Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
30. apr 2009

tak rada: 😀 😀
klud, pokoj, rozvaha, musis si verit na 100%, nekontrolovat sa, smiat sa, milovat sa 😀 😀 😀 😀

janka1
30. apr 2009

panda pridaj sa kludne, inac mam rada tieto zvieratka 😉 myslim PANDY

tatulienka
30. apr 2009

jani,hmm..a da sa to?nekontrolovat sa?teda pokial mas pravidelny 28 dnovy cyklus,tak sa to aj da,ale ked ti lieta hore dole,tak neviem...

janka1
30. apr 2009

ja ta chapem tatu , ze to je ine ako u mna 😒
ja by som na tvojom mieste zacala pracovat s gynekologom 😉 neviem akeho /aku ma s ty, ale moja dr. je senzacna a verim, ze keby bol problem tak mi pomoze...nech tio urobi hormonalny profil a z toho vies zistit presne ovulu 😉 a mysli, ze by to bolo najrychlejsie a najjednoduchsie riesenie 😉 ved takyto odber nie nic komplikovane a je hradeny poistovnou 😵 😉 🙂 skus sa nato opytat gynekologa

janka1
30. apr 2009

tatu, ja nie som odbornik a tazko je radit, ale urco to konzultuj s dr. ci nie je problem niekde inde schovany, alebo je to len psychika...no neviem 😒 🙂

fyalynka
30. apr 2009

ahojte 🙂
dnes mam toho v praci zatial dost, narychlo som si precitala, co ste popisali...

katka, tatu...ako hovori janka - pokial nie je mrcha, este nie je nic stratene...aj ked u teba tatu ta teplotka
klesla dost ☹

panda vitaj 🙂

janka, a dnes nejake nevolnosti uz boli? 😕

fyalynka
30. apr 2009

ja som bola dnes rano na odberoch, zobrala mi 3 ampulky, asi v pondelok budu vysledky
a pre PN-ku si mam prist v pondelok, lebo tam bola zastupujuca sestricka a ta to nechcela
robit za tu moju, ale neva, ved su teraz tri dni volna a pondelok mi ju uz vystavi...

janka1
30. apr 2009

ahoj fyal, nie zatial nebolo nic moja 😉 vsetko je ok a postarom
ja idem na krv 11. maja 😉
sa tesim fyal,ze jeto tak pekne a drzi sa u teba, len tak dalej 😵

fyalynka
30. apr 2009

no ja dufam, ze je vse ok...niekdy mam pochybnosti, hlavne tuto som mala sproste sny,
sa mi snivalo, ze som zase potratila ☹ Ja som mala taketo sny aj vtedy, predtym ako sa to
stalo, akoby zla predtucha... 😲 😔
kontrolu mam 12.maja

janka1
30. apr 2009

len ty snivaj o uplne inom 😉
moje sny su o porode a uz dost dlho a kazdu noc rodiim 😀 ale nikdy sa na konci nedozviem co som porodila ci chjlapceka alebo dievcatko 😀

fyalynka
30. apr 2009

janka, ja by som rada snivala o niecom uplne inom - napr. aj o porode, ale to vysvetli
mojej hlave a snom 😝
taaaaaaaak, uz to vie aj sefka, ze som tehu a asi pojdem na PN 😕 Bola rada, ze som tehu, povedala
ze je to super sprava...tak som az zostala prekvapena 🙂 Ale som rada, ze to takto dopadlo 😵

janka1
30. apr 2009

supeeer , no vidis 😉

fyalynka
30. apr 2009

prave si davam zelen. salatik na obed 🙂

mas vela prace?

kpn
30. apr 2009

ahojte fyal tak super ze v pondelok budes mat PN

fyalynka
30. apr 2009

katka ahoooj 🙂

no dufam, ale zrovna sa mi tu navalilo tolko roboty, ze to bude musiet za mna niekto dokoncovat
a nemam z toho dobry pocit 😒 Ale mimi je dolezitejsie 😵

kpn
30. apr 2009

fyalik jasne tomu rozumiem. 😀

kpn
30. apr 2009

Zienky pochytil ma hlad ... idem na velke McDonalds menu...prida sa niekto? Vraj jedlo pomaha na stavy smutku. 😀 😀 😀

janka1
30. apr 2009

fyal mam akurat som dokoncila a uz sa mi nic nechce ani nahodou 😒
cakam , ze odidem domov a pokoooj az do pondelka aj ked ni evelky nakolko deti maju od dnes MS za svoj rocnik , tak to je drina

fyalynka
30. apr 2009

ja uz som domaaaaaaaa 🙂 a stastnaaaa ze je volno 🙂

zajtra si pekne upracem, navarim, kolacik upeciem 😀 budem sama doma, tak si porobim...

a vy mate ake plany?

janka1
30. apr 2009

halooo halooo tu nik nie je 😕 😕 😕 😕

janka1
1. máj 2009

dobre ranko 😉
vidim, ze sem nikto ani nenakukol 😖 tak vam prajem krany 1.maj 🙂
"nech zije 1.maj, nech zije KSC 😀 😀 😀 😀

fyalynka
1. máj 2009

dobre ranko - teda predpoludnie 🙂

janka, ideme na sprievod s mavatkami? 😀 😀 😀

govinda
1. máj 2009

ahojte kočky.
Dlho som tu nebola, tak to napravujem 😀
Veľa práce mám v poslednej dobe, k tomu, angličtina, vodičák, no skrátka chodievam domov až večer totálne dobitá 😒 .
Ako sa máte?

fyalynka
1. máj 2009

ahooooj govi,
rada ta tu zase vidim 🙂
No vidim, ze mas toho naozaj vela...verim, ze chodis unavena 😒 Ale teraz si snad oddychnes, tiez mas
3 dni volna, nie? Co mas nove?

Ja som dnes sama doma, tak som si upratala uz cely byt, teraz si varim obedik, potom pojdem vyskusat
upiect novy kolacik, snad bude dobry 😉

govinda
1. máj 2009

no áno, konečne tri dni voľna 😀
Tiež akurát varím, popoludní príde návšteva, takže tak vegetne 😉 . A čo dobré ideš piecť?

fyalynka
1. máj 2009

gov, kolacik sa vola Kinder Bueno 😀 Uz som ho chutnala, robila ho kolegyna, a bol vyborny,
ttak idem skusit ci sa mi podari 😉

govinda
1. máj 2009

tak sem potom hoď foto 😉 . A aj receptík 😝 😀

fyalynka
1. máj 2009

gov, ten recept je aj s foto, mam to vo worde 😉

ak chces, daj adresu poslem ti 😉

janka1
1. máj 2009

aj ja chceeem novy recept 😉 🙂

jane1
2. máj 2009

fzal, ako to že ho este nemam? ten receptik? 😅 😀 😀

inak cauko babulky, ja dnes pracovne. no ale len do 12. pokukame priatelov trosku 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre