Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

tatulienka
18. máj 2009

noo,som tu dlhsie nebola,tak ze ci nieje nieco noveho...ako sa mate tehulky?a fyalinka sa ma ako?

kpn
18. máj 2009

Neviem ti to nejako rozumne vysvetlit...nemam na to ziadne pragmaticke a jasne dane a viditelnedovody, je to akysi pocit pri predstave tvojej osoby a miminka.

kpn
18. máj 2009

Tatu fyal je uz s nami opat na fore...a myslim, ze i teraz tu je, len popri tom pozera i panelak.

A co ty? merias bt abo skusas inu metodu, ci ponechavas na nahodu svoje snazilkovanie?

tatulienka
18. máj 2009

kati,tak meriam BT,ale ona si furt robi co chce...uz neviem co mam riesit...alebo co robit...ved kuk moj graf

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

kpn
18. máj 2009

Tatu ale ved v prvej faze cyklu je to normalne, ze teplotka skace hore dole ako sa jej chce, uvidis kolko dnovy cyklus budes mat, ale pokial tak ako minule tak cca 22-26 den skusajte s manzelikom. A co ovu testiky...neuvazujes , ze vyskusas bola by si na istejsom. 😉

janka1
18. máj 2009

tatu neboj aj ine grafy boli nepochopitelne a boli z toho krasne tehulienky, takze este chvilocka a bude z teba tehulienka a nie tatulienka 😉 drzim palceky

a dim spat dievcence, normalne sa mi drieme , prajem aj vam dobru nocku

kpn
18. máj 2009

dobru nocku janka....

tatulienka
18. máj 2009

kati,ja som minuly cyklus robila ovu testy a moc sa mi to neosvedcilo,lebo som ich urobila za sebou asi 7 a vsetky mali aj druhu ciarku ale vzdy slabsiu ako kontrolnu...takze nic moc...

kpn
19. máj 2009

Dobre ranko zienky zlate...akoze ste sa dnes vyspali?

fyalynka
19. máj 2009

Ahojte 🙂

katka, u nas bola v noci strasna burka 😕 take hromy a blesky som uz dlho nezazila 😨

kpn
19. máj 2009

Ahoj fyalik, i ja som to zaregistrovala, ze neskutocne lialo a nebicko hromzilo. Dnes idem mrk na byt, ci nam nezabudli zavriet okna a ci to tam nie je vytopene ... 😀

fyalynka
19. máj 2009

no dufam, ze neplavate... 😅
ja mam poobede kurz, nechce sa mi tam ist, ani neviem preco 😒 Vcera som si hladala na nete tie kurzy
na manikuru, moc ich nie je, lisia sa aj cenou...tak uvidim.
zajtra rano som objednana k zubarovi 😝 brrrrrr, ja uz lekarov nemozem ani vidiet 🙄

kpn
19. máj 2009

😉 Fyalik neboj zubara zvladnes a opat budes mat na rok pokoj. A pozeras asi iba kurzy, ktore sa konaju v TT? Budem na teba dnes mysliet na kurze,,, a ono vacsinou to tak byva, ze ak sa ti niekam nechce tak to dobre dopadne.

fyalynka
19. máj 2009

no, to som si hovorila aj ja, ze pojdem tam len tak a budem mat na rok na rok pokoj, len on si vzdy nieco
vymysli 😠 Hej, pozerala som iba kurzy v TT, lebo po praci by som asi nestihala chodidt do ineho mesta 😒
Teraz mi volali z prace...uz sa mozem "tesit" na pondelok co ma caka 😝 🙄

janka1
19. máj 2009

ahojtee babenky, som dnes mala vela prace, ale uz to mam za sebou 😉 😉
fyal drzim palceky u zubara ja to tiez extra nemusim, mam dost po poslednej skusenosti , dufam, ze tak skoro tamnebudem musiet ist 😒

jane1
19. máj 2009

ahojte zlaticka, no kde ste vsetky tooolko hodin?
ja mam co hovorit co? sa neukazem, nenapisem 😀
akosi nebol cas v praci, ao vzdy a po praci chybala chut a energia. ale tu som a citam si co mame nove

jane1
19. máj 2009

hmmm, citam ye som asi nebola jedina zaneprazdnena, co?
najhorsie je, ze nemame moc zarobky, ale aj tak sa nenudime, neni cas, furt dakto chodi a "otravuje" 😀
Janulka, tesim sa ye vsetko oki
Fyal, som rada ze si tu s nami
ostatne babulky, ja budem medzi vami, len obcas potrebujem pauzu 😉

jane1
19. máj 2009

tak mozno inokedy 😢

tatulienka
19. máj 2009

ahojteee

kpn
19. máj 2009

ahoj jane, tatu, zienky...

tatu vyznacilo ti ovu no super...tesim sa s tebou, takze uz len cakat

tatulienka
19. máj 2009

noo,len akurat sme ju prepasli... 😒

tatulienka
19. máj 2009

kati,co sa tu dialo kym som tu nebola?nieco s fyal???

janka1
19. máj 2009

ahojte , prave som sa zobudila 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
tatu precitajci toto

tatulienka
19. máj 2009

:( to je hroznee...fakt je mi to luto...hned som si myslela ze sa nieco deje...

janka1
20. máj 2009

dobre ranecko, kde ste vsetyk????

kpn
20. máj 2009

Dobre ranko Janka.

No ja este v posteli s notebookom na nohach a ranajkami.
Fyal tusim isla k zubarovi.

janka1
20. máj 2009

ja som uz v praci, ale dnes nemam vela, takze sa tu len pomotam a povyhrievam vonku na slniecku 😀 😀

tatulienka
20. máj 2009

ahojteee...tak ja som dnes cela happy,lebo FF mi presunul ovu zo 17DC na 18DC...este vcera som si myslela,ze sme ovu prepasli,ale teraz uz si nemyslim...aj ked neviem,neviem...lebo po keksiku som sa hned postavila a vsetko vytieklo... ☹

tatulienka
20. máj 2009
kpn
20. máj 2009

Janik to je super, ze mas volnejsi dnik v praci...aspon z casu na cas to cloveka potesi. Mna caka dnes statisticke vysledky upstreamov pre byvalu sefku a cakaju ma i posudky na bc a mgr. prace.

Tatu super, ze ti ju posunulo...ved koncom cyklu uvidis ci budu //.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre