Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

tatulienka
28. máj 2009

jani,este nie...este pockam do toho buduceho tyzdna...len furt neviem ci pred statnicami,alebo po...pred ma nevyhodu,ze sa nebudem sustredit na statnice a po ma nevyhodu,ze po statniciach v ten den nebudem vediet,ci si mozem pripit,alebo iba dzusikom :D

fyalynka
28. máj 2009

tatu, hej spravila som 😉 bolo to v pohode 🙂

baby, ja sa uz napchavam obedom, boli sme si kupit v cinskej restike obedik, mnaaaaaaaaam 😝

janka1
28. máj 2009

tatu nic v zlom,ale velmi to komplikujes , velmi sa tym zaoberas a spekulujes , viac skody si robis teraz ked sa tym stale v hlave zamestnavas , urob razne rozhodnutie , podla mna...sak zober ten test a urob ho co uz je na tom ci dnes , alebo o tyzden a ked uz naozaj nechces, tak to urob az po a nepi vobec , ved je potrebne ti pit??????

fyal pozrela som si tie filmy teraz aj ten vcerajsi aj ten predtyzdovy 😉

janka1
28. máj 2009

ze predtyznovy 😀 😀 😀 to je co za vyraz 😀 😀
minulotyzdový 😉

tatulienka
28. máj 2009

jani,neni mi potrebne pit..ja dokonca ani nepijem...len vies,budeme na veceri,oslavovat statnice (teda dufam) a bude pripitok a ja poviem,ze dakujem,ja nepijem... 😒 chapes...

fyalynka
28. máj 2009

a co na to hovoris??? sila, ze? 😒

inak zdielam tvoj nazor na to testovanie 😉

janka1
28. máj 2009

chapem tatu ja tiez nepijem a boli aj ine veci velkolepe a jednoducho som povedala, ze si nadam ved co je koho do toho preco , kde je napisane , ze clovekl musi byt resp. nieco oslavovat pitim 😉
u nas pije len ten kto chce , nikdy nepiju vsetci aj vodou sa pripija , nemusis alkoholom zaklad je pripit si a co v tom pohari mas to je uz na tebe 😉

kpn
28. máj 2009

Tatu chlipnut si mozes, nikde nie je napisane, ze musis vypit deci alkoholu...si zena bud rafinovana a strategicka.

tatulienka
28. máj 2009

ouky baby...asi teda testnem den pred statnicami...

fyalynka
28. máj 2009

tatu, den pred by som nerobila....bude do vikendu alebo po! Den pred ta to znervozni este viac ako keby
si testovala dnes!!!! 😉

janka1
28. máj 2009

fyal videla som uz viac takychto filmov takze nic nove , ale pozrela som si to rada, akurat, ze nasi herci to hraju velmi jemne co ja som taketo zanre videla od zahranicnych reziserov a to bola silna kava 🙄

ale je to fakt a stava sa to aj u nas , verim, ze nas niktoru nic take nepostihne a ver , ze ak ja pojdem rodit , tak si to baby oznacim sa a hned 😀 😀 😀 tak ako Lorincova 😀 😀 😀

tatulienka
28. máj 2009

fyal,akoze by si netestovala pred statnicami???faakt?

kpn
28. máj 2009

Janka ani nevrav...to bola prva vec , ktora ma napadla, ze ake poznavacie znamenia budem hladat a ako si oznacim raz svoje babyatko. To asi prirodzene napadne kazdu z nas, po tom co si pozrie tu cast. 😀

fyalynka
28. máj 2009

tatu, myslela som DEN pred statnicami by som netestovala!!!!!!!!!! 😉 To sa radsej sustred na skusky, zbytocne sa rozladis ci uz pozitivne alebo negativne 😖 Hovorim, bu testuj do vikendu alebo az po skuskach...tot len moj
nazor 😉

fyalynka
28. máj 2009

janka, ako si oznacis mimi? A kto je Lorincova? 😕

kpn
28. máj 2009

zienky obeeeed... dobru chut

aka bola china fyalik???

janka1
28. máj 2009

fyal vezmen fialovu tekutinku a oznacim si baby na cely chrbatik 🙂 🙂
DARA ROLINS 🙂

fyalynka
28. máj 2009

katka, dali sme si take kuracie masko v rulicke a v cesticku so zelen. salatom...mnam 😝 🙂

a ty co mas dobre? 🙂

kpn
28. máj 2009

prave tlacim zeleninovu polievocku ... a mam tam pecene masko, abo cestoviny so spenatom a sampionmi, abo sulance a este cast mc donalds...vcera som ho nedojedla cely

janka1
28. máj 2009

ja mam obed az o 12,30 ked pride nacas 😒

janka1
28. máj 2009

ja budem mat dnes brokolicovu polievku a plnene kuracie stehienko, ryzu a salatik 😉

fyalynka
28. máj 2009

ahaaa, lebo si pisala Lorins 😀 Ale ved oni pisu tym babatkam na chrbatik alebo na nohu 😉

teda katka, ty mozes mat normalne svedske stoly 😀

kpn
28. máj 2009

pozyvam k svedskemu stolu fyal... kludne dobehnite zienky

janka1
28. máj 2009

katka v sobotu prideme 😀 😀
no u nas davaju cisla na ruku matke aj dietatu, ale aj tak si to napisem na chrbatik 😀 😀 😀

kpn
28. máj 2009

janka oki dohodnute...beriem ta za slovo

fyalynka
28. máj 2009

hej cisla davaju, ale ja ked som pred par rokmi bola na praxi na 🙂 porodnici, tak miminkam aj pisali mena
tou farbou na telicko, tak si mylsim ze pisu stale 😉

katka, ja som total full...prejedena 😝 ale dakujem za pozvanie

janka1
28. máj 2009

😠 a ja este tu nemam obed uz druhy den meskaju 😠 budem sa stazovat , alebo im nezaplatim 😀 😀 😀

u nas fyal vraj nepisu ☹

kpn
28. máj 2009

Jooj janik...a kolega nema po ruke jablcko abo cosi , aby si aspon trosku zahnala hlad

fyalynka
28. máj 2009

janka, povedz ze si tehu a ze ked si hladna tak je zle!!!

janka1
28. máj 2009

uz papaam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre