Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
29. apr 2009

oooo, dakujem ti janka tiez 🙂

tatu, chcete najprv mimi a potom svadbu?

tatulienka
29. apr 2009

fyal no to je uplne jedno,kedy bude svadba..mimi by sme uz velmi chceli,no ale ako to vidim,tak tak skoro to nebude ☹

fyalynka
29. apr 2009

tatulienka, ako som povedala, nic nie je este stratene 😉
ved jasne, to je kazdeho vec, ci chce najprv svadbu alebo mimi...ja som sa len tak pytala 😉

tatulienka
29. apr 2009

fyal ved v pohode...kludne sa pytaj..oki,musim uz utekat,prisiel moj drahy..tak pa zajtra...

fyalynka
29. apr 2009

papa 🙂

kpn
29. apr 2009

ahojte uz som doma....zienky este som nestihla precitat co sa udialo...dostanem report?

kpn
29. apr 2009

Tatulik neboj kooopec tehu grafikov je takto teplotne rozhadzanych ako u teba...chvilu hore potom dole, ved uvidis ako to bude v najblizsie dni. To co by si vedela urobit ak by si bola mooc zvedava je zabehnut za dokym a poprosit ho aby ti urcil hcg z krvnych testov.

Janka vsetko najsamlepsie k vyrociu:
"Nech ste stale stastni, zdravi ,
a nech kazdym dnom usmev na vasej tvari ziari.
Nech radost z vasej lasky neunikne,
a tolerancia vo vasom vztahu kvitne" .

Fyal - Janka, nehovorim asi iba za seba, ale i za tatu, ze sme chceli BT vyskusat a zistit ci vobec dochadza k ovulke. Teraz to uz viem a zaroven som zacala viac sledovat svoje telo, takze mam bolesti pred tym i vo vajecniku, ale clovek sa obcas potrebuje o nieco opriet. Ja v merani po konci tohto cyklu uz nebudem pokracovat.

A pokial su tie vase ovu testiky tak uspesne...tak prosim nech su stafetou v nasom fore a sup sem s nimi 😀

fyalynka
29. apr 2009

katka, ved jasne, prave preto som merala aj ja ten mesiac, aby som vedela, ci je ovu 😉
lenze ani mojmu manzelikovi sa nepacilo, ze sa tak prislis sledujem a som z toho nervozna, tak
si tiez prial, aby som s tym skoncila...no ja som testovala ovu aspon podla testov, lebo ine priznaky
som nemala...

kpn
29. apr 2009

No jasne fyalik...a ako sa citis? Dufam, ze ti je dnes cely den dobro

jane1
29. apr 2009

ahojte zlaticka 😅 ja mam asi prekvapivo na 18 DC ovu!!! já se picnu asi-

asi zabera to aloe a materska kašička, šak to nemoze byt nahoda

a baby, mna to meranie baví 😅

janka1
29. apr 2009

cafteeeee 🙂

janka1
29. apr 2009

katka, dakujem za basnicku 😉 🙂
jane tak sup dotoho a hned , nech sa pridas k nam este dnes 😉 😀

jane1
29. apr 2009

Janulik, ale sak ja som už po 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zopar hodin 😅 😅 😅 😅

janka1
29. apr 2009

tak to je supeeeeeeeeeer , drzim palcekyyyyyyyyyyyyyyyyy 😉

jane1
29. apr 2009

😀 😀 😀

ako sa citis?

janka1
29. apr 2009

uplne normalne, ale dakujem za opytanie 😉 kebyze nemam sono, a test tak ani neviem , ze som tehu 😀

janka1
29. apr 2009

jene idem spinkat 🙂 dobru nocku ti prajem 🙂

janka1
29. apr 2009

jane 😉

jane1
29. apr 2009

no hej, vidis a co bolo na sono? som nestihla precitat doyadu

jane1
29. apr 2009

ja som bola dnes na druhom odbere. este 4.5. posledny

jane1
29. apr 2009

bru noc vsetkym

kpn
30. apr 2009

Dobre ranko zienky. Vcera tu bolo akosi mrtvo ☹

Tot moj dnesny grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/25ebba
A stavim sa s kymkolvek, ze mrcha dojde v sobotu rano.
Zial dat vam to vediet budem moct az v nedelu vecer.

Fyalik co v nemocnici? Mas PN?

tatulienka
30. apr 2009

dobre ranko...kati,to je este super grafik..kuk na moj...mrcha dorazi asi dnes,alebo zajtra..

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

kpn
30. apr 2009

Ahoj tatu a zaroven dobre ranko... ta nasa mrcha nas dostala. Je mi to luto viem si predstavit ako sa asi citis. Neboj ja uz som hodila i plac a pohnevala sa s kamaratkou.

Buduci mesias snazilkujeme

tatulienka
30. apr 2009

kati,tebe uz dosla?no mne este nie..a to mam dnes 42DC...ale podla teploty ju uz cakam,aj ked dnes som merala o hodinu skor...mne uz je to fuk,len nech dorazi aby sa mesiac zacal nanovo..len ma stve,ze som mala taky dlhy cyklus 😠

kpn
30. apr 2009

Tatulik ja mam 32 DC takze pride presne v sobotu cca okolo 10.00.
A kedze teplota klesla takuz iny vysledok ani necakam a aby som bola este na istejsie, tak som robila testik z ranneho a bola tamiba /.

Ale uz je to oki, len nerozumiem potom svojmu telu, bo toto bol prvy mesiac co som sa cca tyzden pred MS nezacala prezierat, pretoze mi nechutilo. Bradavky som mala citlivejsie ako obycajne i velkost je teraz prijatelna 😀 , je mi stale zima a nemam chut na sladke co ja inak tiez rada. A dostavame sa tak k pointe, ze ked si clovek zacne nieco nahovarat tak sa s nim telo chvilu tu hru zahra a potom ho opusti.

tatulienka
30. apr 2009

kati presne tak to je...ked si clovek nieco nahovara,tak telo tu hru s nim hra..presne ako hovoris...len potom bum,pride mrcha a zobudi ta z krasneho sna..co uz...aj taky je zivot...ja si furt hovorim,ze som este mlada,ze mam cas a ze to pride...vcera som sa dozvedela,ze moja spoluziacka zo strednej caka v auguste chlapceka...tak som sa tesila a bolo mi luto,ze este ja necakam... ☹ a hovorila,ze si v oktobri povedali,ze to nechaju na nahodu a v novembri sa to podarilo...to je tak..

janka1
30. apr 2009

dobre ranko 😵
kto si da so mnou ranajocky 😉 🙂
jane sono bolo ok mam foto v albume 😉

katka a tatu nic ie je stratene pokial nemate este mrchu 😉 apropo mam kamosku co mala mrchu 2 mesiace aj ked bola tehu 😉 🙂

tatulienka
30. apr 2009

jani,si zlaticko,ale mne sa to urcite nestane...daj nejaku radu na otehotnenie 😀

panda1
30. apr 2009

Ahojteeeee mozem sa k vam pridat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre