Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
6. máj 2009

tatu, bejby pride...skor ci neskor bude 😵
a pracu budes mat podla svojich predstav, to co ta bavi, co studujes...?

tatulienka
6. máj 2009

fyal skor to co studujem..ci ma to bude bavit,uvidim...hadam hej...dufam,ze babo pride...ja som si dala taky ciel ze do konca tohto roka by som chcela byt tehu...

fyalynka
6. máj 2009

Tak to je pekny ciel tatu, to si praje/priala kazda v tejto temicke 🙂 😵
tak vela stastia 😉

fyalynka
6. máj 2009

kam ste sa vsetky vyparili??? 😕

janka1
6. máj 2009

ja som uz tuuuuuu 😉

jane1
6. máj 2009

ahoj, ste tu este?

janka1
6. máj 2009

ano este som tu 😀

jane1
6. máj 2009

uy aj ja
ako sa mas moja? neodpisala si na ip

janka1
6. máj 2009

jane na ake ip? 😕

mam sa fajn akurat ked to takto pojde dalej tak zachvilu budem lietat vo vzduchu , lebo prsia rastu zo dna na den rychlejsie o chvilu budem mat balony 😀

jane1
6. máj 2009

tak ti rastu? ci panecku
no odpisovala som ti na ipčko, z kedy sa stretneme

janka1
6. máj 2009

fakt asi som prehliadla , alebo nemam , ale nemam nic ja po precitani mazem , tak napis este raz 😀

jane1
6. máj 2009

poslala som ti ip

jane1
6. máj 2009

janul ozaj. a ty si mala bezne predmrchovske pocity? ci ee?
a mala si nejaky vnutorny pocit ze si tehu? bo niekore zeny pisuye to skratka vieš. a ine ze nemali ani páru o tom 🙄 🤐

janka1
6. máj 2009

jane, tak ja som mala tyzden pred mrchou dost bolesti vajecnikov at take pichanie, krce, vytok skaredy hnedasty , potom na 26 DC presiel ten vytok zo dna na den a bol prec , ale bolesti vajecnikov ci podbruska konkretne u mna na pravej strane neprestali, prave naopak nosilneli ako pri mrche a su nadalej stale 😉 ale teraz uz viem, ze je to bolest preto, lebo sa zvacsuje maternica , tak preto ....
ci som vedela, snazila som si povedat , ze je to tam, ze sa to podarilo, ale clovek si stale mysli aj jedno aj druhe ci ano ci nie, no proste som cakala kedy urobim test , ale musim povedat, ze asi tak 6 dni po ovule som bola hakliva na pachy, menej mi chutilo jest a uz vtedy som nemala chut na sladke, a jogurty a bola mi zima, ale to som si vtedy myslela, ze si iba nahovaram 😀 😀

jane1
6. máj 2009

no super! tak to si bola jasna tehula 😅 takze pichanie hovoris? hmmm.... a ovu bolesti ty citis na jednej strane vajecnikov? ci sa ti to strida? alebo len na jednej?
a to pichanie, to si mala nepretrzite?

janka1
6. máj 2009

jane ja ovu citim iba na pravej strane a vlastne vsetky bolesti u mna su na pravej strane aj mrcha aj ked som rodila tak kontrakcie boli silneee a na pravej strane 😉
boli intenzivne 😉 aj teraz je to citlive stale a pichlave ked vstavam, sadam chodim a ked idem na wc co uz mi lezie na nervy za noc aj 4krat 😒
takze moje spanie je teraz posledne dni na prd, neviem spat pre prsia nakolko su tak citlive, bolave, ze na bruchu nehrozi, na bok tazko hladam polohu a vsetky otacania , polohy v noci som hore 😖 a k tomu este 4x wc

jane1
6. máj 2009

juuuj, tak to mas tazke, no ale pre fazulku! 😀
aspon ti nie je zle, budme vdacne aj za to 😉
jeeej, ja mavam ovu tiež vzdy na pravej strane. tak som myslela, ze mi ovuluje len pravy vajecnik, nie? či?
a cikanie cstejsie sa t kedy zacalo prejavovat?

juj, ja na teba teda hadzem otazku za otazkou 😎 😨 😵

janka1
6. máj 2009

cikanie asi odkedy vela pijem ked dobre pamatam, tak cca od kedy som si urobila prvy test cize 26DC
ved sa pytaj kludne, mas nejake priznaky, kedy mas mrchu uz bola ovu?
ja mam vraj preto citlivu pravu stranu lebo vraj mam trosku deformovany vajecnik tak preto je to tak , uz mi to vysvetlila aj ukazala moja dr.zaco jej dakujem veeelmi pekne som rada, ze ju mam je to super zena co vysvetli a ukaze uplne vsetko bez problemov 😉

jane1
6. máj 2009

nie, nemyslim ze by som mala priznaky. to ja len tak vyzvedam 😉
som 7 DPO, takye mam v klude este aspon takych 6 dni. mavam na den presne 13 LF 😀
mna len dnes prekvapila teplota rano a pocas dna ma asi 4 krat dost intenyivne pichalo v pravom vajecniku. a nepamätam, ci to mavam inokedy. ale snazim sa nebrat to ako nejake priznaky 😀
bud pride mrcha alebo bejby 😅

janka1
6. máj 2009

jeeeej drziiim paqlceky to je priznak ako u mna 😉
jeeeemineeeeeeeee ja sa tesiiiim jane velmi, velmi ti to prajeeeeeeeeem 😵 😵 😵

jane1
6. máj 2009

janulik, etse sa netes, takych tu už bolo!
ja sice nemavam 36.9 nikdy, je to moja vytuzena méta, ale tak vies, bt vela veci ovplyvnuje, na to sa nespolieham. aspon kym sa neudrzi.
cikat chodim sice vela, ale to bude tym ze vela pijem 😉
a musim prestat sa tym zaoberat, lebo si zacnem fakt namyslat 😀 😀 😝
jak dnes som sa pristihla, ze sa cudujem, ze kamoske netreba ist na vc, sme boli v aide, kazda pred stretkom bola na wc a sme tam boli 2 hodky a mali sme obe kavu a mineralku a ja som na konci myslela ze mi mechur praskne a ona, ze netreba jej, sak pred odchodom bola.
no ale to bude tym, ze mam lepsi pitny rezim asi. 😀
takye pssst 🤐

janka1
6. máj 2009

a vzdy si mala takyto rezim????
to pichanie je uhniezdovanie a potom po kvz. mrche , ktora nepride je zvacsovanie maternice 😉

jane1
6. máj 2009

no ja sii praveze nepam§tam, myslim ze niektory mesiac som sem tam pichnutie mozno aj pocitila, ale nie takto opakovane, to isto ne.
a teplotu??? ani ked som si vypila vecer 😀 ja som mala 36.9 len v decembri a to som bola chora 😉
jaj, zacinam sa namotavat, zmenme chytro temu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka1
6. máj 2009

vzdy si tolko pila tekutin?????

jane1
6. máj 2009

no od kedy beriem aloe tak si robim caj do 1.5 l flase a snazim sa stale ked idem na wc zase vypit pohar vody. fakt, to cikanie bude y toho.
ale zase citim vajco. dufam ze to nebude nejaky zapal kua!

janka1
6. máj 2009

nie nebude to je uhniezdovanie 😉 🙂 😵

janka1
6. máj 2009

jane drzim palceky nech rano je teplotka velmi slubna..idem spat som unavena,dobru nocku a setri sa 😉

jane1
6. máj 2009

aj ja idem mojenko, som unavena posledne dni 😅 😅 😅 joooj, ale tu bude niekto veeelmi sklamany o par dni 😅 😀 😀 😀 hadaj kto? no ja 😀 ale.... mozno aj nie 😀 😝
bru nocku

janka1
7. máj 2009

dobre ranecko 😵
sice noc bola o nicom, ale ranko je pekne 😉
jane co bude bude, neries to , nechaj sa /milo/prekvapit 😉 🙂

fyalynka
7. máj 2009

ahojte 🙂
janka, myslim na vas....drzte sa u dr., potom sa ozvi 😉 🙂

jane 😀 vyzera to nadejne, moooooooooc silnooooooo ti drzim palce 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre