Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
12. máj 2009

Dobre ranko zienky,

fyalik myslim na teba a drzim palceky. Hod potom dobru spravu a mozno i zaber so sona na konika 😀

janka1
12. máj 2009

dobre ranecko 🙂 dnes u nas sice uprsane , ale ved aj to musi byt 😉
fyal drzim palceky a cakam na spravicku 😉
jane mala som ten co mam v albume ako prvy 🙂 mas to jedno ci sa robi po alebo pred ked je hladina HCG dost vysoka tak ti ukaze kazdy a ked je nizka tak ti neukaze ani ten najlepsi 😀 😉 je utorok ved do stredy uz hadam nejako vydrzime a ty s nami zvedavymi babami 😀 😀

kpn
12. máj 2009

Janka co to hovoris, ake zvedave? My zenske pokolenie a zvedavem ved to sa ku nam nehodi 😲

xi xi

janka1
12. máj 2009

😀 😀 😀
ahoj katka

kpn
12. máj 2009

Ahoj Janka, vyspinkane i s mimi? Teraz ma napadlo este stale vstavas tak skoro rano, co sa ti neda spinkat?

janka1
12. máj 2009

ano katka stale tak skoro vstavam , lebo sa mi nedobre lezi a v noci chodim 2 x / 3x na wc 😒 🙂
ale som vyspata na pocudovanie, ja sa uz o 5.00 tesim, ze vstavam, lebo pre mna lezanie teraz je utrpenie ☹
ale mi to vyhovuje 😉 vstanem , pustim pracku ,urobim cajik, alebo kakao , ranajocky, desiate pre moje dve deti , dam si sprchu, napapame sa spolu, upracem , vyvesim pradlo a idem do prace 😀 😀 😀

kpn
12. máj 2009

Janka a nehovorila resp nepisala si tu nieco o oddychu a nenamahani sa v tehotenstve. Asi aj ty dostanes na prdel 🙂

janka1
12. máj 2009

ved ja nic namahave nerobiim 😕

janka1
12. máj 2009

katka ja len jedlo pripravujem a pradlo vesiam 😀 😀
inac vsetko ostatne ostalo na hlave mojho draheho a malej 🙂 😵
uz ani nakupy nerobim, nic neupratujem no proste leniviem 😀

kpn
12. máj 2009

Ved to treba...neboj ked sa baby narodi este budes fretkovat...potom slovo oddych asi strati vyznam...a materska dovolenka 😀 no minimalne prve mesiace nehrozi. Ale aj tak to stoji za to, podstupit toto s vlastnym potomkom

janka1
12. máj 2009

katka ja sa opat chystam po porode cestovat anie fretkovat 😀 😀

kpn
12. máj 2009

Janik ale s drobcekom v zmysle prve 3 mesiace asi nie .... ci? A to mi je jasne, ze budete cestovat .. uz minule sme si o tom pisali, ze i s Vladkou si koopec nacestovala.

siskamiska
12. máj 2009

ahojte babulky, ja sa k vam tiez pridavam, vysadila som tento mesiac HAK, tri mesiace pauza na nejaku tu ocistu a potom som snazilka 🙂 snad sa nam to podari...

janka1
12. máj 2009

ahoj siskamiska 😉 drzim palceky 😉

kpn
12. máj 2009

Ahoj siskamiska, vitaj a drzim prsteky

janka1
12. máj 2009

no vidis katka ako sme si to rozdelili 😀 😀 ty prsteky a ja palceky 😀 😀 😀 cela ruka az dve 😀 😀

kpn
12. máj 2009

Janik tak uz ked tu mame dalsiu coskoro snazilku treba ju nejako rozobrat 😀 , len skoda, ze nam uz aj zmizla

janka1
12. máj 2009

no snad s nezlakla 😉
siskamiska vrat sa 😉
fyal sa neozvala ani mobil neberie ☹

siskamiska
12. máj 2009

dakujem vám obom krasne a hned sa chcem opytat, ci je dobre po vysadeni HAK brat nejake vitaminy ako napr. kyselina listova alebo calibrum baby plan 🙂 dakujeeeeeem 🙂

siskamiska
12. máj 2009

nezlakla som saaaaaa 🙂 len som mala "trosku" prace 🙂

siskamiska
12. máj 2009

no a teraz ste sa mi pre istotu stratili vy ...

janka1
12. máj 2009

JA SOM TU

janka1
12. máj 2009

jasne, ze je to dobre aj ten plan aj ta kyselina je ok 😉
ja som , ale baby plan nemohla nakolko obsahuje dost vela jodu a tej ja mam v liekoch na stitku tak som brala a beriem stale samozrejme len kyselinu listovu , ale pokial nemas ziadna problemy a ine lieky neberies take co obsahuju to co baby plan tak kludne ber resp. dobre , ze budes brat 🙂 🙂
aj manzelovi daj kyselinu listovu 😉 ved aj on je tvorcom vasho baby 50/50 nie 😉 😉

siskamiska
12. máj 2009

no super, uz som ani nedufala...

siskamiska
12. máj 2009

niekde som citala, ze z babyplanu sa rodia velke deti.... co ma dost desi...

kpn
12. máj 2009

Janik dufam, ze u fyal je to len radost z ktorej nepocuje telefon. Mozno si vysla na nakupy.

Ja som bola pod sprchovou a uz som vonavucka a cistucka. Juuj zboznujem tento pocit cerstvosti

Siska ja som cca 2 mes. po vysadeni zacala brat kyselinu. Ale vsimla som si u seba jeden jav: kym som nebrala kyselinu, mala som stale chut na spenat, salaty, brokolicu. Od kedy beriem tak mi ani na um nepridu a viac menej ich nevyhladavam. Asi ma telo dost a same si pyta.

siskamiska
12. máj 2009

brala si cisto len kyselinu listovu bez babyplanu ? vies teraz ked sme sa konecne rozhodli mat babo, tak som uplne hrozna v tom, ze citam a sledujem vsetko ohladne planovania babo a som hrozne opatrna, takze prepac ak budem chciet vsetko vediet 🙂)) asi som uz naozaj "stara" 🙂)

janka1
12. máj 2009

miska ja som este o tom nepocula 😕 😉
ja odkedy beriem kyselinu tak nepozorujem ziadne ine vedlajsie ucinky 🙂
katka ty ju budes volal siska a ja miska ok 😀 🙂 😉
pisaka fyal, ze stale caka na sono 😕 😕 vraj to je tam u nich na pol dna , takze ziadna slava na nervy 😉

janka1
12. máj 2009

😨 a kolko mas rokov 😀 starka
ja som brala len ksleu vlastne beriem 😉

janka1
12. máj 2009

a manzel bral tiez 4 mesiace az do oplodnenia 😀 😀 😀 potom uz prestal ved naco , nie 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre