• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
:grinning: uz som zistila :grinning:
25. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu, budem silnooooooooooooo mysliet na teba - ale tak potichucky aby sa ti nestikutalo :grinning:
25. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal dakujem,budem to potrebovat...a co pise janka,ze mas IP??
25. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj,uz chapem...akoze internu postu.. :grinning: ja ze implantacny pokles... :grinning:
25. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu mas IP :slight_smile: :wink: :grinning:
25. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAVAMOBEDIK , PRIDATE SA?
25. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, uz som PO obediku aj po kavicke :wink: :grinning:
ale dobru chut :slight_smile:

tatu dobry postreh :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem fyal, uz to mam konecne za sebou :wink:
ked som hladna tak mi je zle a musim sa hned napapat a ked sa napapam, tak mi je tazko zae z toho no strasne...bolo dobre od rana a uz sa to opat zacina kopit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurat dopapala..mala som svieckovu na smotane..mnamka... :grinning:
25. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu aj ja som mala rada svieckovu mnamky, ale teraz nehrozi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
25. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, mne byvalo tak isto...viem si to predstavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tatu, aka dobrota...ze svieckova mnaaamky :grinning:

ja som mala len rohlik s maslom a redkovkou, nejaka som na tej redkovke zavisla, sa cudujem sama sebe, ze mi
este nelezie cez usi :grinning: Ale nemam ani chut na teple varene jedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule,taaak sa mi nece ucit...a ako si ma boli v podbrusku...a mam nejake navali tepla..ako v prechode... :grinning:
25. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky...tak konecne zo skoly, idem vas citat spatne
25. máj 2009 o 13:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka uz som isla pisat, ze super, ze sa dnes citis dobre, a ty na dalsej strane pises, ze sa to zacina objavovat. Jooj, tak nech sa mas dobrucko cele tehulkovanie, ziadne nevolnosti a tomu podobne priznaky.

Fyalik, ty uz musis byt ako cokoladka a zahradka zaroven. :grinning: Ta to nie je normalne, aby si este redkovky tlacila...a uz ked sme pri tom, taky normalny obedik si dat...nieco teple do zaludka nic? :grinning:

Tatu graf vyzera fajn, uvidis ako to pojde dalej. Pobolievanie moze byt i naznak PMS, ale i uhniezdovanie, ale to by ti asi teplota klesla vyraznejsie. Dalsia vec ucis sa na statnice a si v strese (30 min je povolene pri merani BT) skor si myslim, ze ten stres sposobil pokles. Drzim palce nech ti to ide od ruky
25. máj 2009 o 13:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, PMS 8DPO?nemyslim si...
25. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyal uvidis...treba ratat s najhorsim a dufat v najlepsie. Kazdopadne ak ti tento cyklus vysiel normalne v zmysle dlzky cyklu tak 32 DC by si mala koncit a 33 resp.1 ti zacne mrcha....ak nie tak coskoro najdes dve na testiku :grinning:
25. máj 2009 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepac to bolo tebe tatu...akasi som dnes pribrzdena
25. máj 2009 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime...
25. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne tatu nech ti to vyjde, aby bola dalsia tehulka na fore. :wink: drz sa pri uceni
25. máj 2009 o 13:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka :wink:
jemineee neskutocne vycerpavajuce riadky od teba :grinning: :wink:
je mi uz dobre, to len pred jedlom a po jedle mam taketo stavy a potom uz ok , zaludok citim , ale je to slaby odvar vikendu, taze ok :wink:

tatu nebooj urco to bude uhniezdovanie :wink:
25. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to vies janik, ja uz som ti po tich posudkoch taka rozpisana, ze jeden riadok mi na vyjadrenie myslieky nestaci.
25. máj 2009 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som pracu, ale uz som spat...nachvilu :grinning:

katka, u mna este hormony pracuju jak dive, preto aj tie depky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chute uz nemam, redkovku milujem
tak ci tak, takze ja vzdy na jar papam redkovku, cibulku a ine dobroty co zahradka da s radostou :grinning:
25. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalik a co prvy den v praci? Ako to ide a co ludia...je to aspon trosku v pohode?
25. máj 2009 o 14:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo...cakalo ma 71 e-mailov :grinning: dost papierov na vybavenie, ale zatial ok :unamused:
Ja som "temu" nenacinala s nikym, ale dve kolegyne sa ma pytali co a ako, takze "zatial" v norme :confounded:
25. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik takze sa isto nenudis :confounded: ... no veru znie to vselijak. Snad ti to aspon rychlo ubieha, bo ak ta to nebavi a este by sa to i malo tahat, tak zo mna by sa v takej praci stal asi frflos. :grinning:
25. máj 2009 o 14:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, nenudila som sa, a celkom rychlo mi to dnes ubehlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vacsinu e-maliov som urobila ze: DELETE :grinning:
Viac dolezitej roboty chodi postou, takze papier nemozem vyhodit :grinning:
25. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal akoby nie...tie sa scartuju :grinning:
25. máj 2009 o 14:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ale bohuzial taku dobru masinku ja v kancli nemam :angry:
25. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokladiky moje, odchadzam...papapa :wink:
25. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, zmena planu...skusky sa presuvaju o tyzden :angry: uz som to chcela mat za sebou :confounded:
no co uz.... :unamused:
25. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok