Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
9. jan 2009

inak obdivujem kočky, ktoré popri zamestnaní stíhajú ešte aj študovať. Ja som lenivá, mne by sa nechcelo 😀

jane1
9. jan 2009

ahojte som späť. sorz, že bez pozdravu 😉
som piekla bagetkz v pekarnicke a robila som kuraciu polievku. no a kooope riadu z toho boli 😝

jane1
9. jan 2009

gov, neviem preco si si myslela ze si mladsia. a nie si? 😀 😀 no asi nie 😀 😀

govinda
9. jan 2009

jane, ja som mala 28 minulého roku 😉
Mňam, bagetky, skočím k tebe na neskorú večeru? 😀

jane1
9. jan 2009

no, vidim ze ani tebe sa este nechce spinkat. noo, chceli sme ich mat na ranajkz, ale s tebou sa podelim, cobz nie 😉

jane1
9. jan 2009

juj, normalne sa tesim ze zas budes snazilka

jane1
9. jan 2009

Falu, inak, ved toto tehu moze mat iny priebeh dievca. nemusia ta prsia boliet rovnako, ani sa to rovnako rychlo nemusi prejavit

govinda
9. jan 2009

jane, ja som čakala na mužíka,kým príde z hokeja a akurát došiel, tak ideme zaľahnúť 🙂
A také raňajky by som brala, mňamky.
Aj ja sa teším, že budem zas snažilka 😵
Prajem dobrú nôcku 🙂

anjelinka
9. jan 2009

Ahojte baby, este ste tu? 😉 Nechce sa mi spat, tak reku, ze este tu niekoho stretnem v tuto nocnu hodinu.

jane1
10. jan 2009

anji, som tu chvilinku este. ak neodpoviem, rano urcite, jo?

fyalynka
10. jan 2009

pekne sobotne ranko prajem, je tu niekto? 😉

fyalynka
10. jan 2009

preciala som si, co ste vcera este popisali....
honey--ja som koncila jun ´05, inak ta fakt obdivujem, zvladat pracu, domacnost, manzela+snazilkovanie a skolu 😕 klobuk dolu 😉 Drzim ti paste a prajem vela sil a energie 🙂

govinda
10. jan 2009

ahojte kočky 🙂 . Tak ako? Vybúvané? Konečne sobota 🙂

emily333
10. jan 2009

ahojte no hej uz vyspinkane a aj naranajkovane a uz aj trosku upratanee 😉

fyalynka
10. jan 2009

dobre ranko gov 🙂
ja prave pijem kavicku, takze pohoda sobota (zatial) 😎

govinda
10. jan 2009

no tak ja som len teraz zaliala kávičku, jukla som na správy o plyne a pricválala sem 😀
emily, to ty si o ktorej vstávala? 😕 - že už aj pupratané 😕

emily333
10. jan 2009

to som len kuchynu po ranajkach upratala ale ste sa zlakli ze som taka sikovnaa 😀 😀

govinda
10. jan 2009

emily, no my sme vedeli, že ty si šikovná 😉 , ale sme boli šokované, že tak na včas rána a už upratané 😀 😀

emily333
10. jan 2009

dnes budem upratovat len po lahko a v pondelok uz konecne dam vianocnu vyzdobu do krabic .

govinda
10. jan 2009

aj ja dnes zvesujem vianočnú výzdobu 🙂 . Teda keď sa mi bude chcieť, lebo som lenivá dnes 😀

jurkina
10. jan 2009

Ahojte kocky, ja sa pripajam k snazilkam. Snazime sa od vianoc, takze moc dlho nie, ale bola som na antikoncepcii 5rokov. Tento mesiac mi mrcha nedosla, meskam 7dni, test negativny. Takze cakame a uvidime, ale ked mangelik je nedockavy uz by chcel aby som rodila 😀

govinda
10. jan 2009

jurkina, no po HAK je to niekedy dosť divné s tou mrchou 😒 . Ty si vysadila v decembri a hneď ste snažilkovali, alebo ste mali po HAK pauzu alebo ako?

jurkina
10. jan 2009

Govina HAK som vysadila koncom oktobra, takze pauza bola 2mesiace aj dve mrsky celkom pravidelne. Inak neviem ci to tento mesiac iba meska koli hormonom alebo co a neviem vlastne presne ani kedy som ovulovala a ci vobec 😖

jurkina
10. jan 2009

Sorry Govinda

govinda
10. jan 2009

jurkina, 7 dní je už dosť meškania. A kedy si robila test? Nikedey to nemusí ukázať správne, ak by bola hladina HCG ešte príliš nízka. Ak si predtým mávala pravidelný cyklus, teraz je to dosť divné, že ti zrazu mešká už toľko ... jedine, že by ovulka bola neskôr 😉 No a ono by to mohlo byť aj tými hormónami možno. Skús ešte raz testnúť a potom by som na tvojom mieste šla k lekárovi, on už bude vedieť, čo má robiť 😉

govinda
10. jan 2009

tak ako vidím, vy všetky dnes nejako vegetíte 😀 . A vlastne aj ja. Idem teraz variť 😀

fyalynka
10. jan 2009

haaalooo, je tu dnes niekto poobede? 😎

govinda
10. jan 2009

fyalynka, my sme tu prišli asi naraz 😀 . Ja som tu teraz, ale akurát sa chystám variť 😀

jurkina
10. jan 2009

Govinda tak testla som toto rano, takze to je dost cerstvy vysledok. Kolegynky mi poradili pockat dalsi tyzden pred dalsim testikom, som si kupila taky digitalny tentokrat, tak uz len cakat, si mrska nedojde alebo tak. Inak priznaky mam sem tam okrem unavy aj taku zvlastnu bolest v podbrusku na pravej strane.

fyalynka
10. jan 2009

gov--a co dobre ides varit? Ja som robila zeleninkovu polievku a lievance 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre