfrekventovanejsie konce mesta kvoli oprave ciest a budovaniu kruh. objazdov
a je to tu o zivot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Uz aj tak tu byvali neskutocne zapchy a teraz kto nema pevne nervy, tak nech do
TT autom radsej nejazdi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To sa fyalik tiez oplati....keby to aspon opravili kvalitne, ale takto si zabezpecuju pracu na dalsie obdobie, daju tam nekvalitny materiala a covhila bude dalsia oprava
24. apr 2009 o 09:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tatu, no super, teplotka sa drzi. 10 DPO neskusis testnut, ci az neskor???
24. apr 2009 o 09:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon 11 DPO... JA UZ SLEPNEM
24. apr 2009 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kati... 11 DPO :slight_smile: ale neviem ci by uz nieco bolo vidiet...myslis,ze to je nadejne?
24. apr 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz som pozerala na stranku vse o ovu, a vacsine zienok vysiel pozitivny az na 13., 14 DPO, neviem preco som si myslela, ze uz po 10 DPO je nieco vidiet

pjepac
24. apr 2009 o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja uz som nedockava ani si nevies predstavit....ale musim vydrzat...takze v stredu.. :unamused:
24. apr 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem tatu, i ja by som bola a hlavne ked clovek po tom drobcovi tak tuzi. Neboj do stredy to ubehne ako voda a potom nam napises krrasne //
24. apr 2009 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati dufajme...no ja neviem...bojim sa ze tam bude / a ja budem zase sklamana...
24. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatulienka, pekny grafik - vyzera to dobre :wink:

baby, pozerate dnes hokej? Sledujete MS? :slight_smile:
24. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyal ty certica, nas sportovy fajnsmeker... zatial som nad tym neuvazovala, ale nic nie je nemozne
24. apr 2009 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok