Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
26. máj 2009

dobru nocku zienky...na dnes to balim

kpn
27. máj 2009

Dobre ranko zienky, ako ste sa dnes vyspinkali. Tu v Ba je sice pod mrakom a s vetrom, ale ja som i tak prespala celu noc.

fyalynka
27. máj 2009

dobre ranecko 🙂

tatu, ak nechces bielu, co tak o otien-dva bledsiu ako su ostatne, hmmm? Bude bledsia a bude ladit s tou bledou sedackou...ja neviem, ale bala by som sa, aby tam ta stena "moc" nesvietila 😅

katka, ahoooj, mas IP 😉 Inak aj u nas zamracene, trochu pofukuje ale celkom teplo 😕

tatulienka
27. máj 2009

ahojteee...kati,ty myslis ze ma byt biela,fyal zase ze to bude svietit,teraz neviem 😒 ozaj babulke,kuk moj graf

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

kpn
27. máj 2009

Tatu teplotka isla hore no super sa tesim s tebou...juuj dievca nech ti to vyjde. Co sa tyka tej steny tatulik, skus dat na svoj osobny pocit isto sa rozhodnes spravne. 😉

fyalynka
27. máj 2009

tatu, ten graf je supeeeeeeeeeeer, vyzera to na // 😀 😵 😵 😵 drzim pacleeee 🙂 😉
no, zalezi na tebe/vas s tou stenou, ja by som dala bledsi odtien ako su tie ostatne, vytvori sa tie kontrast...
moze to byt naozaj velmi jemna farba, len s nadychom odtienu 😉

kpn
27. máj 2009

Fyalik a ty si uz v praci???

tatulienka
27. máj 2009

kati a ked sa maluje,davaju sa dva nateri...lenze priatel dal zatial jeden...ked da druhy,tak ta farba bude tmavsia???

kpn
27. máj 2009

tatu pokial mate rovnaky odtien namiesanej farby, tak nebude tmavsia. Cielom 2 az 3 naterov je aby mala vsade rovnaky odtien a sytost a aby ti nevznikli mapy flakov na stene, kvoli moznym nedokonalostiam

fyalynka
27. máj 2009

katka, aaaano, som uz v praci od 7h 😝

tatu, katka ma farbu s tym naterom 😉

fyalynka
27. máj 2009

myslela som pravdu nie farbu 😀 😀 😀

kpn
27. máj 2009

fyalik ja som asi dnes rano pribrzdena, ale nerozumiem tej tvojej druhej vete : "tatu, katka ma farbu s tym naterom" ... co tym autor chtel rici

fyalynka
27. máj 2009

😀 😀 😀 uz som napisala pod tym, ze som sa pomylila 😀 😀 😀

tatulienka
27. máj 2009

babule,hned sa mi pokazila nalada..som sa dozvedela,ze na statnice nejdem 3.6,ale 4.6..jeden den nervov navyse...vaaa... 🙄

fyalynka
27. máj 2009

a preco???? 😕

kpn
27. máj 2009

tatu to uz su drobnosti...ber to tak, ze mas jeden den na regeneraciu a odreagovanie...3.6 si urob pekny den, vybehni niekam s polovickou a zabudni na statnice a 4 tam nabehnes a urobis

ach tak fyalik .... dakujem

tatulienka
27. máj 2009

no neviem preco...lebo zacinaju podla abecedy a kedze ja som na K tak nemozem ist prvy den...ale vo stvrtok by som to uz mala za sebou :( a chcela som testovat....a v piatok neviem ci sa bude dat,to ideme do tatier na oslavu...

fyalynka
27. máj 2009

tatu, tak testnes ked sa vratis domov zo skusok a okrem toho ze spravis na same jednotky bude dalsia super
sprava a dovod na oslavu a to tvoje // na teste 😉 🙂

katka, musim ti povedat, ze sa mi tuto noc o tebe snivalo 😀 Nikdy som ta nevidela, ale v sne ano...sranda 😀
Bola si vysoka stihla (co urcite si) a mala si vlnite blond vlasy po ramena a prisla si knam este s niekym a nieco som ti davala, sme sa rozpravali a potom si odisla... 😅

tatulienka
27. máj 2009

fyal,maam?ja som chcela testovat z ranneho mocu...bodaj by to tak bolo...

kpn
27. máj 2009

fyal zlatko ... ved ty si videla v sne moju svagrinu 😀 ona ma blond vlnite vlasky.

Tozvie ci to neboli ovu testiky 😉

fyalynka
27. máj 2009

tatu, ved dnes si kolky den po, tusim 10ty, nie? Ak ano, to uz mozes testovat cez vikend 😉 🙂

katka, to fakt 😕 😅 no neviem, kde sa mi nabrala v hlave...ale v tom sne som vedela, ze si to ty 🙂
ake ovu testiky? 😕

kpn
27. máj 2009

fyalik kedysi davnejsie sme sa rozpravali resp pisali s tebou i jankou o putovnych ovu testikoch 🙂
Vlastne teraz ked tak nad tym uvazujem ty si nevidela moju foto zblizka, vzdy som mala na konovi zavesenu iba taku z dialky....poslem ti pre lepsiu predstavivost. Ja si svoj dnesny snik ani nepamatam 😖 a tak by som niekedy chcela, vraj sa to da natrenovat

janka1
27. máj 2009

😉 dobre ranecko, u nas je slniecko a teplucko 🙂

vcera som neskutocne rychlo zaspala , ani panelak som nepozrela, ale rano som si ho pockala 😀

tatu jasna tehula ako sa citis??? 😉 😉 drzim palceky vsade co sa tyka malby, /katka ti dala dobre rady 😉 / co sa tyka statnic , lavou zadnou to mas neboj a tie // ti zelaaam z celeho srdiecka nech su tam aj ked uz teraz je viac nez jasne , zebudu 🙂

ozaj tatu nechcela by si testnut dnes??

fyal ty mas teda snicky 😅

fyalynka
27. máj 2009

posli, posli nech mam lepsiu predstavivost a nech sa mi nepcha tvoja svagrina do snov 😀
ahaaaa, uz chapem tie testiky 😉 Inak ja ich mam este par doma, snad sa do leta pokazia...
Ja si dost casto pamatam sny, niekdy su ale neprijemne ale niekedy mi je luto, ze som sa zobudila tak skoro
a neviem koniec 😠 😀

tatulienka
27. máj 2009

jani,to myslis akoze vazne????ze uz je to viac nez jasne????nedavaj mi nadeje....a na testovanie je myslim este skoro...som len 10DPO...a minuly mesiac som mala 37,0 este 2 dni pred mrchou...takze tak...

a s tou malbou,takze mame ju nechat teda bielu??

kpn
27. máj 2009

Dobre ranko janka ... aj som si myslela, ze si vcera velmi rychlo zaspinkala. Tak telo potrebuje energiu...

Zienky teraz ma napadlo, mamina ma poprosila aby som nasmu krsniatko nieco kupila na 1.narodky... neviete mi dat nejake zaujimave typy... bo ja neviem co jej kupit.

fyalynka
27. máj 2009

cawes jani 🙂
no keby len take, este sa mi aj ine snivalo, ale to uz nebolo pekne 😝 Moj manzelik ma chcel opustit ☹

fyalynka
27. máj 2009

katka, musi to byt prekvapko...? Lebo mozno by ich potesilo, keby si sa opytala, ci nieco nepotrebuju pre
malinku, ze by im to pomohlo... 😉

janka1
27. máj 2009

katka a mala uz chodi sama?

kpn
27. máj 2009

Fyal prekvapko isto nemusi byt...pravdupovediac mala ma vsetko od najmodernejsich hraciek, cez kvalitne oblecko atd. ... takze o to tazsie sa mi pre nu nieco kupuje, a este okrem nasho darceku pre nu musim vymysliet i nieco co im daruje moja mamina (teda babina). 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre