• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
jani,este nie...este pockam do toho buduceho tyzdna...len furt neviem ci pred statnicami,alebo po...pred ma nevyhodu,ze sa nebudem sustredit na statnice a po ma nevyhodu,ze po statniciach v ten den nebudem vediet,ci si mozem pripit,alebo iba dzusikom :D
28. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu, hej spravila som :wink: bolo to v pohode :slight_smile:

baby, ja sa uz napchavam obedom, boli sme si kupit v cinskej restike obedik, mnaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu nic v zlom,ale velmi to komplikujes , velmi sa tym zaoberas a spekulujes , viac skody si robis teraz ked sa tym stale v hlave zamestnavas , urob razne rozhodnutie , podla mna...sak zober ten test a urob ho co uz je na tom ci dnes , alebo o tyzden a ked uz naozaj nechces, tak to urob az po a nepi vobec , ved je potrebne ti pit??????

fyal pozrela som si tie filmy teraz aj ten vcerajsi aj ten predtyzdovy :wink:
28. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze predtyznovy :grinning: :grinning: :grinning: to je co za vyraz :grinning: :grinning:
minulotyzdový :wink:
28. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,neni mi potrebne pit..ja dokonca ani nepijem...len vies,budeme na veceri,oslavovat statnice (teda dufam) a bude pripitok a ja poviem,ze dakujem,ja nepijem... :unamused: chapes...
28. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co na to hovoris??? sila, ze? :unamused:

inak zdielam tvoj nazor na to testovanie :wink:
28. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem tatu ja tiez nepijem a boli aj ine veci velkolepe a jednoducho som povedala, ze si nadam ved co je koho do toho preco , kde je napisane , ze clovekl musi byt resp. nieco oslavovat pitim :wink:
u nas pije len ten kto chce , nikdy nepiju vsetci aj vodou sa pripija , nemusis alkoholom zaklad je pripit si a co v tom pohari mas to je uz na tebe :wink:
28. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatu chlipnut si mozes, nikde nie je napisane, ze musis vypit deci alkoholu...si zena bud rafinovana a strategicka.
28. máj 2009 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ouky baby...asi teda testnem den pred statnicami...
28. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu, den pred by som nerobila....bude do vikendu alebo po! Den pred ta to znervozni este viac ako keby
si testovala dnes!!!! :wink:
28. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal videla som uz viac takychto filmov takze nic nove , ale pozrela som si to rada, akurat, ze nasi herci to hraju velmi jemne co ja som taketo zanre videla od zahranicnych reziserov a to bola silna kava :rolling_eyes:

ale je to fakt a stava sa to aj u nas , verim, ze nas niktoru nic take nepostihne a ver , ze ak ja pojdem rodit , tak si to baby oznacim sa a hned :grinning: :grinning: :grinning: tak ako Lorincova :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal,akoze by si netestovala pred statnicami???faakt?
28. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka ani nevrav...to bola prva vec , ktora ma napadla, ze ake poznavacie znamenia budem hladat a ako si oznacim raz svoje babyatko. To asi prirodzene napadne kazdu z nas, po tom co si pozrie tu cast. :grinning:
28. máj 2009 o 12:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu, myslela som DEN pred statnicami by som netestovala!!!!!!!!!! :wink: To sa radsej sustred na skusky, zbytocne sa rozladis ci uz pozitivne alebo negativne :confounded: Hovorim, bu testuj do vikendu alebo az po skuskach...tot len moj
nazor :wink:
28. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ako si oznacis mimi? A kto je Lorincova? :confused:
28. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky obeeeed... dobru chut

aka bola china fyalik???
28. máj 2009 o 12:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal vezmen fialovu tekutinku a oznacim si baby na cely chrbatik :slight_smile: :slight_smile:
DARA ROLINS :slight_smile:
28. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, dali sme si take kuracie masko v rulicke a v cesticku so zelen. salatom...mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

a ty co mas dobre? :slight_smile:
28. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave tlacim zeleninovu polievocku ... a mam tam pecene masko, abo cestoviny so spenatom a sampionmi, abo sulance a este cast mc donalds...vcera som ho nedojedla cely
28. máj 2009 o 12:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam obed az o 12,30 ked pride nacas :unamused:
28. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem mat dnes brokolicovu polievku a plnene kuracie stehienko, ryzu a salatik :wink:
28. máj 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, lebo si pisala Lorins :grinning: Ale ved oni pisu tym babatkam na chrbatik alebo na nohu :wink:

teda katka, ty mozes mat normalne svedske stoly :grinning:
28. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozyvam k svedskemu stolu fyal... kludne dobehnite zienky
28. máj 2009 o 12:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka v sobotu prideme :grinning: :grinning:
no u nas davaju cisla na ruku matke aj dietatu, ale aj tak si to napisem na chrbatik :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka oki dohodnute...beriem ta za slovo
28. máj 2009 o 12:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej cisla davaju, ale ja ked som pred par rokmi bola na praxi na :slight_smile: porodnici, tak miminkam aj pisali mena
tou farbou na telicko, tak si mylsim ze pisu stale :wink:

katka, ja som total full...prejedena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dakujem za pozvanie
28. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: a ja este tu nemam obed uz druhy den meskaju :angry: budem sa stazovat , alebo im nezaplatim :grinning: :grinning: :grinning:

u nas fyal vraj nepisu :frowning2:
28. máj 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj janik...a kolega nema po ruke jablcko abo cosi , aby si aspon trosku zahnala hlad
28. máj 2009 o 12:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, povedz ze si tehu a ze ked si hladna tak je zle!!!
28. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz papaam :slight_smile:
28. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok