Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
17. máj 2009

fayl pocuvalo som o tom v tv 😉 takze viem, ze to je riadny protest

ano majonezovy, ale dala som tam biely jogurt 😉 😉 miesto majonezky 😝 😝 😝
chuti , chuti uz drzhy den , ale potom mije tazkooooo 😝 😝 😝 😝
zajtra idem na kontrolu uvidime co noveee 😉 dam vediet sa neviem dockat , lebo ja zijem iba pre tieto kazde dva tyzdne , ratam dni a cakam kedy opat pojdem na sono 😀 😀 😀

piekla som vcera pernik, ale uz nemame 😒 😒 a dala by som siiiii

fyalynka
17. máj 2009

tak sa potom ozvi co nove, ale urcite bude vsetko ok 😉 drziiiiiiiiim palceeeeeeeeeee 😵

ja som uz dlho nerobila pernik...dobry napad, dakujem 😉
moj mangel by ten salat asi nejedol keby som tam dala jogurt miesto majonezy 😖 ale vela ludi to tak
robi, nie je potom taky tazky na zaludok...

soni1
17. máj 2009

nemáte skúsenosti s liekom Parlodel? Nemôže zapríčiniť meškanie menzesu?

kpn
17. máj 2009

jeej zienky, fyal ahojte. Opat spat a i dokiho som prezila 😀

janka1
17. máj 2009

ahoj katka aky si mala vikend 🙂

fyal je velmi dobry a sviezi s jogurtom 😉 😝

kpn
17. máj 2009

JOOJ Janik skvely a hlavne oddychovy. Bola som s mamkou v jednom studiu vyberat resp. zatial sa inspirovat zavesmi a zaclonami do bytu. Zaroven som tam objavila i uzasny koberec.

A po navsteve u zubara som sa celkom zasmiala. Ked som k nemu totiz isla..bola som presvedcena, ze mam nejake kazy. A kedze som vedela, ze by mi injekciu nepichol, dala som si preventivne pred navstevou u neho 2 valetoli proti bolesti. Ta ironia osudu nastala, ked som asi 2 min po tom co som sadla do kresla, dostala pokyn, ze je vse oki a mozem ist dole. Neveriacky som na neho hladela s uzasom, a mojou hlupostou a davkou dvoch valetolov v krvi
😀 😀 😀

janka1
17. máj 2009

katka tak preco ta ten zubok vlastne bolel 😕

jaj ispiracie a krasne veci to je moje sa tesiim nato aj ja 😉 ale az tak o rok , teraz sa tesakujem na ine vecicky 😀

kpn
17. máj 2009

viem si predstavit tvoju sucasnu radost...to by i mna tesilo. Zajtra janik na vas s mimi myslim, drzte sa u doki a potom sa ozvi ako ste dopadli.

Bolel ma asi kvoli citlivosti na sladke a studene a teple.

kpn
17. máj 2009

Janik manzelik pripravil filmik a nejake ovocicko...tak si ideme urobit ilmovy vecer a popri tom ma poprosil ci by som mu nedala nechty naporiadok. Takze dobru nocku a zajtra sa tu vidime. 😔

janka1
17. máj 2009

dobru katka 🙂

kpn
18. máj 2009

Dobre ranko...u nas zatial slnecno, uvidime ako bude cez den. Zienky dnes skusam dennych ... 😀 , tak snad nepridem takato 🙄 znicena.

Pekny dnik vam

fyalynka
18. máj 2009

haloooo, kde ste??????? 😕

janka, co bolo u dr.????????? 😨
ozvi sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kpn
18. máj 2009

ahoj fyalik 😀 ja prave po obede

fyalynka
18. máj 2009

Ahoj katka, aj ja 😀
lehnim na gauci a fucim 😀

co dobre si mala?

kpn
18. máj 2009

Pecene kuriatko s ryzou...a asi som to prehnala s porciou, pretoze len neschopacky lezim na posteli s notebookom na nohach a podobne ako ty fucim a fucim.

Pozeram, ze v poslednom obdobi je akosi pomenej prispevkov na fore 😒

fyalynka
18. máj 2009

😒 veru pomenej 😖
ja lezim, lebo mam este krce a mala by som sa ucit, na buduci tyzden mam skusky 😝 a mne sa nechceeeeeee
do toho ani pozriet 🙄

ako pokracujete s bytikom? 🙂

kde je ta janka???? 😲

kpn
18. máj 2009

Fyalik ako ti ide kurz? Kedy mate dalsi meet a tak

fyalynka
18. máj 2009

citas mi myslienky???? 😀

kpn
18. máj 2009

Mozno chuda od lekarky utekala do prace, abo nieco vybavuje. Skusala si jej volat? Verim, ze sa nam ozve hned ako bude moct.

My a bytik...kluce mame, ale stale cakame. Este nam nedokoncili nedorobky (chyba vymeniene casti podlahy z ktorej nam vylupili, a upevnenie parapetu), no a cakame i na vlastnu elektriku, ktoru zial zatial nemame. Pocitam, ze 15 juna zacneme stahovat veci a snad dovtedy bude uz i kuchyna

kpn
18. máj 2009

Ze vahas fyalik, citam citam...bacha na mna ved som nejaky ten psychos...ci nie? Ale nie lena ma to napadlo, ze uz sa ani nepamatam kedy si tam bola naposledy, bo posledne co viem bolo extravagantne licenie

fyalynka
18. máj 2009

po extravagantnom liceni som tam bola myslim minimalne 3x...este mame zajtra nejaku hodinu - dve a
potom tie skusky 😝

takze stahovanie sa blizi, ved to je za par dni 🙂 supeeeeeeeeerrrrrr 😀 sa tesim s vami!!!!!
To je ale sranda, ze este nie je elektrika 😕 A tie nedorobky snad dokoncia, dufam, ze ich nebuete koli tomu
musiet uhanat niekolko mesiacov 😖

kpn
18. máj 2009

tak to dufam, i ja kazodpadne maju na to lehotu 30 dni podla preberacieho protokolu tak snad sa ho budu drzat.

Jeej sa s tebou tesim, takze cochvila skusky a certifikat za tebou a co potom. Uvazujes , ze by si sa zacala venovat iba liceniu, alebo budes este stale pracovat tam kde si teraz??

fyalynka
18. máj 2009

IP 😉

kpn
18. máj 2009

katka dakuje za ip....IP na strane fyal 😀

fyalynka
18. máj 2009

odpoved odoslana 😀

kpn
18. máj 2009

dnes to mame ake sifrovane ba priam mysteriozne 😀 😀 😀

fyalynka
18. máj 2009

😀 😀 😀 katka, dakujem za podporu, si moc zlata 😉
aj ja tebe s manzelikom prajem, nech sa vam splni vsetko po com tuzite...kluciky uz su, teraz su na rade // 😵 😵
Ako to vyzera, merias BT alebo robis ovu testy? kolky DC si?

kpn
18. máj 2009

Fyalik ja viem, ze to asi bude zniet cudne...ale akosi /mozno pod vplyvom roznych situacii a bytu atd/ som si povedala, ze ked pride pride, minuly mesiac som sa spravala ako vysinuta, dobre , ze som kazdy den manzela hned vo dverach neprekotila len aby sme mohli snazilkovat. Ale tento mesiac je niecim iny...neriesim to, viac menej iba obcas ma cosi v suvislosti s baby napadne.

BT meriam ale dost nepravidelne a ovu testiky 😀 za to sa mi peniazky vyhadzovat nechce i ked verim, ze su skvele. Ponechavam svoje // nahode a osudu.

Zivot sa s nami obcas zahrava rozne hry a tak som si povedala, ze i ja sa budem hrat a uzivat si. A situacie budem riesit len ked pride a bude to nutne.

pa pa moja zlata

kpn
18. máj 2009

Janka co je s tebou??? Si v poriadku, cely den cakam netrpezlivo co nove a teba nikde. ☹

fyalynka
18. máj 2009

katka, pisala som jej, je ok aj mimi, len su v madarsku, ze sa ozve ked pride domko 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre