• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
jóóój...naozaj, že dnes mi fantázia nepracuje...mne dnes akosi celý mozog primrzol..od rána som mala samé brepty...normálne som nechápala..ešte že mi dali v práci relatívne pokoj..ničo v tých obchodoch isto nájdem..len lepšie by sa kupovalo, keby už kamoška mala samostatnú domácnosť..ale čo, keď je ešte u rodičov..kniha to byť nemôže...hhhmmmmm...ešte sa na to asi vyspím..chcela som ísť dnes, ale ísť znova do tej zimy..brrrr...radšej zajtra a urobíme si z manžlom výlet..šup ho do optimy..
9. jan 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
dnes som nejak nestihala ....do roboty som dosla az o 11.hodke :angry: - bola som u dokyho :unamused:
a cez den som mala robotu, ale uz som konecne doma :wink:
9. jan 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lopezka :wink:
a co si bola u dokyho? vsetko ok? :confused:
9. jan 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyaly, bola som si vypocut vysledky HP :angry: vraj vsetky hormony OK, len mam vraj zvyseny prolaktin :frowning2: kedze netusim, vo co go, idem to tu niekde prestudovat :unamused:
a poslal nas s drahym na genetiku :confounded: tak 23/1/09 ideme .....som hrozne zvedava, co nam zistia :confounded:
9. jan 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavne drzim pasticky aby vsetko dobre dopadlo :wink:
a prolaktin sa myslim tvori (hlavne vo zvys.miere) v tehotenstve, pri tvorbe mlieka... :confused:
9. jan 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka, o zvýšenom prolaktíne tu určite niečo nájdeš :wink:

drobec, a prečo to nemôže byť kniha??? Ja by som hneď brala :grinning:
9. jan 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, meriate si niektora BT? Lebo ja ne-e ale dnes rano som si zo zvedavsti odmerala,
pretoze vcera to vyzeralo na mrchu ale zatial nic(chvalabohu)...moje telo si robi chce :confounded:
A chcela som vediet kolko dni pred ms by mala teplota klesnut pod 37?
9. jan 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi...kniha je fajn..ale kedže kamoška je Eva..knihu sme jej darovali na meniny...a znova knihu..to niéééé...ja som knihomoľ.. mám krásnu - veľkú knižnicu, kde je snáď vyše dvesto kníh...keď som sa sťahovala teraz už k mužíkovi..tak prvé čo som sa ho spýtala, či si môžem dovliecť svoju knižnicu..teraz cíce čítam pomenej, ale ...materská dovolenka to istí.. :grinning:
9. jan 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, este citam o tom prolaktine, pak ozvem :confounded: :grinning: cmuk
9. jan 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalynka, tak pár dní pred mrchou. Ale nemôžeš usudzovať z jedného merania, pretože tvoje telo môže mať po celý cyklus teploty inak. Meraj pár dní :wink:
drobec, tak to asi knihu nie. No tak kúp sviečky vonné alebo niečo také :wink:
idem papať, potom sa ozvem. Zatiaľ papa :slight_smile:
9. jan 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mozem sa l vam pridat kocky?snazime tak 3rocky cca,mame po liecbe endometriozy a teraz mame 3cyklus
9. jan 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi..nóóó...to by aj mohlo byť...ináč k tej BT..ja som z nej tak trocha vyplašená, nakoľko to skúšam 1x..plus osm si kúpila ovu testy..zatiaľ na ňom vyšla slabulinká čiaročka..tak ešte nie je ten správny čas...a mám 3x 36.5 a 2x 36.3...normálne som sa preľakla..prečo to klesá... :fearful: :sweat_smile:
9. jan 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane1--vitaj :wink: ja tu tiez nie som dlho, len par dni :slight_smile:

gov--bolo mi jasne, ze z toho jedneho merania nemozem robit zavery, to len tak pre info :wink:

lopezka--studuj a ozvi sa potom co si zistila :wink:

drobec--to ta obdivujem, ja by som tiez citala, ale nemam k tomu nejako extra vztah :unamused:
9. jan 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyal,ak mozem pridat nazor,nejakych par mesiacov uz meriam...su baby ktorym zbehne z 37 hned do mrchy:frowning2:a na druhej strane,kopa bab ma nizsiu a su tehu.dryim prstiky.
Ahoj gov
9. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta BT bude asi velmi individualna... :unamused:
jane--je mi luto ze sa vam tak dlho uz 3r nedari :frowning2: kolko mas ty rokov, ak sa smiem spytat?
9. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj jane1...čítam, že sa snažíte už dlhšie ako my... :cry:
9. jan 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam v marci 28.a dnes som po iui.sob,ned. Bz mala byt ovulacia,tak uvidime.
9. jan 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane--taaaaaaaaaaak moooooooooooooooooooooocccccc ti drzim pasticky, aby to vyslo :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jan 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane..tak silne držím pršteky...to máš ešte dobrý vek...ja mám 36..to už je...najvyľľí čas, aby bocian našiel cestu k nám :grinning:
9. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaaaam ste zase vsetky zmizli? co snazilkujete? :grinning: :grinning:
9. jan 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuuu..nemám s kým..manželík má dnes pánsku jazdu.. :frowning2:
9. jan 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co oslavuju páni? :sweat_smile:
9. jan 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neoslavujú..manžel a ešte 3 majú takú kapelu...chodia si raz za ča--občas aj každý týždeň zahrak k jednému z nich mame...to si zahrajú...a možno týždeň, možno dva sú happy...úsme od uch k uchu..akí boli super...dnes bral manžel aj kameru..tak to som zvedavá... :sunglasses:
9. jan 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas doma nadaneho chlapa :grinning: ma talent...nebol v sutazi? :grinning:
9. jan 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
óóóó..ďakujem...nie nebol..on na teké nie je..nemá rád, ak majú hrať na nejakej akcii...naposledy na jedného z nich 40-tke...to bol vystresovaný..horšie ako keď si ma bral... :grinning:
9. jan 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky,pripajam sa k Vam,aj my uz chceme babo... :grinning: tak nech sa nam dari...
9. jan 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ketkous...tak nech sa darí...tebe rovnako ak aj nám...snáď s na nás tiež niečo nalepí z tých tehu, ktoré sú na koníkovi... :sweat_smile: :sweat_smile:
9. jan 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: no uz som dostudovala a mam hlavu velku ako balon :confounded: :grinning:
9. jan 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ketkous vitaj :wink:
9. jan 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože lopez..čo študuješ?...ak sa nemýlim čaká ťa skúška...
9. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok