Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

honey777
9. jan 2009

tak potom sorry fyalynka, nepísala si niečo, že si mala ružovo-krvavý výtok ? Alebo to bol niekto iný ? Tak potom držím palčeky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Govinda, máš pravdu, je toho na nás moc a ja mám k tomu ešte aj štátnice pred sebou. Ale už sa neskutočne teším, keď budem mať po...odložím všetky tie knihy a skriptá a papiere. Manžel je už z toho na nerv, že som s tým všade...

govinda
9. jan 2009

No to, že minulý mesiac si dostala mrchu tak plus-mínus 23 až 24 DC, takže podľa toho máš cyklus kratší, teda to by mohla tá tvoja zvýšená teplotka mohla byť veľmi pozitívna 🙂 - minulý mesiac si už taký čas mrchovala. To by mohlo vyzerať dobre. Pre istotu pomeraj teplotu aj zajtra ráno, samozrejme predtým, ako vstaneš z postele 😉
Merala som si BT cca pol roka, síce v tom nie som nejaký macher, ale niečo si pamätám - merať vždy v rovnaký čas a predtým nevstávať z postele. No a teplotka pred mrchou klesne, aj keď ako Jane písala, je to individuálne - raz klesne naraz a raz už pár dní pred mrchou, ale ťažko usudzovať, keď si zmerala teplotku len raz. Takže aj zajtra 😉

janka1
9. jan 2009

cafte baby 😉

fyalynka
9. jan 2009

gov-dakujem ti za naaaadej, ktoru si mi dala 😉 zajtra napisem co nove 🙂

honey--pamatas dobre, lenze to bol taky ruzovy hlienik a tam bola trosicka krvicky, tak
ako pred ms, este aj to bolenie podbruska par dni, tak som si bola na 100% ista ze mrcha
sa blizi... 😝

govinda
9. jan 2009

janka, ahojky 🙂

honey, a kedy štátnicuješ?

govinda
9. jan 2009

fyalynka a kedy bol ten ružovkastý hlien? Koľko dní po ovu? Lebo aj pri zahniezďovaní sa to môže stávať 😉 . Škoda, že nemeriaš BT, pretože podľa BT, teda podľa grafu vraj môže byť vidno aj zhniezďovanie, ale v tom sa nevyznám :(. Ale je tu kopec kočiek, ktoré by ti vedeli poradiť. Každopádne kľudne mohlo ísť aj o zahniezďovanie, ak to bolo pár dní po ovu, aj keď netuším, koľko dní po ovu to môže byť 😀

honey777
9. jan 2009

fyalynka, vyzerá to teda nádejne. Hlavne sa nestresuj. To je teraz to najmenej čo potrebuješ. Šetri sa a čakaj, čo si pre teba príroda pripravila. Teraz je to len o tom, či je potencionálne embryjko dosť silné, aby sa u teba usalašilo. Tie dni čakania neuráchliš tým, že sa budeš stále kontrolovať... Ty si spravila vše, čo si mohla pred 2 týždňami, teraz už nič nezmeníš. Takže kľud, aby v prípade neúspechu to tak moc nebolelo. Poznám to, už som mala všelijaké možné zaručene tehu príznaky, bola som z toho napichaná, aj testy robila hne´d v 1. deň meškania, ale nebolo to dobré. Snažím sa nato nemyslieť tak intenzívne, lebo potom to bolí na srdiečku.

No ešte neviem kedy presne, ale niekedy v júni. Držte mi palce

janka1
9. jan 2009

no ktora to uz bude tehu?
😉

honey777
9. jan 2009

no vyzerá to na fyalynku...

govinda
9. jan 2009

honey, presne ako píšeš, podľa mojich zaručene tehu príznakov som bola aj ja x-krát tehu 😀 😀 . Dokonca aj teraz by som bola - bolestivé a napnuté prsia a časté cikanie - krásne tehu príznaky 😀 😀 😀 a kebyže sa viac sledujem, určite by som našla aj nejakú tú nevoľnosť 😀 😀 😀 - a to som na HAK 😀
Tak ti budem držať palčeky na štátnice 😉

janka1
9. jan 2009

tak drzim palceky nech to niekto rozbehne a potom uz to pojde rad radom

honey777
9. jan 2009

dííík govinda. Si na HAK ??? Ako teda snažilkuješ ???

fyalynka
9. jan 2009

gov--ten hlienik bol tento tyzden, asi tak 2-3 dni, ale vzdy len trosicku 😒 ja uz sa radsej nebudem sledovat
lebo nebudem z toho spavat 😀 a hlavne ma to vystresuje este viac ako robota 😝

honey--o neuspechu viem svoje...v 12tt MA ☹
inak drzi paste k statniciam, co to vlastne studujes na Trn.uni? Lebo som ti pisala, ze aj ja som
tam chodila...FZaSP odbor VZ 😉

honey777
9. jan 2009

bolo by to super keby sme sa pekne poporiadku zatehulkovali a založili si novú stránku v sekcii tehotenstvo...

govinda
9. jan 2009

honey, teraz v nedeľu končím HAK, v stredu príde mrcha a potom snažilkujm o sto tristo 😀 😀 😀 .

fyalynka, tak, tak, pekne do pohody, relax a nohy hore, veď je víkend 😉 . Treba odpočívať a nestresovať 😉

janka1
9. jan 2009

oktober 2009 😀

govinda
9. jan 2009

janka, asi som už mimo, ale čo oktober 2009? 😎

fyalynka
9. jan 2009

yoyo budem relaxovat--upratovat,varit...klasika vikend 😀

govinda
9. jan 2009

fyalynka, tak to budeš robiť presne to, čo aj ja 😉 . A asi mi to ušlo, alebo už mám deravú pamäť, ale koľko to máš rokov?

janka1
9. jan 2009

sak nova tema ked sa zadari 🙂

janka1
9. jan 2009

co vy tu stale riesite vas vek 😀

govinda
9. jan 2009

janka, no vidíš, fakt som už mimo 😀 . Ja nielenže som nedomýšľavá, ale aj zabúdam už - to čo sa týka veku 😕 😀

fyalynka
9. jan 2009

budem mat 27 v maji 🙂

honey777
9. jan 2009

fyalynka, medzitým som ti dnes už na tvoju otázku odpísala- ošetrovateľstvo. Vedia, čo sa vtedy v 12tt stalo ? Pamätáš si, ako ssi sa cítila vtedy, keď si otehotnela ? myslím porovnanie príznakov a tak...

govinda
9. jan 2009

fyalynka, dík 🙂 .

fyalynka
9. jan 2009

honey--vtedy ma len velmi boleli prsia a okrem meskania ms nic viac. A mimi nerastlo... 😔
a prepac ze som prehliadla tvoju odpoved na skolu 😅 Pises diplomovku?

gov-neni zac 😉

fyalynka
9. jan 2009

babulky moje, idem buvat. Prajem vam este pekny vecer, dobru noc a papa zajtra 😉

govinda
9. jan 2009

fyalynka, teraz prsia nič? Mňa asi bolia za teba 😀

fyalynka
9. jan 2009

nie az tak ako vtedy...

honey777
9. jan 2009

no a teraz prsia ako ? Muselo to byť strašné, ja som o embryjko prišla v 6t. 12tt je dosť dlhá doba. Je mi to ľúto. Ale pri ďalšom tehotenstve to určite prebolí. No diplomovku píšem, ale máme aj skúšky a všelijaké seminárky a do práce a domácnosť a chcem sámoška aj byť s manželom a aj sa vyspinkať a aj snažilkovať...Chcem toho stihnúť nejak moc, žeee. Kedy si skončila ty ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre