Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
24. apr 2009

tatu aspon ja som zatial v tom stadiu, ze testovat nebudem...jednak sa mi ozaj nechcu minat peniazky na testy, uz som ich tolko nakupila a vzdy tam bola / a na druhej strane som este i bola sklamana, takze budem merat teplotku a ak ani v nasledujuci den po ocakavanej mrche nic, tak potom pride na rad test

snad to vydrzim 😀

tatulienka
24. apr 2009

fyalynka jasne ze ideme pozera....to uz sa neviem dockat...
myslis ze to vyzera dobre?ty si tehu,ty to musis vediet!!!

janka1
24. apr 2009

tatu supeer len nech sa teplota drziii 🙂 ja som sa uz pri vas aj naucila tie grafy posudzovat 😀
fyal nepozeram hokej nakolko nebudem doma 🙂 ideme s kamoskami tradicne posledny piatok v mesiaci na babsku jazdu 😉

fyalynka
24. apr 2009

katka, ja inak hokej moc nesledujem ale MS si nenecham ujst ani jeden rok!!!! 😀 Dnes k nam pridu
kamosi pozerat, urobime si hokejovy vecer 😀

tatulienka, ja ked som otehu, tak som nemerala BT...merala som mesiac predtym, chcela som vediet ako je
to s ovu a potom som sa nehcela uz viac sledovat. Ak ma prist ms, tak teplotka zacne klesat minimalne
den pred ms, dotial je to ok 😉

tatulienka
24. apr 2009

fyalynka..oki..ved este musim pockat...ale aj tak diky

jane1
24. apr 2009

caute bambulky. ja dnes mam volno, tak tu hadam sem tam budem s vami. len mam vela planov co chcem postihat, tak uvidime 😀

ako sa mi mate?
Gov, citam ze to mas podobne v robote. ale tak, mozeme byt rady, ze nejaku mame, že? 😠

baby, ja maaaam straaaase ranne vstavania, ja neviem fakt cim to je. tha ja ked budem tehu, ta bud budem fit skoro rano, akoze ceeelkom naopak, alebo ani nevstanem 😀

fyalynka
24. apr 2009

jane ahoooj, ako ti zavidim volno 🙄 No mozno si tehu, lebo ja mam neskutocne problemy so vstavanim 🙄
co mas nove? 🙂

fyalynka
24. apr 2009

janka, teda ty mavas taketo babske jazdy, no supeeer 😀 a co robite? ohovarate chlapov? 😀
len nezabudni, uz ziadny alkohol! 😝

jane1
24. apr 2009

Fyal, nieeee, nemozem byt tehu, este len na ovu cakam 😉 😀

ale asi to skusim podla Jankinych vypoctov 😝 😅 to predsa musi vyjst! 😵

no, mam volno, lebo inak som roky robila nezaplatene nadcasy. a konecne mame dochadzku urobenu tak, ze 2 dni v mesiaci mame volno, inak ale ziadna slava moja. robim od 9 do 18. samozrejme s pol hodinou na obed , ale aj tak musim byt pol hodinu pred otvorenim na predajni a samozrejme kym vsetko uzavriem, tak malokedy odidem skorej ako o pol siedmej! 😖

a so vstavanim ja mam problem asi odjakziva!

fyalynka
24. apr 2009

jane ja len tak....nevedela som aky DC si...
inak ta pracovna doba je fakt o drzku 😝 to nic nestihas ani rano pred a po praci vecer uz tiez nic moc 😖

jane1
24. apr 2009

ved to fyly 😖

fyalynka
24. apr 2009

teraz asi ani nerozmyslas o zmene prace, ze? Je taka blba doba, ze clovek je rad ze robi 😖
A vikedny mas volno? 😕

kpn
24. apr 2009

Jane normalne neverim tomu co pises, neskutocne dlha pracovna doba..ty si zivnostnik , alebo FO zamestnana u niekoho abo ako je to s tebou??

janka1
24. apr 2009

ale ale niekto sa nasiel 😀 jane konecne si si nasla cas aj sem priskocit 😉
jasne moje vypocty su ok 😉 😉 😀 😀 😀

fyal ja nepijem , vzdy a vsade som autom takze nikdy nehrozilo 🙂 niektore ohovaraju manzelov ine chvalia , ale vacsinou spominame na mlaaadiiiii na srandy co sme spolu prezili , o detoch sa bavime , o jedle ved vies ako zeny 😉

fyalynka
24. apr 2009

janka, no viem si to zivo predstavit 😀

janka1
24. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀
fyal ake mas obdobie teraz jes alebo nie?
pretoze mnenie je nic , ale vobec nie som hladna nikdy 😕 mam problem zkonzumovat jeden jogurt , proste sa citim stale syta 😕

jane1
24. apr 2009

Janulka, ty šibalka jedna. sak snažim sa zaskocit. pozri na taku gov. chuda dievca sa sem ani tolko nezastavi ako ja 😨

Som predajca služieb u oranžových. jj, je to o držku KPN. najmä kedze je to praca s ludmi a bohuzial na SR su ludia otrasni, to neuveris kym nezazijes. a preto sa aj moooc casto menia predajcovia, treba mat na to nervy. a to nie len na ludi! je to moc narocne.
mna to ale v podsate väčšinou bavi. len je to unavne.
ale ja neviem co ine by som robila baby. nemam nic nejako vytýcene. myslela som, ze by som radsej nejaku administrativu, no ale neviem.
to, po čom skutocne tuzim, na to nemam moc casu. a bojim sa aj neuspechu 😨 😔

jane1
24. apr 2009

Janul, to este len pride, ked budes vyjedat chladnicku, neboj 😀 a s vladkou to ako bolo? i ked, vraj kayde tehu je ine

fyalynka
24. apr 2009

janka, presne takto to zacalo aj u mna...najprv som nemala vobec chut na jedlo, az mi MM nadaval, ze nic nechcem jest, potom mi zacalo byt zle po jedle, potom aj od hladu, nakoniec mi bolo zle stale a od vcera
som nejako ok 😕 Az nechapem co sa deje, ze mi je celkom fajn...len teda nezjem vela, radsej si dam
castejsie ale menej 😉

janka1
24. apr 2009

pri vladke to bolo uplne normal, ziadne nevolnosti, normalne chute nic extra az ku koncu cca 2 mesiace vkuse som bola na rezancoch s makom 😀
u oranzovych&&&??????????????to je cooo

kpn
24. apr 2009

Jane to poznam... i ja som pracovala s ludmi sice ako recruiter cca 3,5 roka, ale no hruza. Zazila som i situaciu ked som jedenej dame dala vecerny termin o 19:00, ona sa dovalila o 19.30, cez pohovor jej zacal zvonit telefon, ktory bez ostychu zdvihla a ja som myslela, ze ma tam vykoti na mieste.

fyalynka
24. apr 2009

janka, oranzovy su isty mobilny operator 😀

janka1
24. apr 2009

jaaaj orange 😀

fyalynka
24. apr 2009

😀 😀

jane1
24. apr 2009

Janulka, ale ty by si mala vediet kde pracujem mojko 😉 ci zabudla si? no neva, si tehulka, odpustam ti 😅

najlepsie je, ye ked "chudatka" musia pockat chvilu, lebo vsetky sme obsadene, tak to vyzera tak, ze kurna malo sme v robote vies?

neznasam ked hundru, jak oni dlho musia cakat, pritom vidia, ze vsetky robime!!!! tha neviem, ci sa im yda ze sa opaľujeme, alebo co! jak dementi.

alebo ked tam nahodou nesme vsetky, ze nie je jeden stol obsadeny, tak uz sa tvaria akože co to ma znamenat! akoby sme my nemali narok na prestavku.

a najvtipnejsi su, ked odchadzame alebo 2 na obed!!! 😀 😀 😀 😀 to by ste mali vidiet tie vražedne pohlady!!!
no sranda

jane1
24. apr 2009

alebo, ked sa ti zakaznik pri stole stazuje, ye jak dlho musel cakat, ze straaaasne dlho vybavujeme ludi a potom sa nevie od teba odlepit a je pri tebe 45 min. tak vtedy je to v pohode, no nie? 😀

fyalynka
24. apr 2009

jane, niektori ludia su fak dementi 😒 Ked si taketo povolanie nikdy nevyskusali, nevedia co je to robit
v sluzbach pre ludi, tak taki to nikdy nepochopia 😖 Myslia si, ze vy nemusite ist na zachod, ani jest vam
netreba... 😒

fyalynka
24. apr 2009

jane, ja som zazivala situacie v byvalej praci, ze som bola tiez niekedy na nervy....a nemuselo to byt ani
zo zakaznikov (co byvalo tiez casto 😝 ) V jednom momente mi doviezli tovar, volali ma na pokladnu, zvonil telefon a este aj reklamacku som mala vybavit 😝 a to je len zlomok, ale co uz narobime 😒

janka1
24. apr 2009

jane a odkial by som to mala vediet 😕

jane1
24. apr 2009

a baby, ak ste sa v tom opise nasli nebodaj 😀 😀 😀 tak sa aspon pozriete n to aj z druhej strany 😅 😅 😅 😅
a este kooopa administrativy, ktoru nestihame robit, lebo furt vybavujeme ludi. a kedy to kua mame robit? faxovat ziadosti, overit ziadosti, dotiahnut furt nieco, zalozit zmluvy, prijat telef. zo servisu, do servisu, zaarchivovat zmluvy, vybalit tovar, vylozit tovar, oddelit objednavky, obvolat objednavky, poslat taku tabulku, hentaku odpoved na mail, a to je len zlomok.........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre