• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
som tu opäääät...mala som robotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale este hodinu a padam odtialto! Dnes mam kurz, beriem si so sebou maminku, budem ju malovat :dizzy_face:
27. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaaaaa, kde siiiiiiiiii???
Som zvedava co bolo u Dr.?????? :confused: :confused: :confused:
27. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatu prepac asi som sa to uz pytala, a kedy ti ma dojst. A ano videla som tvoj grafik, si na 36,8 co je este stale dobre, kazdopadne uvidis znovu podla zajtrajsieho merania a ak teplotka opat skoci hore, kludne si na dalsie rano zabezpec testik :grinning:

Fyalik pekne si to uzi zlatko, tesim sa opat na tvoje dojmy. Ja som sa potrebovala opat prespat. U mna to poobedie je nejake zacarovane. Po kazdom obede sobota, nedela, svatek, patek, ma chyta to pospavanie.

Janik co ty u doktora, a kozmetika, nechty...oddychla si si? :grinning:
27. apr 2009 o 16:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :dizzy_face:
konecne som doma od rana stacilo :wink: hodila som do albumu nase prve sono :sweat_smile:
vsetko ok ako ma byt o 2 tyzdne kontrola :slight_smile:
27. apr 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej janik taka fazulka malinka. Sa tesim s tebou, ze je vse oki.
27. apr 2009 o 17:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka, jasne, ze je to malinke este treba pockat niekolko tyzdnov :wink: dnes to malo 0,50cm :grinning:
27. apr 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobatko malinke...jooj janik aj tych 9 mesiacov kym povyrastie a potom jeho zivot velmi rychlo ubehnu... ani sa nenazdas a budes mat pri sebe drobceka :wink:
27. apr 2009 o 17:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte krasky, som domaaa :slight_smile:

este som bola nakupit, dostala som strasnu chut na tresku, tak ju tlacim prave s este vlaznym chlebikom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaaaaaaaj, snad mi nebude zle :grinning:

janka, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasna fotecka, zakladaj album :wink:

katka, ako ti zavidim, ze si mozes ten poobedny spanok aj zrealizovat :rolling_eyes:
27. apr 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik o chvilku budes moct aj ty...neboj spinkat kedy chces a ako dlho chces. Mozno ta doktorka posle skor domkov ako si myslis :grinning:
27. apr 2009 o 17:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je zlate u vas s tymi chutami...na sladke nie, u teba dnes prisla na rad treska a cochvilka zacnete kombinovat sladke slane a taaak stale dokolecka. Inak neviem ci bliziacou sa mrskou abo cim to, ale mne je dnes cely den zima, az mam zimomriavky na celom tele.
27. apr 2009 o 17:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja tam idem vo stvrtok, dr. tam sice nie je, ale sestricka ano, mam ist na odbery a do papieru
mi dr. napisala, ze mi ma vystavit aj PN-ku... takze uz asi pojdem teraz od maja.
27. apr 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo, katka...celkom slubny priznak....lebo mne je zima non-stop :wink: takze mozno z toho nieco
bude :slight_smile: a co teplotky, posluchaju? :confused:
27. apr 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik asi to bude lepsie, budes doma, nebudes sa namahat a ani stresovat. A baby sa bude moct zdravo vyvijat az do konca :wink:
27. apr 2009 o 17:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj fyalik isla o nieco dole, a ja mam stale v brusku taky ten pocit bliziacej sa mrchy. Ked ma pobolieva. http://www.fertilityfriend.com/home/25ebba
27. apr 2009 o 18:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, ten stres...pre mna je uz stres len to, ked viem ze idem do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aspon do konca 3. mesiaca chcem byt v klude, to je take najrizikovejsie :unamused: no uvidime, vsetko je to
na dr.
27. apr 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ja si myslim, ze sa stale pekne drzi :wink: :slight_smile:
inak by som ta chcela o nieco poprosit...pisala si, ze ms ma (NE)dorazit tusim 2.5., tak to mam ja
narodky a chcela by som od teba darcek tvoje // na testiku :dizzy_face: :wink: :slight_smile: :grinning: jaaaaaaaaaaaj, aku by som
mala velkuuuuuuuuuuuuu radost :dizzy_face:
27. apr 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalik rozumiem ti ja by som to riesila v tvojom pripade asi rovnako, pretoze baby by bolo prednejsie ako nejaka robota. Fyal ja viem, ze uz i mne asi sibe, ale tebe zacalo byt zima az neskor nie este pred mrchou, ci ako?
27. apr 2009 o 18:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posledne tyzdne...vobec sa neviem zohriat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalik moja mna pomoze aj to iba na chvilku vriaca sprcha.
27. apr 2009 o 18:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa dlho odhodlavam kym sa vyzlieciem do sprchy co mi je taka zima :grinning:
v sprche sa tiez zohrejem a potom rychlo do pyzama, zupan a zabalit do deky...
27. apr 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som spaaaat :slight_smile:
fyal dakujem, a aky album mam zakladat :fearful:
katkla co sa tyka tej zimi tak mne bola zima tyzden pred mrchou a az doteraz a v kuse :wink:
27. apr 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik ako by si mi prehovorila z duse a z mojho vlastneho zivota s tym babusenim sa po sprche. No sama som zvedava ako sa to vyvrbi, ale myslim, ze ak zajtra teplotka klesne ...tak mrcha pride...ak nie tak je este sanca :zipper_mouth:
27. apr 2009 o 18:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa tyka chti tak nic mimoriadne, len mi tiez nechuti sladke a mliecne , ale zato ficim na pazitke a redkvicke :stuck_out_tongue_closed_eyes: svokor mi prave priniesol zo zahrady dalsiu varku pazitky a redkvicky :sweat_smile: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj janik...cca tyzden pred mrchou som i ja. Som dnes ozaj nechapala, ale od rana co som bola v skole mam zimomriavky na tele a nie a nie sa ich zbavit. Az potom co som sa zababusila do postele ma to preslo. A teraz..vsetci na byte pobehuju v kratkom rukave, ja mam este i mikinu a je mi tak akurat.

Inak dnes ma napadla myslienka, ze si mozno kupim havina, ak sa mi nepodari otehulkovat do nejakych 3 mesiacov.

Ja stale rozmyslam nad tym preco vam nechuti mliecne, ale na nic som neprisla.
27. apr 2009 o 18:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ani mna nic nenapada , jednoducho si to telo si to nepyta :fearful:
prave sedime s drahym a prezerame kalendar ake meno by sa nam obom pacilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
viem, ze je to skoro , ale sranda neeee
27. apr 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj a ake mena sa vam s manzelikom pozdavaju v kalendari? Vyberate isto D alebo i CH :grinning:
27. apr 2009 o 18:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, no albumik na fotecky miminka...zacnes zakladat fotky zo sona a postupne pridavat ostatne (myslim
realny almbum, nie na konovi :grinning: )

inak pazitku papam aj ja :grinning: toto je fakt srandaaaaaaaaaaaa, mam cerstvu zo zahradky...este som si aj natierkove
maslo s pazitkou kupila :grinning:

katka, sanca stale je :wink: presne tak, aj ja vcera...teplaky, hrube pozoky, mikina, deka a tak som sedela doma
a MM mal kratky rukav :confused:
27. apr 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal aj ja som kupila natierkove a ficim na nom od velkej noci :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz dievcenske mam vybrane :grinning: ale na chlapcenskom sa nemozme zhodnut, tak to sme este nevybrali...
no casu mame este dost :sweat_smile:
27. apr 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katk azatial zidne, ale je to este skoro drahy si robi srandu a vybera take strasneeeeee az placem od smiechu :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok