• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
Dobre ranko zienky,

fyalik myslim na teba a drzim palceky. Hod potom dobru spravu a mozno i zaber so sona na konika :grinning:
12. máj 2009 o 07:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :slight_smile: dnes u nas sice uprsane , ale ved aj to musi byt :wink:
fyal drzim palceky a cakam na spravicku :wink:
jane mala som ten co mam v albume ako prvy :slight_smile: mas to jedno ci sa robi po alebo pred ked je hladina HCG dost vysoka tak ti ukaze kazdy a ked je nizka tak ti neukaze ani ten najlepsi :grinning: :wink: je utorok ved do stredy uz hadam nejako vydrzime a ty s nami zvedavymi babami :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka co to hovoris, ake zvedave? My zenske pokolenie a zvedavem ved to sa ku nam nehodi :astonished:

xi xi
12. máj 2009 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
ahoj katka
12. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janka, vyspinkane i s mimi? Teraz ma napadlo este stale vstavas tak skoro rano, co sa ti neda spinkat?
12. máj 2009 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano katka stale tak skoro vstavam , lebo sa mi nedobre lezi a v noci chodim 2 x / 3x na wc :unamused: :slight_smile:
ale som vyspata na pocudovanie, ja sa uz o 5.00 tesim, ze vstavam, lebo pre mna lezanie teraz je utrpenie :frowning2:
ale mi to vyhovuje :wink: vstanem , pustim pracku ,urobim cajik, alebo kakao , ranajocky, desiate pre moje dve deti , dam si sprchu, napapame sa spolu, upracem , vyvesim pradlo a idem do prace :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka a nehovorila resp nepisala si tu nieco o oddychu a nenamahani sa v tehotenstve. Asi aj ty dostanes na prdel :slight_smile:
12. máj 2009 o 09:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja nic namahave nerobiim :confused:
12. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja len jedlo pripravujem a pradlo vesiam :grinning: :grinning:
inac vsetko ostatne ostalo na hlave mojho draheho a malej :slight_smile: :dizzy_face:
uz ani nakupy nerobim, nic neupratujem no proste leniviem :grinning:
12. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to treba...neboj ked sa baby narodi este budes fretkovat...potom slovo oddych asi strati vyznam...a materska dovolenka :grinning: no minimalne prve mesiace nehrozi. Ale aj tak to stoji za to, podstupit toto s vlastnym potomkom
12. máj 2009 o 10:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja sa opat chystam po porode cestovat anie fretkovat :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik ale s drobcekom v zmysle prve 3 mesiace asi nie .... ci? A to mi je jasne, ze budete cestovat .. uz minule sme si o tom pisali, ze i s Vladkou si koopec nacestovala.
12. máj 2009 o 10:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja sa k vam tiez pridavam, vysadila som tento mesiac HAK, tri mesiace pauza na nejaku tu ocistu a potom som snazilka :slight_smile: snad sa nam to podari...
12. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siskamiska :wink: drzim palceky :wink:
12. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj siskamiska, vitaj a drzim prsteky
12. máj 2009 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis katka ako sme si to rozdelili :grinning: :grinning: ty prsteky a ja palceky :grinning: :grinning: :grinning: cela ruka az dve :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik tak uz ked tu mame dalsiu coskoro snazilku treba ju nejako rozobrat :grinning: , len skoda, ze nam uz aj zmizla
12. máj 2009 o 10:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad s nezlakla :wink:
siskamiska vrat sa :wink:
fyal sa neozvala ani mobil neberie :frowning2:
12. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vám obom krasne a hned sa chcem opytat, ci je dobre po vysadeni HAK brat nejake vitaminy ako napr. kyselina listova alebo calibrum baby plan :slight_smile: dakujeeeeeem :slight_smile:
12. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezlakla som saaaaaa :slight_smile: len som mala "trosku" prace :slight_smile:
12. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz ste sa mi pre istotu stratili vy ...
12. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA SOM TU
12. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze je to dobre aj ten plan aj ta kyselina je ok :wink:
ja som , ale baby plan nemohla nakolko obsahuje dost vela jodu a tej ja mam v liekoch na stitku tak som brala a beriem stale samozrejme len kyselinu listovu , ale pokial nemas ziadna problemy a ine lieky neberies take co obsahuju to co baby plan tak kludne ber resp. dobre , ze budes brat :slight_smile: :slight_smile:
aj manzelovi daj kyselinu listovu :wink: ved aj on je tvorcom vasho baby 50/50 nie :wink: :wink:
12. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, uz som ani nedufala...
12. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde som citala, ze z babyplanu sa rodia velke deti.... co ma dost desi...
12. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik dufam, ze u fyal je to len radost z ktorej nepocuje telefon. Mozno si vysla na nakupy.

Ja som bola pod sprchovou a uz som vonavucka a cistucka. Juuj zboznujem tento pocit cerstvosti

Siska ja som cca 2 mes. po vysadeni zacala brat kyselinu. Ale vsimla som si u seba jeden jav: kym som nebrala kyselinu, mala som stale chut na spenat, salaty, brokolicu. Od kedy beriem tak mi ani na um nepridu a viac menej ich nevyhladavam. Asi ma telo dost a same si pyta.
12. máj 2009 o 11:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brala si cisto len kyselinu listovu bez babyplanu ? vies teraz ked sme sa konecne rozhodli mat babo, tak som uplne hrozna v tom, ze citam a sledujem vsetko ohladne planovania babo a som hrozne opatrna, takze prepac ak budem chciet vsetko vediet :slight_smile:)) asi som uz naozaj "stara" :slight_smile:)
12. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ja som este o tom nepocula :confused: :wink:
ja odkedy beriem kyselinu tak nepozorujem ziadne ine vedlajsie ucinky :slight_smile:
katka ty ju budes volal siska a ja miska ok :grinning: :slight_smile: :wink:
pisaka fyal, ze stale caka na sono :confused: :confused: vraj to je tam u nich na pol dna , takze ziadna slava na nervy :wink:
12. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:fearful: a kolko mas rokov :grinning: starka
ja som brala len ksleu vlastne beriem :wink:
12. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a manzel bral tiez 4 mesiace az do oplodnenia :grinning: :grinning: :grinning: potom uz prestal ved naco , nie :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok