• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
paaaaaaaaaaaaa oddychni si :wink:
25. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko, mame slniecko, sice zubate, ale nacase :grinning:
26. apr 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snivalo sa mi s vami :wink: a katka a taulienka boli tehule :wink: :wink: :wink:
26. apr 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatulienka :slight_smile: malo byt
26. apr 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko janka. Moja u teba hormony uz ucinkuju, alebo sme az mooc riesili nase grafiky a tehulkovanie. Podarilo sa ti pospinkat dlhsie janik?
26. apr 2009 o 09:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka :wink: noo podarilo o 30 minut viac som spala :grinning: ale som vyspata :wink:
uz mam navarenu polievocku , kolacik sa pecie a idem zehlit :wink:
26. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty si sikulka. Moja dnes ta cakaju tie kopy zehlenia :unamused:
Ale uz ked si snivala o tom nasom tehulkovani... tak v suvislosti s tym pridavam dnesny grafik http://www.fertilityfriend.com/home/25ebba teplotka sa size drzi, ale mrska pride, mam presne taky ten citak ako minule. Ale to neva, ved aspon si uzivame s mnazelikom a je to fajn a prijemne
26. apr 2009 o 09:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oo peknyyyyyyyyyy :wink: co ked nepride :wink:
26. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka to nie je o sikovnosti, ked tak skoro vstanes, tak stihnes vsetko :wink:
idem si vyfukat vlasy o chvilu som spat
26. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak nepride tak sa budem tesit spolu s manzelikom a pak po casse by sme to oznamili rodicom, a ak pride tak si poviem, ze to tak ma byt a pojdem dalej. Utapat sa v slzach, hneve a nadavat na ironiu osudu by mi nepomohlo. :grinning:
26. apr 2009 o 09:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ked sme pri tom i tatulienke opat skocila teplotka hore, takze ta je blizsie k tehulkovaniu, mala dnes nad 37 :grinning:
26. apr 2009 o 09:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S P R A V N E :slight_smile:
26. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? supeer odkial vies ..drzim palceky
zeby sa mne plnili moje nocne sny :grinning: idem fukat
26. apr 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si nase zlaticko aj spolu s fyalik, vy nas tu budete drzat nad vodou. Tatu rano hodila svoj grafik na druhe forum, tak som si ho kuk a teplotku mala hore. Sa musi tesit dievca aspon bude trosku kludnejsia.
26. apr 2009 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje zalticka :slight_smile:

katka, ten grafik vyzera super :dizzy_face: podla mna to nevyzera na mrchu zatial!!! :slight_smile: :wink: moooooooc ti drzim
päste a z celeho srdca ti prajem // :dizzy_face:
a tatulienka ma urcite radost ked teplotka stupla, tiez je to na dobrej ceste :wink:

janka, aj ja som si umyla vlasky, len ja si ich pojdem vyzehlit :grinning:
26. apr 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj fyalik, zienky uz som spat. Vcera som prvy krat skusala robit tarhonu a mojej polovicke to taaaak zachutilo, ze som musela ist do obchodu kupit 6 sackov aj do zasoby. Takze asi tak.

S notebookom v kuchyni sa teraz chystam pripravovat obedik.

- polievka uz nie je . . . inak fyalik co som si myslela, ze moj misko ju nezje tak si pytal este i duplu, problem bol, ze som jej robila velmi malicko, takze uz nemohol dostat

- juracie prsia na prirodno, podlozene vysmazenymi platkami cibulky

- priloha tarhona a cerstva zeleninka

- dezert: palacinky :grinning:

Keby daco som za sporakom.
26. apr 2009 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som fyalik i janka zabudla...dakujem za prsteky a pasticky :grinning:
26. apr 2009 o 10:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fyal ja ich naprv vyfukam a potom zehlim :wink:
tarhona u nas doma to je naj , robievam dva baliky naraz inak je malo :grinning:
teraz som robila noky aj tie su u nas velmi oblubene , ale pred chvilou mi voala mama, ze su v madarsku a cestou spat sa zastavia tak som dorabala , aby bolo dost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A s cim robis tie noky?
26. apr 2009 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, som fakt rada, ze vam chuti :wink: Dnes teda vyvaras same dobrotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak tarhonu aj my zboznujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nemas za co, myslim za tie palce a pästicky :dizzy_face:

janka, takze bude navsteva :slight_smile: no aj my ideme poobede...uz sa neviem dockat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako s cim robim?katka
fyal ja svojich rodicov nepokladam za navstevu :wink: :slight_smile: dvere maju otvorene nemusia sa hlasit :grinning: :grinning: ale tentokrat urobili dobre, ze zavolali inac by sme némali dostatok prilohy :sweat_smile:
26. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ai si nie som ista ci myslime na to iste,, to su take tie plnene tasticky masom abo niecom podobnym?
26. apr 2009 o 13:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie katka to su noky /nokerle/ podobne haluskam a dava sa to k masku s omackou :wink:
prave odisli moji rodicia tak idem KONECNE zehlit :grinning: :grinning: :grinning:
zienky zajtra idem na gyndu aj ked je to este skoro a nic vidiet nebude, ale kazala mi dr. prist tak som zvedava co a ako nakolko to je uz 13 rokov co som s tehotenstvom na gynde bola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz zehlis??? :confused: neboj, vsetko dopadne dobre u dr. :wink: Ale asi nebude este mimi vidiet...no urcite uvidi
vysoku sliznicu maternice, co byva pri tehu :wink: Tak potom daj vediet!

katka, ty co porabas? :slight_smile:

my sme teraz prisli, boli sme u svokrovcov lebo svagor mal narodky a pozerame este poslednu tretinu hokeja,
no prehravame :frowning2:
26. apr 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezehlim fyal a dnes ani nebudem :grinning: uz sa mi nechce :grinning: :grinning:
akonahle som sa chystala teraz zehlit, prisiel drahy a vladke , ze su hladni , zeby si dali veceru,tak som chystala veceru, potom poupratala v kuchyni, zvesila pradlo a kaslem uz na robotu som sa vyvalila pred tv s pc na nohach a relaxujem :slight_smile:
26. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si urobila, ved zehlenie neutecie :grinning:
my sme dopozerali hokej, teraz kuneme tv noviny a potom su kriminalky, sa tesim :wink:
zajtra sa mi taaaak nechce do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kedy ides k dr, hned rano? :confused:
26. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano rano :wink:
ake kriminalky???
26. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na joj-ke :slight_smile:
26. apr 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj aj ja som to prepla :wink:
26. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zacinaju az o 20h, a druha je hned potom o 21h...my ich radi pozerame :slight_smile:

stale malo papas? :confused:
26. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok