Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
2. máj 2009

zeny to co tu cely den nikto nikde 😨
my sme prave dosli, ale idem spat zajtra sa snad ukazem 😉

fyalynka
2. máj 2009

jane, posli e-mail do IP 😉

janka, tebe ho posielam... 😉

inak je vyborny ten kolacik, len je syty 😀

govinda
3. máj 2009

Ahojte kočky.
DNes sa ukazuje byť krajšie počasie ako včera, tak poobede niekde vypadneme von na prechádzku. Treba,nie? A vy čo máte v pláne?

janka1
3. máj 2009

haloo halooo kde ste zienky 😨 😨 😨 😨 😨 😨
cakam na vas 😉

kpn
3. máj 2009

zdravim po vikende

janka1
3. máj 2009

ahoj katka , aky si mala?

kpn
3. máj 2009

janik vikednik bol super len opat akosi rychlo ubehol...plac, i smiech, unava a radost to vse sa striedalo u nasich doma. prisiel brasko i s krsniatkom, takze tak...jooj aka je len zlata. Co ty? ako si sa mala a ako sa citis?

janka1
3. máj 2009

katka preco plac???? 😕 😒
u nas bol dost narocny, ale uz je po , uz som vypla a je ok 😉
citim sa uplne normalne nic sa nedeje 😀 ale tesim sa k dr. na dalsie sono co noveho tam uvidime 😉

kpn
3. máj 2009

ved male baby chvilu place a chvilu sa smeje. 😀 Takze kvoli tomu. U mna nic tento mesiac...a asi si idem zienky najst ine cinnosti pocas dna, takze sem potom nebudem chodit tak casto.

A jasne s meranim bt som skoncila.

Preco tazky janik? mali ste niekoho na navsteve...ci nieco ine. Na tvoju navstevu sa tesim i ja, hlavne na tvoje neskorsie rozpravanie. 😉

janka1
3. máj 2009

katka mali sme majstrovstva konecne posledne ja to dost psychicky prezivam, nespala som nic ,nervy, stres, hnacky toto vsetko sa na mne prejavi , ale uz je dobre 😉 😉 😉

neskorsie rozpravanie? asi nerozumiem

kpn
3. máj 2009

ty nasa tehulka...po tvojej dalsej navsteve u dktorky...ved tam nejdes zajtra...preto neskorsie 😀

janka1
3. máj 2009

nie nejdem az 11. 😉
ozaj som ti hlasila termin kedy budem v Nitre? 29.-30.-31.5 😉 😉 😉

kpn
3. máj 2009

Ano Janik pisali sme si o tom. Ak sa mi bude dat tak pridem a kde to tam bude? Posles mi IP

janka1
3. máj 2009

😉 🙂

kpn
3. máj 2009

Janik dakujem mam i jedno i druhe poznacene. idem pa...obcas nakuknem bo citam nase forum, kvoli veciam kt treba vybavit

janka1
4. máj 2009

dobre ranko dievcence stratene 😉 😀

kpn
4. máj 2009

dobre ranko zienky 😀

janka1
4. máj 2009

ahoj katka opat tu budeme asi len my dve 😨 kde sa podeli vsetky zienky, snazilky aj tehulienky 😀

kpn
4. máj 2009

no fyal isla do nemocky po PN...takze tej verim, ze sem okolo obeda zavita a bude tu dlho dlho

tatu sa spamatava z mrchy a asi ziskala pokoj na ucenie sa na statnice

jane a govi maju vela povinnosti

Takze asi tak...ale tiez mi to bolo divne, ze je tu tak malinko ludi i pocas sviatkov.

janka1
4. máj 2009

no ved to , nechapem kde sa podeli ani zakladatelka tu nechodi mishelines, emilly333 som tu uz daaavno nevidela , aj drobec sa stratila 😨

kpn
4. máj 2009

jooj to je skoda...sa nam odtialto vytraca zivot... janky, fyal kocky budeme dut aby sme ten ohen udrzali.

janka1
4. máj 2009

si doma katka?

kpn
4. máj 2009

tak veru...dnes idem az podvecer do skoly...skusam externistov,takze zatim oddychujem

janka1
4. máj 2009

co dobrehobudes varit, ja rozmyslam co , ale zatial ma nic nenapada, nakolko ani nemam nejake ziadne chute na varenie 😨 😉

kpn
4. máj 2009

janik nasi ma po vikende nabalili...takze dam jedlo iba do mikrovlnky

mam tam pecene kuriatko s ryzou
svieckovu na smotane s knedlou
alebo na vyber i sulance s prezlami 😀

janka1
4. máj 2009

u vas sa struhanke hovori prezle???? 🙂
no tak sladke ja nejem uz tri tyzdne a meso tiez takze si ma nepotesila asi dnes urobim plnenu papriku a ja si z toho dam omacku, zemiakovu kasu a tu papriku co Vladka nebude chciet ona zje maso 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka1
4. máj 2009

katka ideme ranajkovat a potom sa flakat do mesta , tak sa ukazem asi az poobede, zatial pekny dnicek 😉

kpn
4. máj 2009

struhanka je u nas struhankou, ale ked ju hodis na panvicu aby si ju trosku oprazila su z toho prezle 😀

jooj plnenu papriku to ja mozem mnam mnam...hned by som zabehla na taku dobrotu. Ty mas teraz dost obmedzeny jedalny listok.... 😖

janka1
4. máj 2009

tak prid do vecera si tu 😉
nemam moja obmedzeny, len akosi nemavam chut na take veci ako inokedy, uplne telo vylucilo, maso, sladke a jogurty co nechapem ,ale telo urcite vie preco ...aj by som povedala, ze tychto veci som sa za posledne roky prejedala najviac, tak asi ma dost..ved toto mi neuskodi nekonzumovat...inac ja nemam tazkosti ako zvracanie, napinanie, ci tazko na zaludku, ci nechut do jedla ci nieco take, len si vyberam to naco mam chut , nemam k masu odpor, len nemam chut si ho dat 😉 srsim na ovoci a zelenine veeelmi jaaaaj a kava mi nejde 😉
no idem robi tie ranajky Vladka ma chut na HEMENDEX 😀 😀 😀 😀

kpn
4. máj 2009

zena neprovokuj este som neranajkovala....tak vam prajem dobru chut. A ty nejdes dnes do robotky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre