Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
7. máj 2009

🙂 tak si to urcite neber na seba!!!! 😉 Priciny bolesti krizov su rozne: platnicky, nervy, pretazene chrbtove svalstvo, prechladnutie,..... 😉

tatulienka
7. máj 2009

no a co ma plesen na vajecnikoch spolocne s krizami?a to by hadam gyndo na utz videl,nie?

fyalynka
7. máj 2009

ved to, ona bola u gyndosa na sone a ten tam nieco videl, ale nevie na isto ci je to plesen....
a ten suvis musi vediet on, asi su to nejake vedlajsie priznaky, ako sa to prejavuje....

tatulienka
7. máj 2009

sono je vaginalny utz?lebo na tom som bola...a mala som vsetko ok...

fyalynka
7. máj 2009

no vidis, nemas sa coho obavat 😉

tatulienka
7. máj 2009

no dufajme....

fyalynka
7. máj 2009

tatu, nemozes hned mysliet ze mas nejake vazne problemy, snazilkovaniu treba dat cas, ved sa snazite
len chvilu 😉 vela robi psychika, ty mas teraz aj vela stresu zo skoly, aj to hra svoju rolu a velmi myslis na
to, aby si bola tehu...a to tiez nie je dobre (vlastna skusenost) 😉

tatulienka
7. máj 2009

no a co si spravila pre to,aby si na to tolko nemyslela?

fyalynka
7. máj 2009

tatu, u mna to vyriesil doky 😀 bola som tam v strede cyklu, mal sa pozriet na folikuly ako to vyzera a povedal
mi, ze "tento mesiac z toho nic nebude, lebo sliznica je velmi nizka a folikulky moc malinke", tak som sa zmierila
s tym, ze dalsi mesiac zaciname hladat pricinu a dotial z toho nic nebude, preto som na to nemyslela a vyslo to 😀

tatulienka
7. máj 2009

noo,tak ty si mala stastie...no ale ja neviem,ako to mam vyhodit z hlavy..neda sa too....

fyalynka
7. máj 2009

mne to tiez neslo, preto ta chapem 😒 Ale na tvojom mieste by som sa snazila mysliet najprv na statnice,
mozno to pomoze 😉 Daj si to ako ciel, vsugeruj si napr. taku myslienku, ze ked spravis statnice za odmenu
pride mimi a sustred sa na ucenie 😉

tatulienka
7. máj 2009

no ja neviem...ja uz to vzdavam..uz nemam nervy to furt riesit... 😒

fyalynka
7. máj 2009

tatu, tak neries mimi, sustred sa na skusky a mimi pride ked to budes najmenej cakat 😵

tatulienka
7. máj 2009

ja viem moja...to hovori kazdy...len vam sa to uz lahko hovori.a reci typu nemysli na to,pride to same ked na to nebudes mysliet...len sa to fakt nedaaaa...ked clovek nieco chce,tak tazko na to zabudne,alebo nemysli...ja na to normalne nemyslim vobec...tak pocas dna a tak,ale ked keksikujeme,tak sa to neda....nemysliet na to

janka1
7. máj 2009

cafteeee 😉

fyalynka
7. máj 2009

tatu a prave vtedy by si na to nemala mysliet 😖

janka caaaaffff 😎

janka1
7. máj 2009

no dlho som sa neohriala doma 😉 uz odchadzam spat do Ke 🙂
ale vecer pridem pokecat tak ma tu cakajte 😀

janka1
7. máj 2009

H

janka1
7. máj 2009

halooo haloo kde ste 😕

jane1
7. máj 2009

no tu som 😉

janka1
7. máj 2009

caav co porabas?

jane1
7. máj 2009

cakam na milacka

janka1
7. máj 2009

on tak dlho pracuje?

jane1
7. máj 2009

nie, lenze bol na porade v blave. ja som po praci sla s koleg. na pizzu, lebo mi veeelmi chyba ked nie sme spolu. my sme taky umojkany dost 😀 po 10 rokoch stale trosku privadzame blizkych asi do užasu 😅 😀

jane1
7. máj 2009

ja mam vlastne velke stastie! fakt sa nemam naco stazovat, nasla som svoju polovicku, mame krasny vztah, mne v podstate uz len to babo chyba a bude to este dokonalejsie.
ty co poraba? drahy kuka tv, ked si na konovi, si už v postielke?

janka1
7. máj 2009

ja som uz v posteli a cakam na panelak a drahy je v kuchyni na nete a tiez pozera cosi , ale myslim, ze hokej 😀 😀
ja oddychujem a budem cely predlzeny vikend oddychovat a slnit sa dufam, ze slniecko bude a bude tepleeee...nic sa nechystam robit akurat tak rezance s makom a polivku kyslu zemiakovu a nic ine len lezanie 😀
teraz som zhltla 2 kiwi, 2 mandarinyk, 8 jahod o co narobim ovocie je u mna teraz na 1 mieste vodne aj v noci strasneeeeeeeeeeeee
a kupila som dnes fantasticky melon sa na neho zajtra tesiiim

jane1
7. máj 2009

a melonik myslis ze uz bude chutny?

jane1
7. máj 2009

uy je domka 😀

fyalynka
8. máj 2009

Ahojte, je tu dnes niekto? 😕
u nas svieti krasne slniecko 😎

kpn
8. máj 2009

Ahoj fyalik ako sa mate zlaticko i s fazulkou???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre